Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

gipper

Nejspíš se nejedná o kdovíjak kvalitní kousek, ALE!! kombinace Natalie Portman, která je tady opravdu nádherná, a Ashtona Kutchra mě opravdu hodně moc potěšila:o) Vyklubal se z toho příjemnej filmek s milým příběhem na pondělní odpoledne v práci. Sice to nebylo moc ze života, ale aspoň v telce to dobře dopadlo, a z toho mám dycky radost! "I realy like you!" ()

lucy.lu

Ačkoliv místy více či méně prkenný Ashton Kutcher nepatří mezi mé oblíbence, s Natalie Portmann vytvořil (překvapivě) ucházející duo. Zápletka filmu je v dnešní době (zcela pochopitelně) předvídatelná, to však neubírá na celkovém pocitu „pohodovky“ na nedělní odpoledne. Neurazí ani nenadchne. ()

Jamall

Průměrné a nepříliš zábavné a ústřední duo nefunguje, což je v případě romantické komedie problém. ()

jaqubko

Všetko absolútne predvídateľné a klišovité. Bez štipky originality. Málo humorných scén. Ako vždy výborná Natalie a ako vždy drevený a nesympatický Kutcher. Ešte ani tie sex scény nestoja za mrhanie časom. 40/100 Videné v originále. ()

SelfishMan

Začínám mít pocit, že Černá labuť Natálce moc peněz asi nehodila, že nemá pravděpodobně ani na kus žvance do huby. Jinak si totiž těžko dovedu vysvětlit její účast v tomto "romantickém hororu" ( a koncec konců i v Your Highness) než že si potřebuje trochu přivydělat, aby si mohla konečně po dlouhé době koupit trochu toho jídla a přibrat nějaké to kilo. Za chvíli bude kroutit reklamu na T-mobile s Bolkem, aby nakrmila i mimino. (možná byla už tak hladová, že dostala třes a režisér si mohl kývání její hlavy vyložit tak, že do toho jde) Měl sem dokonce pocit, že slyším jak v ní chrastí kosti... Jinak páreček to byl vskutku děsivý, nepřesvědčivý, nevtipný, divný napasovaný do neoriginálního průhledného příběhu bez jiskry. (Mimo to Ashtona vážně nemůžu vystát) Natálko, běž se radši nažrat a netoč takový sračky! 20% ()

frankie27

príjemný filmík o pol 3ej v noci ked chcem zaspat a aj sa mi to podari, neskutocne predvídatelný, zdal sa mi o hodinu dlhší nez bol....nie je to najhorsie ale....bieda ()

wenzik

oh můj bože ... celičký film jsem si říkal "kdy už se konečně začne něco dít.... kdy už to konečně končí.. ?.." ...byla to nuda..možná by to působilo líp kdyby nebylo filmu "kamarád taky rád"..ale bohužel ..tohle stálo za nic... ()

Phlame

Romantický film lehce oslazený místy trochu absurdním humorem, přičemž se nejspíš nebudete svíjet smíchy, ale přinejmenším vás přinutí se usmát. Pro Natalie možná příliš prostá role vzhledem k tomu v čem hrála v posledních letech, nicméně s Kutcherem tvoří docela sympatický pár a díky poměrně rychlému vývoji příběhu (rychlému na poměry hollywoodských romantických filmů) film baví a já se při něm nenudil ani minutku. //3* za slušnou zábavu a 1/2 za Nat, pro kterou mám prostě slabost ;)// ()

kaculinka777

Tento snímek mi přijde poměrně dobrý. Ovšem díky podobnosti s Kamarád taky rád mám možnost srovnávat. A proto je tento film z mého pohledu trošičku horší. Je tu přílišné přeskakování v čase, jistě je to pak smyslu plnější ale zkrátka. . Zrovna dvakrát to kompozici neprospívá. Natalie portman se zde ocitá v emočním rozporu s láskou. A co si budeme povidat, Ashton Kutcher je KUS!!! Kvuli hvězdnému obsazení a celkem dobrému ději 80%. ()

nikinikiniki

Pro mě jeden z nejlepších romantických filmů :) Má to prostě děj a i když člověk asi ví, jak to dopadne, tak ho to prostě vtáhne do děje, že musí čekat na konec, respektive na dobrý konec a doufá... :) ()

Nikiko

Příjemná oddechovka, u které jsem se bavila víc než jsem čekala. I když to objektivně vzato žádný zázrak nebyl. Prostě klasická nenáročná relaxačka po dni plném stresu a trvdé reality. ()

bonovox

Veľmi slabá akože romantická komédia. Je až neuveritelné akú sprostosť vie natočiť kedysi výborný režisér. ()

Enzo555 odpad!

Natalie vyhadzujem Ťa z rebríčka svojich obľúbencov! Myslel som si, že si nadpozemské ženské božstvo skrížené s Bambim, vyštudované, inteligentné a.. a Ty sa zúčastníš na takejto hlúposti. Rola, čo by strápnila i Taru Reid- nieto ešte Teba! ()

lacerta

I na poměry podobných komedií je to podprůměr. Nebylo to ani moc vtipné, ani moc originální ani nic. Natalie nevypadala ani tak dobře jako jindy a vůbec byla spíš otravná, takže snad jediný plus byl Kutcher (a to ho moc nemusím...). Plus mínus to bylo méně vtipné Riskni to s Polly... ()

kolodej1

tak tohle bylo zoufale špatné. Nesmyslná pseudozápletka, stupidní pseudoproblémy, přihlouplé dialogy. Tím bych asi tak shrnul všechny zápory a zároveň i klady ( protože ty žádné nejsou ) tohoto dílka. Romantika nula, humor nula, děj velmi snadno předvídatelný. Portman i Kutcher měli dle scénaře za úkol se chovat jako idioti. Měl jsem opravdu velké problémy to dokoukat. Ta jedna hvězdička je za snahu, filmové kvality jsou fakt nulové ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman