Novinka Roba Zombieho nás zavede do současného Salemu, jehož obyvatele navštíví démonický, 300 let starý sabat čarodějnic. Jak sladká bude pomsta za kruté masové upalování z konce 17. století? (ČSFD.cz)

loulalo

Čekala jsem démonicky-čarodějný snímek, který mne zavede do Salemu a celou mě pohltí, že neodtrhnu oči. Bohužel. Některé scény mi přišli směšné, ale na druhou stranu se zde najdou vážně skvěle provedené scény, které stojí za ohodnocení, proto ** ()

Daxus

Rob Zombie a pokus o art film v hororovém ranku....? Při poslechu Velvetů si klidně zahýbám lampičkou sám, ďábly na to nepotřebuju. ()

whysoserious

Na 3 hvězdičky to není, 2 a půl hvězdičky dát nelze a dvě hvězdičky už je příliš málo. Oproti záležitostem jako Dům tisíce mrtvol, nebo Vyvrženci pekla je to slabší kousek, ale vyloženě špatný film, který by nestál za shlédnutí, to podle mě není. I když atmosféru to zdaleka nemělo takovou, jak bych od Roba očekával a závěr mě taky trochu zklamal. Ale jako jednohubka jednou za čas to není špatný. Akorát asi nějakou dobu potrvá, než si to pustím znovu, protože na prdel mě to fakt neposadilo. ()

XXXXXXXX odpad!

Kriste Ježíši na kříži, co je toto za počin. Podobně jako Will tady zřejmě Robert potřeboval natočit něco, kam by mohl nacpat manželku ale tak co by jí při postelových hrátkách taky Robík neslíbil, že. Toto dílo je snůškou hoven, bludů, vizí a dokonce je přítomen i místní úchylný kněz. To se tam vážně v jednom záběru mihl josef Franz? A vážně byla v jiné vidět čarodejnice se železnou maskou? A satan? Já si ho vždycky představoval jako majestátní mystickou entitu, obklopenou mlhou strachu. No podle Roba, vypadá tak trochu jako 50letý strýc Pepin, který se rozhodl praktikovat sado-maso hrátky. A pozor, roztomilý lilipután Pepin se pod rouškou noci vrací pro přídavek. Nebo swingers párty v divadle. Seriously Robe? Wtf? Čirý odpad. ()

nK_!

Po přečtení zdejších komentářů jsem nečekal vůbec nic, ale Vládci Salemu se mi nakonec docela líbili. Zombieho až maniakálně důsledná práce s prostředím, stylem a atmosférou samozřejmě nad vším ostatním převažuje, ale nevadila mi ani ona "artovost", kterou tady hodně lidí hejtuje. Příběhově to možná neskončilo tak jak jsem si představoval, ale ani chvilku jsem se nenudil. Lepší tři a po příštím zhlédnutí možná i více, protože mám pocit, že na jeden zátah toho bylo na vstřebání přeci jen docela dost. ()

mark9th

Audiovizuálny miš-maš Zombieho, prostredníctvom ktorého nám jeho hipisácka podredovaná ženuška (ale s pekným zadkom) radí, že ak nechcete mať zlé sny, ktoré vyústia v kopuláciu s hermafroditom z japonského tentacle porna a nemáte záujem následne podobného tentacle hermafrodita porodiť, tak by ste nemali spávať v tak škaredom byte a mať taký hrozný hudobný vkus. ()

VanBradley89

Rob Zombie to má v paži. Jede si to svoje a buď jeho styl nenávidíte a nebo jste na jeho straně. A já to žeru. Nevěděl jsem co přesně mě v tomhle počinu čeká, ale to co sem dostal bylo divný. Jak to umí snad jenom Rob. Celou dobu si to drželo takovou zvláštní atmosféru. Bizarní scény a Sheri Moon. Ta není kdovíjaká herečka, ale je to kočka, i z dredama ( myslim, že by jí to seklo i na plešato ) PS: Z ohledem na předchozí tvorbu režiséra a scénáristy, není toto jeho dílko nikterak brutální. PPS: Nejsem moc všímavej, ale řekl bych, že Bruce Dern ani Billy Drago tu nehrajou. ()

DonBraso

Bylo to jiný?Tak určitě.Robík se našel a je vidět,která hudba mu nebyla nikdy cizí.Je v každým kroku,že si to prostě ušil na tělo jak jinak pro jeho manželku Sheri,která má něco do sebe a víceméně mě držela u plátna jenom ona.Začátek je přesně to co chci,zajímavě rozehraný,bohužel po půlce zjistíme,že tu budem jak někde u Silent Hillu a bude tu takových okultických keců až běda.Tak samozřejmě,tohle taky se dá lechce strávit,ale nemá to moc velký cíl a hlavně to nemá vůbec rychlý tempo.Je to ponuré a některý scény jsou neskutečný,kdy jeho nájezdy kamerou dopředu ať už na blbý dveře,na samotnou Sheri,pak do toho kostela jsou vážně vynikající s krásně prokreslenou hudbou,ale to je úplně vše.Vata se valí vatu a šlus ende.Hororový to pro mě extra nebylo,pár sice extra pohledů na trochu lechčí gore,ale toho je málo.Nakonec do toho se šoupne trochu toho vyšetřování,který stejnak je tak nabízeno,přitom je to zbytečný a film tím vůbec nic nezíská.Je to snůžka horších scén s lepšíma,ale je to moc jednoduchý.Příběh o čarodějnictví si myslim,že byl Rob doma,ale moc tomu nedal,spíš si nechal pár lepších scén,sázal na jeho manželku,aby aspoň ukázala něco ze svého šatníku a byla tatoo cool.Za mě škoda,počkám s čím přijde,jestli přijde Zombie s dalším filmem,možná by měl sáhnout po remaku. ()

elanista1

Taky prazdny film, len nudne rozhovory na satansku tematiku, neustale niekto nieco hovori ale nepovie nic. Robert by mal zostat pri priamom aplikovani expoatacneho nasilia, snaha o atmosfericky horor vysla naprazdno a nevyvolala vo mne vobec nic. Sheri Moon tiez neukazala nic zo svojho povabu, ukazala jedine zadok. Bolo to pre mna 100 minut utrpenia, nebavila ma ani jedina scena, ani raz som sa nezasmial, ani raz som nepocitil strach. A to som sa tesil na tento film viac ako pol roka. ()

CrazymanM

Tak tohle teda byla strašná slátanina,to teda mohl vytvořit jedině člověk s těžkými psychickými problémy a navíc těžce pod drogama nebo furt vypitej!!!!Netvrdím,že předchozí filmy Roba Zombieho jsou nějaké světoborné,ale dalo se na ně dívat,tohle byl děs a hrůza,ale ne tak jak bych si to přál!Nemastné,neslané,debilní,skoro bych dal odpad,což ještě pořád můžu udělat,jak jsem nasranej,že jsem tohle musel vidět!A ta čarodějná "ukolébavka",to bylo jako když si Plastic People po ránu chtějí trošku zajamovat!!!Jo,když se tak dívám na herecké obsazení,tak Udo Kiera,Michaela Berrymana ani Sida Haiga jsem tam vůbec nezaregistroval,asi hráli nejaké ty pošahané ježibaby,nevím!?! ()

toomm

Zombieho mám rád a tentorkáte se pohyboval ve vodách velice zajímavého tématu. Veliká škoda toho nevyužitého obrovského potenciálu, který tento film měl a ve který jsem doufal a věřil. Lords of Salem je ovšem jen splatlaninou bez hlubšího smyslu. Nejednou jsem si tak vzpomněl na Dům tisíce mrtvol. Pravdou je že film si první cca hodinu drží solidní Robovi typickou atmosféru, která je poměrně nepříjemná a docela zlá. V tomhle mě Zombie nezklamal. Ve všem ostatním ale asi jo. Mnozí z řad jeho fanoušků možná ocení výlety myslí ve kterých se, a to uznávám, dějí zajímavé věci, jsou však až příliš zbytečné a osobně mi hodně vadily už v pokračování Halloweenu, Rob se jich však i v Salemu vesele drží. Nevím jestli je srovnání s Domem tisíce mrtvol na místě (zřejmě ne), ale sám se mu nevyhnu kvůli posledním cca 20 minutám. Ty mou naději na záchranu celého filmu nadobro pohřbili. Ještě jednou říkám, je to škoda. Jedna hvězda navíc za zadek Sheri Moon. 50% ()

J.Mayen

Rob má svůj styl,který mě neuráží, vybočuje od těch ostatních producentů, který si trochu šlapou na paty, ne vždy,ale někdy jo. Svým pojetím mi trochu připomíná D. Lynche, jehož díla jsou jasnou ukázkou originality. Do hlavní role obsadil Sheri Zombie,který role sedla,dost mi svým vzhledem připomínala zpěvačku Anastacii, nevím proč asi brýlemi. Příběh o kultu čarodějnic,který ve středověku uctíval satana a následcích, jež spustily celkem zajímavou podívanou, k tomu všemu opravu skvěle vybraná hudba,ten soundtrack musim mít. ()

ShortyIC

Pred tým než som si pozrel film, tak som pozrel aj pár reakci na tento film, boli vačšinou negatívne. V polke pozerania filmu si sám pre seba hovorím "Prečo také zlé reakcie? Vyzerá to celkom slušne.".. Po pozretí filmu som už pochopil tie reakcie a celkom s nimi súhlasím. Daktoré scény boli vo filme celkom vydarené a možno pre niekoho aj desivé, no okrem toho sme tam mohli vidieť len nahé babičky a nesympatickú ženu s dredami na hlave... Ale za tú prvú polku filmu dávam aspoň tri hviezdy, druhá polovica filmu ma vobec neoslovila, zbytočne prehnané niektoré scény.. ()

maldoror16

Ústřední hudební motiv/smyčka je naprosto geniální!, jeden z nejlepších, co jsem kdy slyšel (jako např. nezapomenutelný Carpenterův motiv z Halloweenu...). No a poslední minimálně čtvrthodina je "odpad" jak vyšitej... Tohle se žel opravdu takřka v žádném směru nepovedlo. ()

Garros odpad!

K Robovi chovám určitý respekt za jeho tvorbu, jakožto žrout hororů. Upřímně ale musím říct, že tohle je asi jedna z největších slátanin, jakou jsem kdy viděl. Začátek se i přes hluchá místa dá poměrně snášet, má takovou tu pravou temnou atmosféru a melodie otřásá vnitřnostmi... Jak se ale film dál vyvíjí, to je do Nebe volající! Teda asi spíš do Pekla volající v tomto případě... Já už ani nevím... Je mi líto – „odpad!" a ne jinak... ()

Paveza odpad!

Moc to nechápu. Vyvrženci pekla jsou neskutečná, stylová, krvavá jízda, no a pak přijde další film a ten je tak strašně dementní. Kdyby jen dementní, celé to vypadá tak strašně amatérsky, jako by to natočila banda amatérů o víkéndu na iphonu. A to jsem Robův velkej fanda a zdejší nízké hodnocení mě neodradilo, ale tentokokrát to docela sedí (jako o u málo filmů tady) ()