Vstupní školení

• USA Orientation Day

Krátký film poskládaný z několika vtipných scének, v nichž hlavní roli hrají mimoni z filmu Já, padouch. (TwoFace)

bartias

Krátká bonusová hříčka ze světa animáku Já, padouch stojí a padá s nápadem. Ten vůbec není špatný, ale stejně by to chtělo trochu víc promyslet. 7/10 ()

Estrellita

A odteď se s váma, milí mimoňové, neba! Neba a neka! Takhle zahodit potenciál těch malých žlutých blbečků, styďte se, páni tvůrci! Tohle byla opravdu nuda. Opravdu. 25% ()

Dado

Orientation Day sa mi zdá byť o niečo slabší ako Home Makeover a Banana, každopádne Minionovia ma aj tentokrát dokázali slušne pobaviť. (70%) ()

VanTom

Dobový náborový / instruktážní snímek trojici nových mimoňů v Gruově zbrojovce na nošení bomb nepřipravil, neboť nadšení zamlžilo jejich pozornost a hned první úkol tak skončil totálním výbuchem. :-) ()

phoorecek

Na film dle mě tyto "kraťasy" rozhodně nemají. Hned za filmem se mi nejvíce líbil Banana, potom tento snímek a do třetice Home makeover. Pěkná podívaná. ()

loleknos

Čekal bych od tohohle animáčku o něco originálnější podání a klasické "retardovanosti" mimoňů, ale nebylo to tak horké což je krapet škoda. Děj byl relativně obyčejný, vcelku ušmudlaný.. Ale pobavilo, proto ode mě hodnocení takové, jaké má. ()

PEZ

To je tak, ked date minionom na starost bojove rakety. Tento kratas je vsak menej vtipny, skor viac pre decka. ()

blondboss

Akože film fajn, ale tento kraťas nič moc. Trošku viac mohol využiť potenciál Mimoňov ako takých. Snáď tie ďalšie budú o niečo lepšie. Toto bola nuda. 40 % ()