Zvonilka a velká záchranná výprava

• USA Tinker Bell and the Great Fairy Rescue (více)

Co byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte. Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, dívenkou, která pevně věřila na sílu vílího prášku a kouzelnou říši víl. Když víla jednoho léta navštíví rozkvetlé anglické louky, protnou se poprvé dva velmi odlišné světy a vznikne zvláštní pouto mezi Zvonilkou a zvídavým děvčátkem, které potřebuje kamarády. Zatímco se ostatní víly vypraví na odvážnou záchrannou akci, pustí se Zvonilka do velmi riskantního dobrodružství a ohrozí vlastní bezpečí i budoucnost všech víl. Prožijte naplno úžasný Disneyho nový příběh o síle důvěry a přátelství. Film Zvonilka a velká záchranná výprava je plný napětí a snění a učaruje celou vaši rodinu. (oficiální text distributora)

Master19

Pěkná pohádka, ale je tu trošku moc přezvonilkováno. Z té vílí party mi totiž právě Zvonilka leze nejvíc na nervy... ()

tommmy89

Jednu z mnohých vecí, ktoré majú víly zakázané, je navštevovať ľudské obydlia. Myslíte si, že to bude i v tejto časti? Ak ste povedali áno, mýlite sa. Víla Cililing je priveľmi zvedavá na to, aby nepreskúmala aj túto časť sveta a tak sa vydá k rodinke, kde žije len otec, malá Lizzy a neposlušný kocúr. Malé dievčatko od malička verí vo víly, kreslí si ich na papiere, vymýšla si o nich príbehy, tak sa jej splní snáď najtajnejší sen a to, že sa stretne zoči-voči s vílou samotnou. Ba viac ju naučí lietať a presvedčí jej otca - bádateľa, aby veril aj on.4* ()

LuciusWlk

Další pěkný díl Zvonilky. Je to spíše dívčí pohádka, jednoduchá, přímočará. Nesmí se ale zapomínat, že je určená pro děti. Zpracování, výprava, animace, vše je pěkné! A vzhledem k tomu, že pohádky mají potěšit především ty nejmenší srdíčka, rozvíjet jejich fantazii a představivost, nemám nic proti takovéto nenásilné formě. ()

Ripley

V pořadí již třetí 3D animovaný film o Zvonilce si zachovává svůj nadprůměr.Okouzlující animace a lehce stravitelný rozkošný příběh,tentokrát i lehce dojemný. ()

Piggsy

Přestože dávám přednost spíše krvavým hororům, tato pohádka si mě dokázala získat. Třetí díl Zvonilky narozdíl od jiných pokračování vůbec neklesl na kvalitě, ba naopak. Byla to opět moc krásná a příjemná podívaná. Konec byl na můj vkus sice až moc "happy", ale tak to má v pohádkách asi být. Už se těším na další díl.. :) ()

PetkaW.

Jen málokterý příběh si dokáže udržet tak vysokou úroveň i ve svých dalších pokračováních, a to se Zvonilce obdivuhodně daří. Tvůrci pokaždé přijdou s nějakým oživením a novou zápletkou, takže se nic zbytečně neopakuje. Divák je pokaždé postaven spolu s hlavní vílou před nový problém v novém prostředí. Tentokrát se do příběhu zamotaly i "lidské" problémy a témata, což je super. Zvonilka prostě nikdy nezklame a já její sérii hodnotím jako jeden z nejlepších animovaných počinů :) ()

Alf

po prvním zhlédnutí - podstatně slabší, než předchozí díly, po druhém - laťka stále velmi vysoko... ()

Zombi

Proti předhcozím dílům je to slabší, za což může hlavně konfrontace s lidmi / malou holkou. Dětem se to bude líbit, ale pro dospělé nuda, předchozí díly byly zábavnější a měly zajímavější děj. ()

Lilloos

Animace mi přijde díl od dílu propracovanější, ale ta zaplétka s lidmi celému vílímu světu jaksi ubírá na kouzlu. I přesto se však jedná o mimořádně povedenou novou pohádku. ()

gumbo

Jeden z mála kvalitních Disneyovských nepixarovských animáků. Pro rodiče s malými dětmi povinnost. 75% ()

Elbarto08

Vůbec nevím a sám nechápu, proč zrovna čtyři hvězdičky. Ale ta Bětka je roztomilá! A až na ten proslazenej konec to bylo pěkný ()

Ydrosten

Tak mám hledět raději na pohádku, nebo na blbost, kde se pořád někdo z někým hádá, nebo střílí ? Vybral jsem pohádku. ()

Incantator

I tretie pokračovanie príbehov o víle Cililing sa drží štýlu a kvalitatívnej úrovne predošlých dielov. V tomto pokračovaní sa však dej točí okolo zoznámenia Cililing s ľudským dievčaťom Lizzy. Za sprievodu tradičnej Disneyho hudby sa nám tak predkladá ďalší príbeh rozprávajúci o sile priateľstva a viere v zázraky. I keď dejové zvraty chýbajú, dovolím si povedať, že príbeh svojou jednoduchosťou prekonáva mnohé súčasné animované trháky, ktoré inkasujú desiatky miliónov dolárov v kinách, ale ich kvalita klesá čoraz nižšie. (3.10.2010) ()

angar

nááádhera... :) len to dievčatko bolo trošku afektované, to ale nezmenilo môj dojem z tohto filmu, lebo to bola, ako som už raz spomenula, nááádhera :)) kiež by aj mňa naučila lietať víla... hmm, asi si idem postaviť malý domček, aby aj ku mne niekto priletel :) ()

Likan7

Ten svět mě pořád hodně baví, tentokrát jsme ale byli víc v tom lidském, který je sice stejně tak barevný, ale hlavní postava holčičky a tatínka mě trochu nudila. Stále je to ale v rámci animovaných filmů velká paráda, která se dnes už moc nevidí. Nemá to sice snahu být něčím víc, než jen pohádkou pro děti, ale i dospělým se tohle bude líbit. ()

pekas

Zvonilka opět kouzelná. Tatínek schematický a hloupý až hanba, holčička hodná a chápavá až za hrob. No když pominu tuhle strašnou schematičnost, zůstane opět milý a pěkně naanimovaný příběh. Pěkná čtyřka. 79% ()

jafuska

já jsem se prostě do víly Zvonikly zamilovala, tak kouzelnou pohádku s krásnou animací jsem už dlouho neviděla, je to vlastně už třetí díl a budu doufat, že budou další, tohle se dá vidět docela často, taky bych chtěla mít takovou vílu, Nádherný, a nejen pro děti, je to pro všechny, kdo chce utéct od všedních starostí, ()

Renie42

Další milé pokračování Zvonilky. Je to tak jednoduché, ale vůbec to nevadí. Střet dvou světů, kde vzplanulo přátelství. A ten velký tlustý kocour docela vtipný týpek. ()