Ptačí úlet

• USA Free Birds (více)

Film Ptačí úlet je příběhem dvou odvážných krocanů, kteří vymyslí ambiciózní plán. Jejich misí je vrátit čas a zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu Dnu díkůvzdání jednou provždy! Ptačí úlet je plný dobrodružství, zábavy, dojemné lásky, loajality a odvahy. Je to příběh dvou hrdinů a jejich šíleného pokusu změnit dějiny. (oficiální text distributora)

snupko13

Nenápadný animovaný film, ktorý ma prekvapivo pobavil napríklad ako onoho času Open Season, ktorý tiež nebol podávaný ako super kino bomba hit roka a zožal slušný úspech. Samozrejme na rozdiel od veľkoleposti príbehu a precíznej grafiky ako ponúkaju v Dream Works,Pixar, atď tvorcovia vsadili skôr na humor, miestami mierne absurdný, ale mne taký vyhovoval. Hodnotím kladne ako vhodnú oddychovku. ()

Mr.Spaghetti

Tyjo, škoda že tenhle animák má tak malý hodnocení. Nasmál jsem se víc než dost a určitě doporučuji kouknout na to i v originále :) ()

teseth

Ptačí úlet má asi hlavní a tu nejdůležitější výhodu, že jsem ho viděl po Frozen. Proto mi příběh krocanů připadl jako vlahý déšť po úmorném měsíci vedra. Bylo osvěžující vidět, že pár lidi dokáže zapojit do tvorby scénáře mozek a vytvoří příběh s několika zvraty, hromadou humoru a dobrým nápadem na závěrečné vyvrcholení. Děj rychle odsýpá a vychutnáte si i několik fakt skvělých vtipů, kterým se většina nahlas zasměje!!! A ač někteří nadávají na animaci tak ta rozhodně není tak špatná jak mnozí tvrdí. Krom toho oko a prezidentova dcerka byly hustý!!! ()

terordemon

Priemerný animák o moriakoch ktorý cestujú časom, lebo už nechcú byť vyvražďovaní a barbarsky zjedení. Typický šablónový príbeh ktorý je plný klišé a neprináša nič nové. Ešte k tomu vykráda Avatar. A ten koniec je dobrá somarina. Ale občas som sa aj celkom zasmial. Vegetariánom sa to bude asi páčiť viac ()

gael83

Na animák slušně gradované v hyper tempu, občas hrající na první dobrou, ale tady jde o masovou zábavu, sci-fi prvek FRESH! Technická stránka věci zase neni tak úžasná, ale dejme tomu že nebyl megarozpočet. Scénař na jedničku. ()

zeromen

Docela slušný animák, ale jsou mnohem lepší ale i mnohem horší. Taková střední cesta. Myslím že animáků na toto téma je už docela dost, nevím kde berou na nějaké ujeté animáky témata. :-) ()

draxxi

Priznam se, ze jsme to ani nedokoukali... Bohuzel, konkurence uz je dnes velika a tohle je prumer.... 17/12/2021 55% ()

tinedzer

Ty vole. To bol ZLÝ film. Pre porovnanie, Turbu som dal 4 hviezdičky. Pretože som po skončení filmu mal dobrý pocit. Po tomto.... Bol som otrávený, vtipné miesta sa ku koncu stávali nevtipnými, boli otravné, príbeh stupídny a infantilný a soundtrack ma totálne zarazil. Accidentaly in love bez slov? Seriously? Takmer odpad. Nechoďte do kina, radšej podporte nejakého bezdomovca alebo dajte peniaze na Dobrého Anjela...ušetríte čas. !Spoiler! . . Vtip s angry birds absolútne dorazil dabing. ()

Marwin3D

Dějově zase úplně přitažený za vlasy.. jako třeba TURBO.. ale o dost slabší.. ale animace pěkná a já se bavil.. :o) 3,7* = 4* ()

PORTER44

Nic moc animák s nádechem sci-fi,krocani cestující v čase mě moc nenadchly a hodnotím spíš podle svých dětí které to taky moc nebavylo. ()

serbero

Animák čo nemá ani hlavu ani pätu, debilný príbeh, rozprávka čo by som nepustil ani deťom svojho nepriateľa. 1* za hudbu ( to jediné sa im podarilo ) ()

Sadova302b50

Film na jedno zkouknutí. Námět dobrý, hudba též, první část krásně švihlá, ale pak se z originálního filmu postupně stává obyčejná tuctovka. Při rozhodování mezi dvěma a třemi* ale přihazuji za zdařilou animaci. ()