Maskovaný vrah je polomrtvý odvezen lidmi ze své organizace do tajné nemocnice, kde mu je implantován obličej a zotavuje se ze svých zranění. Poté může pokračovat ve svém řádění a pomstít se těm, kteří ho málem připravili o život... Chromeskull, zabiják s chromovou maskou, je odvezen svou organizací do tajné nemocnice, kde mu je implantován obličej a zotavuje se ze svých zranění. Jeho poskok Preston zatím chytí slečnu, která mu zranění způsobila, a zabije ji. Se zavražděnou dívkou byl i mladík jménem Tommy, kterého chce organizace také zabít.
Po třech měsících se Chromeskull opět postaví na nohy a jeho podřízení pro něj mají novou zábavu. Je to mladá dívka jménem Jessica, která je na očním spolu se svou matkou. Má před operací očí a špatně vidí. Chromeskull si pro ni přijde a při tom zabije i její kamarádku. Na místo činu přijedou policisté, kteří vyšetřují oba případy zavražděných dívek. Tommy se mezitím dostane ke své přítelkyni, kam přijde i Chromeskull a jeho přítelkyni zabije. Tommy si mezi tím odskočí ven, tam ho chytnou policisté a odvezou ho na policejní stanici, kde ho vyslechnou. Mezitím si Preston vyrábí nástroje na mučení a vyhrožuje Jessice...
Jessice se podaří vysvobodit a zavolá své matce. Stále však je v uzavřené továrně, odkud se dostat nemůže. Matka zburcuje policii. Mezitím pomocník Chromeskulla Preston zabije policistku, která se vydala pátrat poblíž jejich úkrytu. Preston se pak vydá na policejní stanici a chytí Tommyho.
Policie pošle další kolegy k místu, kde se ztratila pátrající policistka. Mezitím Preston dovleče Tomyho do skrýše. Chromeskull Prestonovi sdělí, že už ho v rámci organizace nepotřebuje. To se Prestonovi nelíbí...
Tommymu a Jessice se podaří vysvobodit. Tommy jí řekne, že Chromeskull zabíjí holky a natáčí si to. Pak zavolá na policii a ta se ho snaží vystopovat podle mobilu. Mezitím se Preston oholí dohola, protože chce být jako Chromeskull, a také si nechá vytetovat lebku na břicho. Dva policisté zatím dorazí ke skrýši, kde objeví auto kolegyně. Zavolají posily a rozhodnou se pátrat dál... (TV Prima)

eraserhead666

Gore slušné, ale jinak poměrně nuda. Ono již ten český distribuční název mnohé napoví. Ale jo, příjemně překvapil nejmladší z Beverly Hills 902 10 Brian Austin Green a, samozřejmě Danielle Harris, kvůli níž si to patrně většina lidí pustí. Ale prostě čím déle ten film trvá, tím je nezáživnější. Tady mělo zůstat jen u jedničky. ()

ARI50

Pecka a užasna podívaná dvojka prostě výtečně to se mi líbí když spoji pokračování z jedničkou, užasne masakry no proste nemělo to chybu náš vrah vstal zmrtvýchvstání a nakonec ještě měl konkurenci tohle se povedlo a ke všemu vypadá to že se dočkáme možná 3. Masakry se povedly herci výborní a cela atmosféra filmu povedena.A dobře je že nás zavedli v ději tak hluboko. ()

Terva

CITÁT - Kam jedeme?....... Film začíná přesně na stejném místě a ve stejný čas, kde končí první příběh z roku 2009. Je to však horší než jednička. Jak se to tak dělá, je tu více vrahů, více gore scén a více křiku. Někdy mě z toho křiku bolela hlava. Velké procento záběrů je točeno na záznamová zařízení a tahle REC móda prostě příběh kazí. Tomuto by slušela normální kamera. CHYBA VE FILMU: Když Jessicu (Mimi Michaels) unesou, zůstane její telefon v bytě. Ale později, když je uvězněná, šahne do kapsy a vytáhne telefon, který vlastně mít nemá, protože jej má policie. CITÁT - Prosím, pusťte mě, slibuju, že to nikdy a nikomu neřeknu........ Milovníci gore scén si užijou orgie. Mě osobně se to moc nelíbilo. Za závěrečnými titulky je ještě jeden dlouhý dodatek. ()

corpsy

Situácia sa v tomto prípade o niečo zlepšila. ChromeSkull je väčší badass ako minule, jemná psychologizácia postáv spôsobuje menej zívania a druhá polovica snímku má dokonca celkom zdatné napätie. A to nehovorím o gore, to je bez komentára. Takže celková spokojnosť, škoda tej nevydarenej jedničky. ()

topi

Dvojka začíná přesně tam, kde zkončila jednička a obsahuje ještě více tupých dialogů a nelogičností, že z toho jde hlava kolem! A když se v docela hlavní roli zjevil " David " ze seriálu Beverly Hills 90210 a jeho grimasy se od té doby vůbec nezměnili, měl jsem dost. Jediné, co je na filmu opravdu dobré, tak jsou hodně hutné goreefekty. Jinak je to o ničem, nuda a ztráta času. A ten konec, pffffff, to snad neeee!! ()

stration

První hodinku jsem myslel, že to dám rychloposuvem. Pak se ale náš Chromák rozkoukal a konečně se začalo něco dít. Mordy mohly být nápaditější, většinou jenom nožíky, ale zato parádně udělané gore, které film vrátilo zase tam, kam patří. Chtělo by to ještě trojku. ()

Dubro

...mno, a ráno sa pýtam sám seba, že pre akú to ftákovinu som bol zas do pol tretej hore?! V jednotke tuposť obetí vynahradili ostré nože, dnes v dvojke sú nože síce ešte ostrejšie, no tuposť stáda policajtov je neznesiteľná. ChromeSkull by si mohol podať scenáristu s režisérom a nakoniec celý filmový štáb ako prémiu. To by som pozeral aj do piatej. ()

Mefistofelle

V druhém díle šli tvůrci dál a trochu víc rozvinuli příběh. Nyní už hrdinové nečelí jenom jednomu zabijákovi, ale rovnou celé organizaci, do jejíž stáje zabiják patří, a kterou má částečně na starost další vyšinutý psychopat, který se chce svému "mistrovi" co nejvíce podobat. Do toho se zapojí i policie, která chce záhadné vraždy vyřešit. Masakry jsou poměrně slušné, stejně jako v jedničce. Ale pořád se to nedokáže vyšvihnout z průměru. Neurazí, nenadchne. ()

cariada

Tak přiznám se bez mučení, že od toho jsem nečekal vůbec nic, ten název byl dost výmluvný, ale o to větší mě čekalo překvapení. Skvělý slasher kde se krásně masakruje a gore scény jsou poměrně vymazlené což je dobře. Ani nevím proč ale myslel jsem že je to francouzský film, podle brutality. Děj byl celkem v pohodě, sice začátek dělá trochu problém se v tom vyznat, ale pak už to vše jede jak má. Ona unesená poloslepá dívka mě udivovala tím, že byla před únosem u lékaře,a nedostala žádný brýle, jinak jsem si přál, aby jí už pořádně zmaloval ksicht jako té policistce. Docela bych si uměl představit další díl i ten konec to jasně naznačil, že pokračovat se dá. ()

demented

Zaujímavé mordy, kvalitné gore a to je z pozitív asi tak všetko. Dej je ešte dementnejší než v jedničke, Chromeskull sa dostáva k slovu poriadne len v poslednej cca dvadsaťminútovke a hrá tu Brian Austin Green. Dopozeral som to zhruba pred piatimi minútami a mám vážny problém spomenúť si, o čom to vlastne bolo. Z filmu mám podobné pocity ako z komentára užívateľa ARI50 :) . Len pre hardcore fanúšikov. ()

Forsberg11

Prvá časť sa mi celkom pozdávala a tak som sa tešil na to, kedy zhliadnem aj jej sequel. Výsledok je približne taký ako pri jednotke - priemer. Dej lacný ako ruská "deva" sa už nesústreďuje na boj o holý život hlavných protagonistov ale, tentokrát sledujeme aj pozadie samotného maskovaného zabijaka, jeho prípravu, spolupracovníkov ale napríklad aj s tým spojené policajné vyšetrovanie. Vraždy sú opäť brutálne a gore je na veľmi vysokej úrovni. Trochu mi tu však chýba ta tiesnivá nočná atmosféra prvej časti. Ku kvalitnému hororu tomu ešte veľa chýba a tak odo mňa len za 45 %... ()

sedm.1

Jsem velkým příznivcem laciných, amatérských řezničin. Baví mě ta tvůrčí svoboda, kdy si autoři, většinou jen z čirého fandovství k žánru, udělají svůj vlastní film, ve kterém se nechávají inspirovat největšími fláky, anebo ještě v lepším případě využijí své vlastní řeznické fantazie, a natočí spolu s kámošema nekompromisní a brutální jatka. Rozpočet nemusí být nějak velký, stačí si jen pohrát s gore efekty a příjemné dílko může být na světě. A přesně tak nějak jsem bral i první Laid to Rest. Robert Hall natočil masakrální řezničinu s perfektními efekty, no a že zbytek stál za hovno, s tím se prostě musí počítat. Problém ovšem nastává ve chvíli, kdy takovýto tvůrce začne mít dojem, že má na víc, přestože v jeho dosavadní práci je i nadále zcela zřetelně znát převaha ryzího nadšení nad skutečným filmařským umem a pak se jednoduše stane, že onen následující snímek dopadne fakt prachbídně, jak se to stalo právě Hallovi s Laid to Rest 2, který ve výsledku nestojí fakt vůbec za nic. Hall se totiž rozhodl upustit od přímočaré brutální vyvražďovačky a začal koketovat i s ostatními filmovými prostředky, takže se tu dočkáme pokusů o „rafinovanější“ zápletku, napětí, emoce, atmosféru, ovšem samozřejmě vše působí fakt hrozně špatně a samozřejmě pak díky těmto Hallovým marným ambicím nezbylo místo na pořádné gore řádění, a v tom případě pak ztrácí toto pokračování i jakýkoliv smysl. Laid to Rest 2 je tak sice stále laciná a amatérská podívaná, ovšem již bez očekávané laviny krvavého řádění a těch pár masakrů už navíc nemá ani tu potřebnou kvalitu, takže nuda a bída. Ovšem, něco, respektive někoho, přeci jen pochválit musím, a to Briana Austina Greena, který mě ve své roli vážně hodně překvapil a bavil! ()

iXtr3m3

Gore fajn, inak debilita najhrubšieho zrna. Postavy ako na drogách, policajti s IQ húpajúceho sa koníka. Konečná. ()

colapso

O něco horší,než první díl.Gore stále zůstává dokonale natočeno a o to v tomhle filmu běží především. ()

wampire23

Myslím, že aj 2* sú pre tento horor veľa. Jednotka bola scénaristicko-herecká ukážka neschopnosti, tu sa nič nezmenilo. Teda určite sa nič nezmenilo k lepšiemu. Akurát už sa príbeh ani neodohráva vo viacerých lokáciách, nemáme tu Chromeskullove superfáro, aj to málo, načo sa dalo v jednotke pozerať, je preč. Teda samozrejme až na GORE. To je tu najmä v závere zastúpené vo veľkej miere. Čo sa mi síce páči, ale dnes to už film neurobí. Myslím, že už by sa ďalšie pokračovania nemali točiť, pretože fanúšikov určite toľko nemá a aj tých málo by už mohlo zanevrieť. ()

Standic1

Plusové body čistě za řezničinu, která je tady velmi dobře zmáknutá... Zbytek je otřesná bída, a to hlavně chování všech policistů ve filmu, kteří dělají jednu chybu za druhou. Nejvíc mě pobavil ten, který se vyplašeně odvrátil od spršky krve, jako by to byl pepřovej sprej :D ()