Reklama

Reklama

Jason a Julie (Adam Scott a Jennifer Westfeldt) jsou už léta kamarádi, ale nechodí spolu. S nelibostí sledují, jak jejich nejlepší přátele, dva manželské páry, změnila svatba a narození dětí. Vyčerpání, nerudnost a ztráta smyslu pro humor. Tohle s člověkem udělá manželství? I proto Julie celkem bez váhání souhlasí s návrhem Jasona, že by spolu mohli mít dítě a dál si žili každý po svém. Když se narodí malý Joe, z obou jsou ti nejschopnější a nejvíc milující rodiče, které svět spatřil. Podařilo se jim přelstít tradiční systém? Důkaz se nebude hledat tak snadno, jak si mysleli… Ve vedlejších rolích filmu se představují Megan Fox a Edward Burns. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (17)

Trailer 1

Recenze (79)

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Konverzačka - mix břitkého humoru, kterému "fuck" není cizí, jednoduché romantiky a příběhu, který má v sobě víc hlobky než se zdá, a přestože jsem se někde za půlkou díval, kolik zbývá do konce, poslední třetina mě dokázala připoutat k monitoru. 6 přátel - 2+2+1+1; 2+2 mají děti, 1+1 vidí, jaký to má dopad na jejich vztah a život, a tak se rozhodnout mít děti spolu, a až pak si najít partnery, protože to tak bude jednodušší. Film ukazuje, jak to asi může fungovat. # [viděno: monitor, 5.1, EN sub] # příběh 6 | hudba 6 | humor 3 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 5 ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Jako mistr partnerského kompromisu, který se většinu času vychytrale schovává pod pantoflem, vím naprosto přesně, že vztah s putovním dítětem nefunguje. Ani s tím plánovaným a v tomto případě mi připadalo, že ta zápletka je příliš umělá. Všechny rodiny jsou ještě k tomu vystresované a celkově sledování tohoto snímku vyvolává pochopení pro sníženou porodnost. Přesto jsem zastáncem manželství, ale je to pouze pro silné osobnosti, které mají smysl pro dobrodružství, nervy z ocele a umí se mistrně vyhýbat předmětům, které obvykle nelétají. A jestli tento blábol jako obvykle čte Megan Fox, tak jsem povinen jí sdělit, že každé druhé úterý v měsíci mám kolem poledne skoro dvě minuty volno, takže kdyby měla zájem, tak jí ukážu pět nejrychlejších výstřiků na světě. ()

Reklama

ywo666 

všechny recenze uživatele

Pozítíva? Celkom vtipné. O'Dowd je super. Hamm, Burns a Scott tiež zvládly úlohy výborne. Megan Fox je neuveriteľne sexi. V tomto upršanom letnom počasí by som bol najradšej na chate na lyžiach s megan v posteli. Problém je, že Jenifer Westfeldt je mi veľmi nesympatická. A Maya Rudolph je škaredá ako noc. Kristen Wiig je aspoň držaná v úzadí aby mi moc nepílila nervy. Vlastne by to bolo celkom super keby už po jednej minúte som nevedel presne ako to bude prebiehať a ako to skončí. Potom som už len tŕpol kedy príde a zúfalo dúfal nech sa mýlim. Takže koniec znamená pre mňa mínus hviezdičku. A keď to zrátam dokopy tak je to tak na 3*. Sú aj horšie romantické komédie, ale výhra to nie je. ()

DadysGirl 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdinka si to napsala, zrežírovala i si v tom zahrála... Viděno s nulovým očekáváním kvůli Megan, ze který jsem naprosto hotová... a líbilo se mi to... Dokonce tak, že to povyšuji lehce nad průměr... Vztahovky já mám prostě ráda a, i když je to klišé s happy endem nemám tomu v zásadě co vytknout... ()

sulimo 

všechny recenze uživatele

“Let me fuck the shit out of you”....tak tohle pánové nefunguje, opravdu to neni ten pravý způsob jak sdělit, že s námi chcete žít do konce života. Fakt nechci vidět do hlavy toho nesoudnýho imbecila, co psal scénář, páč ten zjevně asi nikdy žádné opačné či neopačné a relativné normální pohlaví nedobýval. Neuvěřitelně zdlouhavý, až obdivuhodně nesvižný a neobdivuhodně ukecaný film, který když unikne vašemu oku, budete o něco šťastnější jedinci. Ty dvě hvězdy jsou pro "medmena" Hamma a pro "ajťáka" O'Dowda, kvůli kterým jsem tu kravina dokoukala do konce, až je jednou potkám, tak mě za tuhle mozkovou újmu musí pozvat na panáka. ()

Galerie (76)

Zajímavosti (2)

  • Celý film bol natočený v americkom meste New York. (MikaelSVK)
  • Kristen Wiig, Chris O'Dowd, Maya Rudolph a Jon Hamm si společně zahráli již ve filmu Ženy sobě (2011). (žvanimírek)

Reklama

Reklama