Novinka Roba Zombieho nás zavede do současného Salemu, jehož obyvatele navštíví démonický, 300 let starý sabat čarodějnic. Jak sladká bude pomsta za kruté masové upalování z konce 17. století? (ČSFD.cz)

M.Myers

Musím jednoznačně říct, že jsem čekal kapku něco jiného, ale i tak lehce nadhodnotím. Toto rozhodně nebude pro každého stravitelné pokoukání. Sheri Moon si se svou rolí příliš neporadila, i když nevím,kdo by chtěl v tomhle Robovi hrát. Film je plný nehezkých výjevů a bizardností... Jen to dle mého chtělo podstatně lépe vygradovat konec, tento závěr mě rozhodně na zadek neposadil... No Robe, těším se na další tvorbu. ()

korok odpad!

Tak jak mám hudbu Roba Zombieho rád a dosud jsem oceňoval i jeho filmové počiny, tak toto se hrubě nepovedlo. Hodina a půl nějakých satanistických sraček v čele s odhalenými stařenami čarodějnicemi. Super. Jó Jeníček a Mařenka to byl jiný film o čarodějnicích, tam alespoň dostaly pořádně na prdel a člověk se pobavil. ()

Raziel_cz

Rob Zombie se pro jednou oprostil od sedmdesátkové estetiky a přinesl něco původního. Po vizuální stránce dokonalost – snad každý záběr je umělecké dílo. Výborně nasvícené kulisy, krásně bizarní monstra, k tomu podmanivá hudba... Tempo je pomalé a atmosféra dokonalá. Oproti tomu scénář není žádná hitparáda a s blížícím se finále upadá do chaosu, až na něj posléze Zombie radši úplně rezignuje ve prospěch absolutní fantasmagorie. Ale vlastně mi tolik nevadilo, protože základní premisa je dostatečně nosná a ty podivnosti okolo jsou slast pro oko. A navíc mám divné věci rád. ()

Rathalos

Tak toto Rob Zombie absolutne nezvladol,prvy film,ktory sa mi vobec nepacil,neskutocna kravina a ta jeho manzelka Sheri Moon je otrasna zenska,fuuuj,jednu hviezdicku davam za tu staru odpornu zenu,bola vrcholne nechutna,neviem,ci bola len maskovana,ale strach a hroza...:-) ()

Johny M.

Co k tomuhle počinu říct? Prostě Zombie. Ne každá lama dokáže něco takovýho pobrat; já si užil zajímavej, pěkně postaru natočenej horor od někoho, kdo tématu rozumí. ()

helraiser

Tak na rovinu musím říct, že mě to zklamalo, vzhledem k tomu jaká byla očekávání tak nic moc. Tohle se ti Robe teda moc nepovedlo. Co se týče masek a snových sekvencí tak to nemám sebemenších námitek, to bylo dokonalý, Čarodějnice byli dokonalý, no fakt fuj tajbl, staletá nahatá ježibaba by vyděsila snad každýho brrrr. Co se, ale týče děje a hlavně děje v přítomnosti tak to je vážně hrůza, když se to prostě spojí tak to divákoj prostě hlava nebere, všechno to působí samoúčelně a nesmyslně. Takže když to shrneme tak průměrná podívaná, která ovšem měla obrovskej potenciál. Kdyby se děj odehrával, jen v minulosti tak to by byla masírka, alwe takhle bohužel. ()

Hellknight12

R. Zombie sa v tomto film snaží vyrozprávať príbeh, ktorý je síce zaujímavý ale na môj vkus až moc prelína súčastnosť a minulosť. Herci sa snažia ale asi v polovici filmu prišlo, že si povedali už sa to opakuje už to dohram len tak aby sa nepovedalo. Celkové hodnotenie za mňa je 55%. ()

dydl1

Největší zklamání Roba Zombieho.Průběh filmu dobrý,ale pointa mizející do ztracena s pokusem dát tomu uměleckou hodnotu,nevyšla. ()

Clark_Kent

Rob zombie opět ve své formě. Podobný styl jak Halloween, depresivní a temný. Mě se to líbilo celý film mě nenechal ani pořádně dýchat dávám 5 hvězd. Sheri Moon Zombie opět odhaluje svůj zadeček. ()

ANTYCHRYST

První 3 minuty filmu je luxusní čarodějnická scénka, která je TOP. Určitě to není horor jako spíš psycho drámo. Audiovizuální koncert, kterej opravdu není pro každého a chápu že mnoho lidí tento film zavrhne. Já jsem spokojenej toto téma je přesně můj šálek kávy a Zombieho ženě ta role fakt sedne. Za zmínku stojí pár úchyloscének, které mohou kdekoho trošku šokovat, ale dle mého názoru to je v rámci žánru v normě. Konec teda mohl být trošku smysluplnější a rozvinutější, ale i tak se jedná o velice rozporuplné filmové dílko, které mohu jen doporučit. Určitě to chce dobrej prostorovej zvuk pač... to stojí zato. ()

BrianStorker

Ač vizuálně dokonale zpracovaný film, přesto mne do děje nevtáhl. Veliký potenciál pověstných čarodějnických procesů v Salemu nebyl dokonale využit. Na film jsem se těšil. Předpokládal jsem, že dostanu dokonalou satanskou či čarodějnickou klasiku. Namísto toho jsem dostal vleklý děj, nudné dialogy a žádné napětí. Nevypnout to mne donutila pouze povinnost a zvědavost, zda přece jen nedojde k nějakému zvratu, napětí či šokujícímu vyvrcholení... Obrovské zklamání. ()

TSZ

V průběhu sledování Lords of Salem jsem se musel několikrát ujistit, že jsem si opravdu nevzal žádné drogy (zato tvůrce jich při natáčení evidentně spotřeboval plno). Samozřejmě vítám každý současný horor, který není teenagerskou vyvražďovačkou a Rob Zombie mě zatím nikdy ve své tvorbě nezklamal, tenhle "horor pro dospělé" šel každopádně dost mimo mě. Na druhou stranu, Rob si zřejmě chtěl něco takového vždy natočit a tak se do toho pustil, neohlížeje se na zisk či uznání veřejnosti a za to já mu tleskám. ()

Zombiepod

Tak ako každý Zombieho horor je aj tento v istom ohľade neobvyklým filmom. Niet pochýb o tom, že za niekoľko rokov bude Rob Zombie označovaný za jedného z najväčších režisérov béčkových hororov. Mimo toho, že tento raz je scenár katastrofálny odpad, sa nedá jeho neobyčajný rukopis veľmi kritizovať. Kvalitne natočená sračka, ktorá je dokonalá jedine po zvukovej stránke, chce byť každú chvíľu niečo iné. Psychedelické obrazy, paranoidné stavy, nádherné zábery s kulisami, a z tých hororových scén som sa musel len smiať. Chcel som dať dve, ale vo výsledku po neuveriteľne debilnom závere znižujem, pretože takúto údesnú sračku sa už dnes nepodarí hocikomu natočiť. Pokus o psychologický a umelecky ladený horor nevyšiel. Vráť sa k pôvodnej tvorbe, Rob. ()

Scorn_

Zklamání. Příběh v sobě neobsahuje žádný konflikt, co se má stát, stane se. Většinu času bylo těžké udržet pozornost, neustálě se nic nedělo, natož hororového. Mizanscéna je povedená ale možná až příliš uhlazená. ()

Knor

Tak Rob zavítal do více temných vod a předvádí spíš emociální a atmosférický příběh. Celý film je klubko děsivých vizí, těžké hudby a škaredé špinavé atmosféry. Bizarnost a ujetost Zombie umí, takže ochuzené to není, ale nechal bych ho raději dělat to co umí dokonale - viz. Vyvrženci pekla. Určitě se jedná o nejslabší Zombieho film, ale není vůbec špatný. ()

Amynka

Já fanynka Roba a jeho Sheri(je nádhernáá-nejsem na holky,ale ona je fakt kočka:-)) rozhodně nejsem zklamaná!Je fakt,že běžným divákům to bude možná připadat jako film o ničem a nepoberou ten konec,ale já si užila každou minutu filmu!!A ta hudba!!!BOMBA!!!!Takže asi takhle, kdo má rád netradiční, ujetý a temný filmy,tak ten si to užije!!!Kdo potřebuje jasně stanovenej děj a konec nebo kdo čeká nějakou brutální vyvraždovačku,tak vy si to radši nepouštějte,ať tohle geniální dílko nemá ještě zku... hodnocení než už teď má!!! ()

Furry_Sheep

Tak tohle byl zlofilm. V tom nejlepším slova smyslu. Netuším, jak moc jím chtěl Rob provokovat, ale podařilo se - i na facebookových stránkách filmu jej fanoušci za Lords of Salem buďto proklínají, nebo velebí, ale nic mezi tím. Budu se opakovat, ale: začátek slibný, od druhé poloviny lehce WTF, ve finále audio-vizuálně-krvavě-světelná-akdovíjakáještě řežba, v níž se stírají hranice mezi normálnem a vyšinutostí, snem a realitou, dobrem a zlem. Rob Zombie si tímhle filmem chtěl udělat radost - a udělal ji i mně. ()