Novinka Roba Zombieho nás zavede do současného Salemu, jehož obyvatele navštíví démonický, 300 let starý sabat čarodějnic. Jak sladká bude pomsta za kruté masové upalování z konce 17. století? (ČSFD.cz)

Sluti

Efektní cool nuda, která by byla (zejm. poslední třetina filmu) daleko lepší jako videoklip k nějakému songu od Zombieho. House of 1000 corpses a Devil's rejects tento kousek nesahá ani po kotníky, což je škoda, osobně jsem se na film těšil. ()

LCH

Tak jak je u Roba zvykem, bizardní a jiné. Ovšem to je to co se mi na Robově tvorbě líbí ! Já jsem dlouho tenhle film sháněl a konečně jsem ho viděl ! Já dávám (100%) ()

Vebloud

Jako moc nevím co říct, nuda. Vleče se to, vleče se to, vleče se to. Nuda, nahý starý báby, jakási parodie na démona s chapadlama jak z hentai porna. Neočekával jsem třeskutou zábavu a jednoduchý horror, ale tohle prostě nemá nic. ()

Maraboy

Milovník béčkovejch filmů,hororů,oplzlostí opět zklamal . Pro mě nasadil laťku vysoko s House of 1000 corpses a Devils rejects a to tímhle dílem LOS nepřekoná . The Lords Of Salem je ale docela nuda oproti všem snímkům předtím v polovině filmu už jsem se začal docela příšerně nudit ,ty flashbacky do minulosti ,stvárnění satanova králoství to je přesně to co má Rob v hlavě. Kdybych na to koukal v 70 letech asi bych si chrochtal. Je to sice jeho punc a rukopis vkládat do filmu 70kovou stylizaci,ale zatím to nějak nefunguje,alespoň pro mě. Nebudu však házet jeho filmovou flintu do žita a snad příjde do budoucna s něčím tak dobrým jako s dvoudilným večerákem jako byla hezky ujetá rodinka Fireflyeových.Jediný co se mě na LOS asi líbilo je polonahá Sheri Moon a hudba co svoláva ženy ze Salemu ,hodila by se krásně k nějakýmu snuff pornu . Ale to už je jiná ,pokud jste si před filmem nedali papíra nebo nekouřily crack ( což bych opravdu doporučoval !!! ) je těžký se vcítit do Robieho hlavy :-D Filmová Ayahuasca 2/5 ()

Kriklan49

Není to žádný veledílo a zklamal mě závěr, ale nejsmutnější na tomhle filmu je, že měl vcelku koherentní režii. Proč je to smutný? Protože to točil tvrdě nastřelenej a nejspíš mentálně narušenej Rob Zombie a přitom to zvládl lépe než "vetší jména" jako Bay a podobní. ()

guruPechy

Očekávání přináší většinou zklamání. Vizuál dobrý, ale děj byl pouze o tom, že se musela naplnit kletba. Normálně by člověk asi čekal happy end, ale to snad u Roba nikdy nebylo. Příliš velká koláž náboženských a satanistických témat, než aby to bylo dobré. 50 %. P. S.: Brutálně pomalé tempo, které fakt uspávalo. ()

martan271

Takže člověk si v dnešní době nemůže přečíst knihu,ani divat na kazety,a už vůbec né pouštět hudbu na vinylu.No nic začátek mě bavil,ale jakmile se dopotácela do pokoje ak děs.Pán temnot jako obtloustlé monstrum s kuřecími křídlami a chapadly místo penisu?No tak v dnešní době,týpkové co připomínají zdeformovaného fantomase a ještě si honí zčervenalýho bimbase?ne ne takhle ne.zklámání,Jen hudba by se dala vyzdvyhnout a nápad a pak už dlouho nic ()

Raziel811

Zombieho tvorba je film od filmu horší a horší. Remake prvního Halloweeenu se mi velice líbil. Dům tisíce mrtvol i Vyvrženci pekla byly zajímavé filmy, ale pak to šlo fofrem z kopce. Nejnovejší počin je od začátku do konce nudný, příběhově nezajímavý a velice předvídatelný. ()

Diskutant

Pekná satanistická symbolika, kulisy, kamera aj príbeh len mi tam chýbala väčšia gradácia, viacej krvavých orgií, masakrov.. Dobre zvládnutá hudobná zložka, niekedy silná temná atmosféra domu, chvíľami mi to pripomínalo Kubrickov Hotel v The Shinning. Len ako väčšina ostatných som očával viac od tohto filmu, napätie atď. 60%... ()

schindler

Ježíši kriste co to mělo být. Jeden z mých nejoblíbenějších režisérů zklamal na absolutně ve všech parametrech. Kdyby tu nehrála paní Zombiová tak bych s každým hádal že to musel natočit nekdo jiný. Čekal jsen na závěr, který to mohl ještě spasit, ale ten to naopak totálně zazdil. Robe na čarodejnice se vyser a jdi do nějakej úchylárny jako byl Dům tisíce mrtvol. ()

Allein4 odpad!

skoro jsem chtěl dát alespoň jednu vhězdu za nějaké světlé momenty, ale nakonec musím dávat odpad, protože to vážně nemělo smysl, cíl... Celkově jsem zklamán. ()

AdamDudas

Audio: 70% Vizuál: 80% Scenár: 20% Toto bol prvý film, ktorý som od Zombieho videl a musím povedať, že ma uchvátil jeho nezáujem o kompetentnosť. Horrorový klišé scenár s horrorovou klišé hudbou (a pár Trierovskými výkrikmi) a veľmi zaujímavým koncom, ktorý by som nebol čakal od niekoho, kto si hovorí Zombie. Rob Zombie miluje B-čka a filmárinu a z tohoto filmu to srší. Tento film ma zaujal natoľko, že som si pozrel aj iné jeho filmy - a v čo viac môže autor dúfať? Celkové hodnotenie Lordov Salemu: 80% ()

Wez

Prozatím nejhorší film od Roba Zombieho,co jsem viděl.Byl jsem z něj dost zmatený,moc ho nechápal a i když se mu notná dávka temnoty upřít nedá,hodně se u něj nudil.. Co bych ale chtěl pochválit(mimo jako vždy okouzlující Shery Moon,i když i na ní je už věk znát),tak to je ucházející atmosféra a hlavně hudební doprovod,který tu atmosféru suprově podtrhoval-ale i tak je to na takového velikána,jakým Rob je dost slabota... ()

Mimi28 odpad!

Dala som tomu sancu prvu pol hodinu aby som nakoniec zistila ze skoda kazit oci a radsej som to vypla nech neoslepnem. Brrrrrr ()

invisigoth

Vyvržence i oba Halloweens filmy od něho mě fakt bavili a líbili semi. Tady u "Lordů" jsem se neskutečně nudil. Vizuál ještě celkem dobrý, ale celkově dost mdlé a bez šťávy, slabé 2* a snad příští snímek bude stát za to ()

Audrina

jedna hvězda za očekávání,jinak čistý odpad.WTF???mysteriozní nahrávka,která spustí vlnu posedlosti v Salemských ženách jež končí v psychedelickém opět WTF a jediný kdo by ze snímku,tedy aspoň jeho části měl radost je asi pan režisér Švankmajer...vlna halucinací,které nejsou ani hezké ani příjemné a čarodějky-dchodkyně psobily značně směšně...tedy,velké zklamání a to už je v tomto roce podruhé,první místo si spolehlivě zabrali Stokerovi,škoda:-( ()

luukaas

Nevím při vší úctě k Rubu Zombie, co to všechno mělo bejt? Dosti ujeté až trapně předpojaté dílo, které čím více sledujete tím Vás napadá myšlenka, jsem vůbec normální, když na tohle koukám? Asi ne. Musím vyzdvihnout Salem hit na vinylu, docela zajímavá hudba, ale zbytek splácené ujeté nic a přitom jako vždycky...trailer sliboval úplně něco jiného. Děkuji, ale jednou to stačilo 2.hvězdy a to mám obě oči přimouřené. ()

barker3040

Na tento film od Robíka jsem se vskutku těšil od prvního traileru, protože podobné žánrovky mám rád, ovšem s přibývajícími minutami mé nadšení pomalu klesalo, klesalo až se dostalo na samotné dno... Konec tomu nasadil korunu, které bych dal přízvisko WTF?! Jednu hvězdu za to, že nejsem tak krutý člověk. ()