Olík

Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…..to nám právě Adam Sandler padá až na úplné dno. Už jsem si začal zvykat, že se každým novým snímkem krůček po krůčku přibližuje úrovní fekálního herectví, ale teď to vzal rovnou skokem. Jestli má jít o ukázku, jakým směrem hodlá pokračovat, tak se budeme muset na dalším rozcestí rozloučit. ()

BOURQUE

Po katastrofálnej Jack a Jill sa pán Sandler predstavil tak trošinku znesiteľnejšej komédii. Ale zase, je to tak trošinku „podpriemerná“ záležitosť: obsahuje málo ozajstných komických scén (myslím na také, ktoré nikoho neurazia) - raz bohate stačí vidieť. Jediné, čo ma potešilo, že film obsahoval parádnych rockových/metalových soudntrackov: Def Leppard, Kiss, Van Halen, Rush, Mötley Crue. No a krásna E. A. Martino! Ale to je všetko. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Stefi.

Jednoduchá zápletka, kolísající herecké výkony, stokrát opakované klišé ale přesto jsem se křenil od začátku do konce, po celou dobu stopáže, tak jak se mi to už roky nestalo. A o to přece u komedií jde, no ne? Na druhou stranu chápu, že jestli někomu Sandler vyloženě nesedí, tak by film mohl protrpět, ale je to ideální ptákovinka pro alkoholem opojený večer. ()

Ondr@932

Docela zábavná, povedená a vtipná komedie s Adamem Sandlerem. Několikrát jsem se zasmál. Byla to fakt prča. Ale parkrát to bylo až trapné. No nevadí určitě povedená komedie! Dávám 6/10 ()

mi-ib

Amíci jsou ubožáci, když si myslí, že čím zvrácenější, tím vtipnější a navíc se nezmůžou. Stejné příběhové schéma, které bylo použito již tisíckrát a do toho ten příšernej dabing. ()

karinakari

What´s uuuuuuuuuuup!! Typická Sandlerovská komedie, tentokrát s větší dávkou vulgárního humoru. Už při čtení popisu filmu jsem se musela smát. Příběh je opět absurdní a trhlej stejně jako postava Adama Sandlera. Nejsem nadšená ani zklamaná. Při pár scénách jsem se od srdce zasmála, hlavně díky účasti rapera Vanilla Ice, hrát sám sebe a udělat ze sebe neskutečnýho dementa, chce koule. Ale i na ujetou komedii to bylo málo. Na druhou stranu rozhodně lepší než Jack a Jill. ()

cogi

Kdyby snímek nebyl až tak odporný, tak by se jednalo o celkem ujetou příjemnou komedii. K tomu námět je vcelku originální. ()

cerbygerby

Tohle bych řek že se až tak nepovedlo... velmi lákavé obsazení v čele se Sandlerem a Vanillou Ice.. to mělo být kruté a bombové, ale nestalo se tak... začátek bych řek že byl až docela trapný, postupem času se to trochu rozjíždělo, po příchodu Iceho jsem myslel že to bude gradovat, ale nic extra se nestalo.. prostě obyčejná komedie kterou bych už nemusel vidět znovu, a jen kvůli těm hercům dávám průměrné 3* a 45% ()

LyBerion

Film co absolutně nedává smysl, ale nenechá nás nudit ani minutu. Rozjed byl slabší, ale od 40 minut jsem se chlámal nonstop. Sandler mě po delší době zase pobavil a já si určitě dokážu představit, že si tenhle nesmysl pustím v budoucnu znova. ()

Kadas97

Po pár minútach sledovania som priateľke povedal nech to vypne, a že keby Sandlerovi zomrel niekto z Happy Madison vždy keď som si pomyslel, že za toto by som tvorcom vystrelil mozog tak by mal o troch ľudí menej. Hodnotiť to nejdem, ale je to nechutná sračka, ktorej by som naparil hodnotenie začínajúce sa na "O" a končiace "D", podotýkam obchod to nieje. ()

Kingjiri

Dle hodnocení asi nejsem jedinej, kdo se i přes Sandlerem přehrávanou buranskou postavu Donnyho Bergera a přítomnost vulgárního i fekálního humoru pobavil. Nějaký scény už byly tak dementní, že jsem se prostě musel smát (imigranti, černá tlustá striptérka, náhradní slipy, babička, mariňák apod.). Ale třeba scény s Vanillou Ice byly fajnový a Andy Samberg byl sympaťák. Jako zjevení z jinýho světa působilo cameo Susan Sarandon a Jamese Caana. Jak se Sandlerovi podařilo je uvrtat do něčeho takovýho, je mi fakt záhadou (že by šlo jen o prachy se mi nezdá). Nehorázná kravina, ale já jsem se fakt zasmál - moje guilty pleasure. ()

Torgal

To, že Sandler brúsi svojím humorom na hrane vkusu nie je žiadna novinka, toto je ale prvý krát čo som s tým mal trochu problém. Verbálny humor v tomto filme je totiž už dosť extrémny, ale obrazových nechutností tu veľa nie je. Stále je to ešte celkom zábava, ale tentokrát to už jednoducho nie je ono. Horko ťažko priemer. 5/10 ()

Kissak

Dobrej pokus, dobrá hudba, ale někdy trapný a bez vtipu. Některý místa byly tak blbý až byly skoro dobrý -) ()