Holka s prknem

• Velká Británie Chalet Girl (více)

Krásná uličnice Kim kdysi bývala šampionkou ve skateboardingu, teď ale smaží hamburgery a snaží se uživit sebe a svého tátu. Brzy se na ní ale usměje štěstí v podobě práce v luxusní horské chatě v Alpách. Kim je zpočátku zmatena bizarností nóbl světa plném prvotřídního šampaňského, majestátních hor a po pás hlubokého prašanu. Potom ale objeví snowboarding a s ním úplně nový svět. Ukáže se, že Kim je přirozený talent, a tak začne brzy trénovat na soutěž pořádanou při příležitosti ukončení sezóny. Má jedinečnou příležitost vyhrát pořádnou sumu peněz. Jenže předtím, než se znovu stane šampionkou, musí překonat své nejhlubší obavy… a také zjistit, jak se věci mají s Jonnym, pohledným, ovšem evidentně nedostupným synem jejího šéfa. (HBO Europe)

JohnCZ

Je to neoriginální klasická šablonovitá romantická teen komedie se špetkou sportu, která dějem asi nikoho nepřekvapí, ale určitě zaujme prostředím Alp, příjemnou atmosférou a oku lahodící Felicity Jones. Nenáročná pohodovka, které nechybí decentně vtipný britský humor. ()

Padme_Anakin

Stupidně srozumitelná sladkobolná slátanina. Sím, souhlasím. Soukromě si setsakramentsky syknu. Sněhobílé svahy, ski, snowboard, slast... Season Challenge Tour, 2015. ()

FFilipCZ

Pro mě velké překvapení. 3* s velkým +. Čekal jsem opravdu nějaký mega romantický shit, ale dostalo se mi příjemné romkom ze snowboardového prostředí. A na své si přijdou jak dámy (Ed Westwick), tak i páni (Felicity Jones, či ta bloncka co s ní je na pokoji). Samozřejmě děj je jak z učebnice, po 20minutách víte, jak to skončí a co bude následovat, ale na to jste si všichni již určitě zvykli. Kdo má rád hory a snowboard a hledá něco na oddech, bez problémů se může pustit do tohohle. ()

Wysch

No, šablona je to jak vyšitá, o tom žádná, ale kromě (pro mě naprosto exotickýho, neboť k lyžování anžto snowboardu mám stejně daleko jako ke kosmonautice) prostředí tahá nahoru do průměru podle mě sympatický osazenstvo, špetka britskýho humoru a celkově odpočinková atmosféra celýho snímku. Takže tak. ()

ABLABLABLA

Klišovitý film, ale hraje tu Bill Nighy a Ed Westwick, takže se z toho nakonec vyklubal velmi příjemný snímek na odpolední siestu. Mimochodem všimli jste si, že tu hrají skoro ze zásady jen herci ze všech možných seriálů, které se momentálně natáčí? Kromě Eda z Gossip girl, tu máme Sophiu Bush z Partners, Georgia King z The new normal, Nicholas Braun z 10 things I hate about you. A co se týče Felicity Jones, tak na to že je jí 29 furt vypadá na 17...nechápu jak to dělá..ta osoba prostě nestárne....já osobně si ji pamatuju z tohoto seriálku, na který jsem se jako malá vždycky v neděli ráno dívala. No takže za tato milá překvapení musím dát 3*, dokonce jsem uvažovala o 4*, ale pak jsem si řekla, že to nebudu přehánět. ()

hygienik

Romantické komédie čakajú 2 druhy osudov. Ak scenárista zamaká, rozvetví vzťahovú linku / linky a vystavia to na emočne uveriteľnom základe, je z toho trhák. Tu sa to nestalo a tak máme instantný puding, ktorý nezachránil ani sympatický zaľúbený pár. ()

Streeper

Nakonec to není tak špatný. Má to pár trapných scének, ale příběh je silný. Dokonce jsem ke konci měla i slzy na krajíčku. A navíc Bill Nighy, který je pro film velkým přínosem. ()

Sammya

No, asi je to moje vlastní chyba, že jsem od toho čekala něco víc, když jsem věděla, jaký to tady má hodnocení. Chtěla jsem to vidět už dlouho, Felicity Jones je moje oblíbená herečka a miluju lyžování a Alpy. To bylo ale asi tak všechno, co v tomhle filmu stálo za to. Dialogy nedávaly smysl, přišlo mi to jako nahodilý shluk replik. Ed Westwick je strašně prkenný a přišel mi stejný jako Chuck, a to jsem na Gossip Gil ani nekoukala. Chvílema jsem se zasmála, ale už se na to asi nepodívám. ()

ecceHOMMO

Ono je to tak trochu naivná blbosť, ktorá sa mi však dokázala ( s veľkým prispením Felicity Jones) votrieť do priazne. **/*** ()

viperDavid

Normalni holka ve svete nalestenych sklenicek a lacineho sampana za $500. Klasicka pohadka o popelce, ale tentokrat z prknem v ruce. Happyend pochopitelne nemol dopadnout jinak nez obrovskou lacinou laskou v helme... 3* ()

Mirokukii

Přestože se jedná o prostý předem daný scénář s několika klišé, se nemohu ubránit velkému nadšení. Pohodová, nesmírně svěží a enormně zábavná zimní podívaná s náznaky romantiky z luxusního horského střediska. Zimním radovánkám neholduji, ale tohle mě bavilo, a to moc. Sympatické postavy v čele s Felicity a vždy pohodovým Billem N., který má však strašně málo prostoru. ()

ywo666

Som už na takéto filmy starý? NIe! Ale tesne. Najprv poviem, že ako milovník Álp a snowboardingu som tie zjazdovky tým kurvám strašne závidel. Inak je to veľmi vtipný príjemný filmík. prostredie dokonalé. Herečky pekné. Tamsin si strihla dokonalú blonďatú pipku, ktorá ale nebola otravná. To sa v Amerike nestáva. Nighy a Bailey majú malé úlohy, ale prinesú nejaký vtip. Jediný, kto mi to celé kazil bol Ed Eastwick, ktorý vyzeral ako pupúš. Ale inak fakt zábava. Žiadne okázalé scény. Drobné detaily, pohľady, hlášky. To je sila Britov. Klišé určite. Ale na romantickú komédiu paráda. Trochu sa hanbím, že sa mi páči taký dievčenský film, ale bude to za 80%. 4*. ()

Ferinka

Když máte k dispozici někoho s vizáží Westwicka, a někoho jako je Nighy, vždycky se z toho dají vytřískat nejmíň 2*. ()

Seti

Jyn Erso na prkně? Proč ne. Pohodová zimně prkenná komedie, kde by se romantická vložka ani nemusela zavádět. Felicity je hrozně cute a je prostě neoddiskutovatelný fakt, že sympaťanda odvedle jí sedne daleko víc, než rebelující darebačka ohánějící se blasterem. ()