Zvonilka a velká záchranná výprava

• USA Tinker Bell and the Great Fairy Rescue (více)

Co byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte. Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, dívenkou, která pevně věřila na sílu vílího prášku a kouzelnou říši víl. Když víla jednoho léta navštíví rozkvetlé anglické louky, protnou se poprvé dva velmi odlišné světy a vznikne zvláštní pouto mezi Zvonilkou a zvídavým děvčátkem, které potřebuje kamarády. Zatímco se ostatní víly vypraví na odvážnou záchrannou akci, pustí se Zvonilka do velmi riskantního dobrodružství a ohrozí vlastní bezpečí i budoucnost všech víl. Prožijte naplno úžasný Disneyho nový příběh o síle důvěry a přátelství. Film Zvonilka a velká záchranná výprava je plný napětí a snění a učaruje celou vaši rodinu. (oficiální text distributora)

ostravak30

Trochu bych se opakoval, tak jen zmíním, že vše ppdstatné jsem uvedl v komentáři filmu Zvonilka: Tajemství křídel. U Zvonilky sice sledujeme kvalitní moderní animaci a konečně také nějakou hlubší myšlenku - tedy že že by rodiče měli věřit svým dětem, věnovat jim čas anebo jim nebrat jejich dětský svět, ale pořád chybí kvalitnější hudba i humor. Pohádky jsou samozřejmě určeny dětem, dceři se Zvonilka moc líbila, takže spojení mého a jejího hodnocení jsou tři hvězdy. ()

blondboss

Milá rozprávka o víle Zvonilke posunutá do nového rozmeru - stretnutia s človekom. Opäť niečo nové, oživené a s peknými animáciami. Rovnaké hodnotenie ako v predošlých dvoch dieloch, nakoľko kvalitatívne to bolo podobné. Zamerané hlavne na deti, samozrejme. 60 % ()

ESNYR

Tenhle díl se mi moc nelíbil. Nevím čím přesně, ale všiml jsem si že ani prcek tomu moc pozornosti nevěnovala ( je to holka, což mě docela překvapuje ) Asi nejslabší prozatím viděný díl. Nechám se ovlivnit a plácnu 3 hvězdy - ale slabé 3. ()

ludovit14

Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r). ()

robfi

Pár věcí je tam pěkných a nových a možná to bylo i celkem napínavé, ale nějak mě to neoslovilo. Děti to ale celkem berou. Pro tuto kategorii dětských filmů mám pracovní označení : Otec - největší blbec a je to snad nejhloupější klišé v dětských filmech. Po předchozích dílech sešup do nížin lehkého nadprůměru. ()

Eeve

Ďalšie, v poradí už tretie dobrodružstvo víly Zvonilky/Cililing/Tinker Bell - ako chcete :) Musím sa priznať, spočiatku som sa bála, že zapojenie sveta ľudí do deja spôsobí stratu toho krásneho kúzla, aké táto séria zatiaľ má, no chvalabohu nestalo sa tak. Práve naopak, zdá sa mi, že oproti druhej časti je to opäť tá čarovná rozprávka pre malých i veľkých, akou bola i jednotka - krásna jednoduchá a vkusná animácia, výborná hudba aj sprievodné piesne, proste sa vám chce spievať s nimi :) a čo kvitujem, opäť tu dostali viac priestoru aj vedľajšie postavy, či už víly a víliaci, ale aj rôzne zvieratká, a samozrejme ľudia. Nemám väčšiu výtku. Teším sa na ďalšiu časť. ()

Izmo123

U třetího dílu se rozhodli že u hlavní postavy nebude mít skoro žádný dialog u kterého by měla nějakou hloubku ale bude mít jenom hloubku v tom jak si uvědomuje co je opět dúléžité a co ji ostatné postavy říkají což tady opět funguje jako u prvního a druhého dílu tak i příběh který dokáže zaujmout na to že se ve filmu skoro neobjevuje žádná akční scéna a tady to funguje, jinak hodnotím: Animace 9/10 Postavy 7/10 Příběh 7/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐ 7/10 ()

KiJi

Zde platí to, co jsem psal u prvního filmu – Zvonilka. Jen téma se změnilo – rodiče by měli víc věnovat pozornost svým dětem a věřit jim. ()

Dadaa

Každá malá holčička by si určitě přála mít kamarádku vílu a malé Bětce se sen splnil....Pohádka vtáhne do děje a každý by si přál svou vlastní vílu...Vše je opět krásně třpitivé a veselé jako v předešlých dílech. ()

vrch07256732

Všetko je krásne a OK, lenže pre moje dvojičky (chlapec a dievča) je to dcárina srdcovka, syn sa ide hrať s vláčikom. Chcem tým povedať že toto je orientované predovšetkým pre dievčenské Publikum. ()

Killy

Podle me po dlouhe dobe krasna Disneyovka...kouzelny pribeh, roztomile vily a krasna animace. Za me nejlepsi pohadky pro male slecny:) ()