poster

Svobodní se závazky

 • USA

  Friends with Kids

 • Slovensko

  Plánované rodičovstvo

 • Velká Británie

  Friends with Kids

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sulimo
  **

  “Let me fuck the shit out of you”....tak tohle pánové nefunguje, opravdu to neni ten pravý způsob jak sdělit, že s námi chcete žít do konce života. Fakt nechci vidět do hlavy toho nesoudnýho imbecila, co psal scénář, páč ten zjevně asi nikdy žádné opačné či neopačné a relativné normální pohlaví nedobýval. Neuvěřitelně zdlouhavý, až obdivuhodně nesvižný a neobdivuhodně ukecaný film, který když unikne vašemu oku, budete o něco šťastnější jedinci. Ty dvě hvězdy jsou pro "medmena" Hamma a pro "ajťáka" O'Dowda, kvůli kterým jsem tu kravina dokoukala do konce, až je jednou potkám, tak mě za tuhle mozkovou újmu musí pozvat na panáka.(12.12.2011)

 • ywo666
  ***

  Pozítíva? Celkom vtipné. O'Dowd je super. Hamm, Burns a Scott tiež zvládly úlohy výborne. Megan Fox je neuveriteľne sexi. V tomto upršanom letnom počasí by som bol najradšej na chate na lyžiach s megan v posteli. Problém je, že Jenifer Westfeldt je mi veľmi nesympatická. A Maya Rudolph je škaredá ako noc. Kristen Wiig je aspoň držaná v úzadí aby mi moc nepílila nervy. Vlastne by to bolo celkom super keby už po jednej minúte som nevedel presne ako to bude prebiehať a ako to skončí. Potom som už len tŕpol kedy príde a zúfalo dúfal nech sa mýlim. Takže koniec znamená pre mňa mínus hviezdičku. A keď to zrátam dokopy tak je to tak na 3*. Sú aj horšie romantické komédie, ale výhra to nie je.(14.7.2012)

 • klerik
  ***

  Pár hercov z DÁMSKEJ JAZDY (Bridesmaids) si zahralo v celku príjemnom filme zo života. Tému mladých ľudí, ktorým zmení dieťa život veľmi podobne spracoval ŽIVOT JE TAKÝ (Pod jednu strechou). Friends with Kids je súdržnejší a menej klišovitý, lenže nemá nejaké extra vtipné či vyslovene originálne scény. Pozerá sa na to dobre, romantika i dialógy sú uveriteľné...(16.4.2013)

 • tnp101
  ***

  Hrozně nevyrovnané dílko, jež je překvapivě nejsilnější v čistě dramatických pasážích. Ne moc povedený humor zachraňuje hlavně dobré načasování - na chvíle, kdy selže i tento aspekt, ovšem není nouze. Co však filmu ubližuje s přehledem nejvíc, je závěr. Ano, rozuzlení se dá s naprostou přesností odhadnout po lehkém nástinu děje, ale pokud je provedeno elegantně, dovedu jej akceptovat. Zde si však tvůrci nejspíš řekli, že mě budou mučit, celé je to totiž přetažené o dobrých dvacet minut! 50%(31.7.2012)

 • ivishka
  ****

  Už vím, že nemám vůbec dát na hodnocení ostatních uživatelů. Aby bylo jasno přijde mi dost nefér takové nízké hodnocení. Jsem blázen do komedií, ale také romantiky apod. jenže tento film je naprostá míchanice legrace a také starostí a běžných situací ve vztazích a nebo v přátelství. Tedy nechci tím říct, že se dva přátelé normálně všude dohodnou na tom, že spolu budou mít dítě, ale touto zápletkou mě film uchvátil. Je to totiž něco nového a neokoukaného kde sice předem čujete konec příběhu, že dvě hlavní postavy pravděpodobně skončí jako love forever, ale stále vám film má co nabídnout. Není to nic brilantního ale odsoudit tento snímek do průměru si netroufnu.(16.1.2013)

 • - Celý film bol natočený v americkom meste New York. (MikaelSVK)

 • - Kristen Wiig, Chris O'Dowd, Maya Rudolph a Jon Hamm si společně zahráli již ve filmu Ženy sobě (2011). (žvanimírek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace