poster

Svobodní se závazky

 • USA

  Friends with Kids

 • Slovensko

  Plánované rodičovstvo

 • Velká Británie

  Friends with Kids

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • yangzhening
  ***

  Nízké hodnocení je dáno asi tím, že rodinná tématika je odsouzena k B vždycky předem. Tohle je takový rodinný Sex ve městě, jenže ryze výchovného charakteru. Všechno samozřejmě dobře končí a tak se žádné překvapení nekoná. Na druhou stranu komedie má limity vždycky, a já si myslím, že v rámci žánru se o lehce nadprůměrnou podívanou jedná. Dal bych dvě a půl hvězdičky, ale to nejde...(26.11.2012)

 • KOZEL84
  ****

  Tak nevím jestli to je tím,že to tu zas hodnotí malolatí kokoti a mrdky,ale tohle je z těch stejných filmů (no jo no skončí spolu,hele.Co ste čekali,že Loki dojebe Avengery?!) jednoznačně nejlepší!Spíš romdram než romkom (tak z toho nebudu vinit film,ale toho kdo to tu zas zažánroval podle obalu).Hlavní dvojka ze začátku není moc sympatická (narozdíl od všech vedlejšáků),ale to se do konce změní a celkově to překvapivě nebyl sterilní shit a ekvivalent čumění do zdi,jako většina Hollysraček z poslední doby.Druhá půlka rozhodně mnohem lepší,dobré dialogy a výborná výměna názorů u večeře.A kolik z těch trojek byly původně čtverky,radši ani nedomýšlet.Dementi bez mozku!!(15.9.2012)

 • Gee.Rocks
  ***

  Příjemná pohodovka, která bude asi bližší lidem, kteří mají děti. Obsazení je velmi dobré, i proto jsem čekala od filmu podstatně větší zážitek. Nakonec ale tento počin k něčemu je... Megan Fox konečně ukázala, že umí hrát. Umí se tvářit i jinak, než jako prvoplánová femme fatale. Řekla bych, že Megan našla žánr, který jí bude sedět a ve kterém by se i mohla rozvíjet. Tedy romantické komedie. Totiž v romantických komediích herečka jako Megan chybí. Máme tu úžasnou Katherine Heigl, která obvykle hraje lehce praštěné organizátorky všeho, ale silnou krutě upřímnou lehce netaktní krásku jako Megan postrádám. Miss Fox by tedy mohla zaplnit díru na trhu a více tak rozvinout svůj skrytý potenciál. Rozhodně doporučuji všem, kdo si doposud - stejně jako já - mysleli, že Megan Fox neumí hrát.(8.8.2012)

 • hellstruck
  ****

  Reálnější, vyspělejší, méně předvídatelné a místy o dost vtipnější Friends with benefits, ale s dětmi. Aneb utrpení jménem rodičovství. Škoda toho klišé konce, ale tomu se asi "nedalo" vyhnout. No a..Megan Fox se do filmů vážně hodí jen jako "sexy ozdůbka". Nějak si nejsem vědoma toho, že by zde ukázala, jak umí hrát, protože v podstatě dělala to co vždycky-špulila pusu a hrudník do kamery. A tady se ještě navíc vážně jen mihla (uff). Jinak milé překvapení.(4.10.2012)

 • DadysGirl
  ****

  Hlavní hrdinka si to napsala, zrežírovala i si v tom zahrála... Viděno s nulovým očekáváním kvůli Megan, ze který jsem naprosto hotová... a líbilo se mi to... Dokonce tak, že to povyšuji lehce nad průměr... Vztahovky já mám prostě ráda a, i když je to klišé s happy endem nemám tomu v zásadě co vytknout...(24.2.2013)

 • - Celý film bol natočený v americkom meste New York. (MikaelSVK)

 • - Kristen Wiig, Chris O'Dowd, Maya Rudolph a Jon Hamm si společně zahráli již ve filmu Ženy sobě (2011). (žvanimírek)