Novinka Roba Zombieho nás zavede do současného Salemu, jehož obyvatele navštíví démonický, 300 let starý sabat čarodějnic. Jak sladká bude pomsta za kruté masové upalování z konce 17. století? (ČSFD.cz)

stability

Vždy som sa tešil na filmy od Roba a tento nevinímajuc...a výsledok? Je taký aký je. Ta jedna hviezda je, že konečne som videl film, kde sa satanizmus nespája s pentagramom. ()

Pollini

Nejsem odborník na čarodějnictví, ale střídala se u mě hrůza se směšností. Proto mám z toho filmu smíšené pocity. Podle mě se ďábel směje tomu, jak se samy svým rouháním dostávají do jeho spárů, myslím že se tím opravdu baví, jak to ty ženský myslí vážně. Co se týče ztvárnění, hatla patla. Reálná atmosféra střídá jakési alternativní obrazy a to mi jednak vadilo v obsahu filmu a jednak na oči. Ale stojí za shlédnutí, určitě pro porovnání. ()

Ardath

Zpočátku velmi dobré, ovšem ejhle, někde v polovině snímku se děj zasekává na mrtvém bodě a režisér a scénárista v jedné osobě neví, jakou cestou se vydat dál. A bohužel volí tu nejblbější. Závěr je prostě odbytý, nic neříkající a profláknutý. ()

Kaylar

Filmy tohohle chlapíka opravdu můžu. Tentokrát sáhl po jiném tématu než ve Vyvržencích pekla a Domu tisíce mrtvol a neudělal krok vedle. Satanské téma je zpracované úplně jinak, než jsme měli možnost vidět v jiných filmech, je to působivé a zvláštní. Tísnivá tajemná atmosféra, kdy divák netuší, co je skutečnost a co ne, dává tušit, že se schyluje k čemusi opravdu, ale opravdu nepěknému...a zároveň velkolepému tak, že to změní život celého města. Magická a hrůzyplná hudba, která se prolíná filmem, vás bude strašit ve snech ještě dlouho. Zcela však chápu a akceptuji, že z filmu budou nadšeni pouze a jedině skalní fanoušci tvůrce. ()

dentalux odpad!

Ak tejto sra*ke dá niekto viac ako 1 hviezdičku tak doporučujem URGETNE návštevu najbližšieho psychiatra. Koniec hlásenia! ()