Ptačí úlet

(neoficiální název)

Vtáčí úlet

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 91 min

Motivem střetu civilizací tak trochu vykradený Avatar s podivnými crazy eskapádami a vcelku průměrnou animací.(29.3.2014)

Trailer se mi libil, ale tak nejak jsem pro jistotu moc necekal, navic hodnoceni tu taky neni nijak vysoky. Jenze ona to nakonec byla skvela komedie. Pribeh je fajn, dokaze zaujmout a neni az tak vylozene blbej. To uz se neda rict o vetsine foru, ty jsou totiz na hranici infantilnosti, obzvlast, kdyz vetsina hrdinu ma iq tykve. Jenze zaroven to je skvele zabavny, spouste foru se da nahlas zasmat a dej svizne odsejpa. Animace je na perfektni urovni, hudba v pohode. Takze vlastne nemam na co si stezovat, pro me jeden z nejzabavnejsich animaku minulyho roku.(20.2.2014)

Zo začiatku dosť dobré, až kým sa z toho nestala akási divná vegetariánska agitka.(24.11.2014)

Další povedený 3D animák, kterému nechybí vtip, ani nápady. Zmínku si zaslouží výborný dabing Karla Heřmánka.(11.11.2013)

Vtipný a pohodový animák s dobrou dějovou linkou a především opravdu vtipnými charaktery. Příliš jsem od Ptačího úletu nečekal, ale velmi jsem se bavil.(31.1.2014)

• - Větou: "To jsou ale Angry Birds!" indián odkazuje na hru "Angry Birds", v době uvedení populární hru na mobilní telefony. (Dracconnis)

• - Film měl původně režírovat Ash Brannon. (Illuminare)

• - Jednu z postav namluvil také Danny Carey, bubeník progressive metalové kapely Tool. (Corpsegrinder)