Holka s prknem

• Velká Británie Chalet Girl (více)

Krásná uličnice Kim kdysi bývala šampionkou ve skateboardingu, teď ale smaží hamburgery a snaží se uživit sebe a svého tátu. Brzy se na ní ale usměje štěstí v podobě práce v luxusní horské chatě v Alpách. Kim je zpočátku zmatena bizarností nóbl světa plném prvotřídního šampaňského, majestátních hor a po pás hlubokého prašanu. Potom ale objeví snowboarding a s ním úplně nový svět. Ukáže se, že Kim je přirozený talent, a tak začne brzy trénovat na soutěž pořádanou při příležitosti ukončení sezóny. Má jedinečnou příležitost vyhrát pořádnou sumu peněz. Jenže předtím, než se znovu stane šampionkou, musí překonat své nejhlubší obavy… a také zjistit, jak se věci mají s Jonnym, pohledným, ovšem evidentně nedostupným synem jejího šéfa. (HBO Europe)

dopita

Oddechovka, která sice neurazí, ale ani moc nepobaví. V hlavní roli se filmem potácí holčina, která mě svým králičím úsměvem nepěkně iritovala. Navíc se část děje motá kolem snowboardingu, což mě vždycky připadal neohrabanej a neatraktivní sport plnej zhulenců v podesranejch gatích. Na druhou stranu film celkem odsejpá, takže se na to koukat dá - ve stavu nouze... ()

Simbet

Pravý film v pravou chvíli, takže nezbývá jinak, než dát čtyři hvězdičky. Romanticky laděný humorný příběh okořeněný mým oblíbencem Billem Nighym a, z mně dobře známého Northangerské opatství, roztomilou Felicity Jones, co víc si přát na páteční večer. ()

Zejf3da

Zářnej příklad, že i naprostou kravinu můžou zachránit herci, příjemný prostředí a dobře zvolená hudba. Nechápu jak se tvůrcům podařilo přesvědčit Billa Baileyho a Billa Nighy, aby se vůbec ukázali v takový pakárně, ale evidentně věděli co dělali. Navíc Felicity Jones je docela kočka a to ani nemluvim o Tamsin Egerton. ()

janeke

normálna britská popoluškoidná báchorka, ako stvorená ku zdobeniu vianočného stromčeka. nehrá sa ani na nič iné, čo je sympatické. Felicity je fajn, ale Westwick je strašlivo ulízaný a špúli pery ešte viac než Ezra Miller, a to už je čo povedať. ()

NJD

Na první pohled tuctovej film o horách a lásce. Ale na druhej pohled tenhle anglickej humor na rakouských horách vlastně tak nějak funguje. Felicity Jones je k sežrání (mimochodem nemůžu se ubránit přirovnání k Šárce Pančochový), Bill Nighy šarmantní jako vždy, Bill Bailey jakoby se vrátil do Black Books - no a nakonec jsou z toho trochu překvapivý 4* ()

aLPaC

Pohodová zimní komedie s krásnou Felicity Jones, která se pomalu a jistě stává mojí velkou oblíbenkyní. Hraje tu přesně ten typ holky, které mám rád. Žádná upejpavka, dokáže chrlit sarkastické a ironické poznámky, nebojí se výzev, je tak trochu vyzývavá a extrovertní. I když uznávám, že film je plný klišé, tak já se bavil, a to přece jde především. ()

kristynca

Kterak chudá holka ke štěstí přišla, to ano, ale mělo to navíc takový britský šmrnc. Taky ta moje slabost pro Eda Westwicka... ;-) a vůbec... Bill Nighy? Už on sám stojí nejméně za jednu hvězdu, i kdyby se měl na začátku jen uklonit. ()

Lachvos

Romantika se neztratí nikdy, snowboarding je sázka na jistotu plus atraktivnost krásných horských vyhlídek, břitký humor hlavních protagonistů taky nepřijde nazmar, dle mě sázka na jistotu. Jistě, film je pouze pro určité typy a to i přesto, že musíte časem přivřít očka nad tou sentimentalitou nad výbornými komediemi například minulých pár let, ale že by tohle byl až takový propadák, to ať mi nikdo netvrdí ;) ()

lili6

Krásně puberťácky naivní, ale dalo se na to koukat :) Chudá "popelka", bohatý "princ", láska, všechno dobře dopadne, no co víc si přát :) Být mi tak 14, tak dávám pět hvězdiček. :)) ()

Jennifer67

No jo klišé, bohatý chlapec se zamiluje do chudé dívky. Ale nebylo to zase tak špatné. Pobavila jsem se, plus krásné prostředí hor až jsem jim to záviděla. Nejvíc mě bavil Bill Nighy no a Ed Westwick taky nebyl k zahození :). ()

Greg25

Cukrový děj bez cukrových záběrů. Občas mírně vtipné s na podobný žánr nadprůměrně vyvedenými postavami, které jsou zahrány s nadhledem (Bill Bailey a Bill NIghy jednoznačně hrají prim). Ovšem nějak to nefunguje jako celek, má to být moderní zábavný pohádkový oddech, kterému sem tam to klíšé odpustíme a přivřeme oči, ale to Holka s prknem vlastně není. Nemá to tu správnou atmosféru. Co to má jsou Alpy, což je plus a podivně sestavený střih záběrů, kdy občas máte pocit, že jeden záběr, by z hlediska plynutí děje měl být až za tím dalším, což se vám za film stane vícetkrát, což je jednoznačné mínus. 40% ()

Fifer

Je to pohádka, neřeš realitu, je to pohádka neřeš realitu! Je to pohádka, neřeš realitu, je to pohádka neřeš realitu! Cože switch 900 rodeo! Po roce tréninku! Neeeeeeeeeeeeee! ()

Filec

Pre mňa príjemný film v krásnom prostredí a s krásnou hlavnou hrdinkou :). Ženy na snowboarde sú hrozne sexi... ()

Destinytte

Už tak nějak klasický příběh lásky - Jonny je boháč, má skvělou přítelkyni, se kterou tvoří dokonalý pár a chystají se vzít a do toho je tu Kim, chudá, obyčejná holka, trochu trdlo, která pracuje pro Jonnyho otce. Každého asi napadne, jak to dopadne. Film má plus za prostředí, do kterého byl zasazen a za to, co bylo "kolem", jako jízda na snowboardu a sem tak nějaká vtipná scéna. A největší plus je tu za Jonnyho, kterého hraje Ed Westwick, tomu nejde odolat. ()

Gaia.M

Pardon, nejsem objektivní, Eda Westwicka naprosto zbožňuji a Billa Nighyho mám ráda :) Takže mně se tento snímek líbil. I příběh. Jasně, je to taková pohádka. Chudá holka, si najde bezva práci, skvělé kamarády, a pohádkově bohatého přítele, který ji moc miluje.. Sladké, happy end. Ale proč ne? ()

Anduril

Náhodou pekná romantická komédia. Je to asi film zameraný najmä na ženských divákov s romantickým vnímaním. Nájdeme tu aj klasické klišé. Bohatý mladý chalan zaľúbený do chudobnejšej milej peknej baby. Popri tom je na scéne ešte jeho bohatá snúbenica. Ako to asi dopadne? Ale aj toto romantické klišé sa dá poňať zaujímavým a humorným spôsobom. Aj keď to nie je môj žáner, hodnotím ho dosť pozitívne. ()

Olík

Před dávnými a dávnými lety, kdy na zemi vládly filmy s kvalitními herci, mistrnou režií a dějem, za který se nemusel nikdo stydět, spadla z nebe na zem šablona, jenž měla jednou ukončit jejich letité kralování. Vezměme roztomilé děvče, v případu nouze i chlapce (nejlépe z chudších poměrů), přihrajte jí do cesty prince na bílém koni (samozřejmě bohatého fešáka), nechte jí zpívat, tančit, krasobruslit nebo ji do ruky vražte surf, snowboard či halapartnu (aktivitu s kterou doposavad neměla žádné zkušenosti), za krátkou chvíli z ní udělejte mistra světa amoleta, který zvítězí v prestižním závodě (dobré je, když přitom překoná nějakou letitou bariéru, nebo alespoň porazí rivalku záporných rysů) a jako třesličku na dortu ji nechte skončit v náruči jejího milého (bodem k dobru jsou předchozí kompilace, například: on je zadaný, on ji podvede, on má tři hlavy). „tramtadadááááááá“ a máte biják, který by Vám Woody Allen mohl závidět. Ne nebojte, určitě budete první :D ()

bagetka007

Víte co? Možná je to tím, že to je konečně romcom na sněhu, možná proto, že není americká, tak mi to fakt vůbec nepřišlo tak hrozné. Unbelievable! 8) ()

hazaba

Oddychovka pro jeden večer, romantika pro náctileté, která ale není zas až tak ubohá jako filmy podle Steel a jiných autorek. Hezké záběry na Alpy, docela sympatičtí herci a Bill Nighy (pro kterého mám slabost :-)). ()