John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

TheSabca1995

Komedie urcená predevsím mladé generaci. Mam na mysli spoustu vulgarity, sex, vecirky apod. Vse zachranily herecke hvezdy Mark Wahlberg a Mila Kunis. ()

Choci

Příběh začal chlapeckým přáním, kdy chtěl, aby jeho roztomilý plyšový medvídek ožil. Ráno se to skutečně stalo a to co následovalo mě nejdříve vyděsilo. Z malého chlapce se stal chlap, který měl krásnou přítelkyni a z roztomilého plyšového medvídka se stal nezaměstnaný vulgární a životasiužívající medvěd, který se do jejich vztahu nemile přidával. Klepal jsem si na čelo, když jsem viděl, jak špatný vliv může mít na člověka kamarád, když mu to dovolíte. První dojmy byly kladné, vulgárnost mi k tomu nějakým způsobem patřila, z odstupem času to nehodnotím tak nadšeně. I když je to komedie pro mládež, můžeme si z toho vzít ponaučení a srovnat si priority v životě. 65% ()

Xawerius

Napíšu to hodně ve zkratce - řval jsem smíchy a toužil jsem mít takového méďu doma, dokud nepřišel konec ala romantická pohádka. ()

pauledgecomb

Osobitý a částečně infantilní humor Setha MacFarlana tu zanechal hlubokou stopu a to je dobře. "Tohle mi ještě nikdy nikdo neřekl! ...Ne, protože měli plnou hubu p*** vaší ženy" ()

serbero

Skvelý nápad urobiť s plišoveho medveďa zhuleného alkoholika so slovníkom ako dlaždič, ktorý myslí len na mladé pipini. Podarená vec. ()

panter666

Nechápu, jak je možný, že mi ta roztomilá plyšová hračka dokáže být tak nesympatická. Já nevím, jestli to bylo tím kdo ho mluvil. Mark mi nevadil, ale kdo mi ještě vadil tak Mila Kunis. Tuhle herečku sem měl dřív opravdu rád, ale teď když jí vidím otvírá se mi nuž v kapse (to asi za toho Velkáho vládce OZ). Párkrát sem se zasmál, ale tenhle medvěd mi k srdci nepřirostl. Na konci sem tak nějak doufal, že to dopadne blbě, ale asi sem byl dost naivní. No co se dá dělat. Za mě dvě hvězdy víc ani prd. ()

Road.Man

Dirk Diggler si zaslúži Zlatú malinu za svoj výkon. Jediné plus vo filme sú Teddyho väčšinou vydarené vtipy. Mila priemer, Mark = vymeniť! ()

klukcz

moje velké zklamání. asi jsem byl příliš natěšený na supr komedii, ale vyzněla mi zcela hluše, postavená na slabých a obhroublých vtípkách plyšové hračky. po dlouhé době film který jsem v půlce znuděně vypnul ()

Von Kempelen

Nesnáším americký komedie, protože mají všechny identickej mustr. Dobře a tvrdě začnou, pak v tom nejlepším otočí a začne tradiční půlhodinka moralizování a uvědomování si skutečnejch hodnot. Závěr je pak vycucanej z prstu plnej křečovitejch fórů. A Ted je taky přesně takovej. ()

NikoKovac

Tohle je prostě typická americká blbost. Ale právě u takových absurdních blbostí se člověk nejvíc zasměje. Jediné, co bych filmu vytknul a proč nedávám 5*, je to, že takzvaně "přepálí začátek", kdy je to gag vedle gagu a člověk se prakticky nepřestane smát, zatímco druhá část, hlavně konec, už takové grády nemá. ()

Straspytlik

Co se stane když Medvídek Pú a Krištůfek Robin vyrostou? Začnou hulit, chlastat a fandit "opravdovým" komixovým hrdinům. A co se stane, když vyrostou ještě trochu víc? Začnou řešit rodinu, práci a dětské kamarádství vymění za pevný přátelský vztah. ()

lordlisak2

I když by se to mohlo, podle názvu, zdát jako pohádka pro děti dětem bych to moc nepouštěl. I když ty dnešní (počítaje do toho částěčně i mně) jsou zkážené už dostatečně ( :P ). Žádný hlubší podtext jen komedie, ale dobrá komedie. ()

sabatko

U konce jsou veškeré mé představy o médovi. Tahle jeho verze se mi doufejme brzy vymaže z paměti. Jestli má být tohle jeden z těch scénáristicky lepších výkonů Setha MacFarlyho a spol. nejsem jeho/jejich fanynkou a nikdy nebudu. Film je pro mě dějově prázdný, objeví se zde sice pár úsměvných vtípků pro náctiletou generaci a taky všeříkající plakát, ale nic víc nenabídne. ()

Yhitte

Upřímně nemám žádné ponětí pro koho je Ted určen, teda nějaké mám, ale neleze mi to do hlavy. Pro děti to není, doufám, že všichni víme proč. Podle toho kolik klišé nám narvali přímo do ksichtu, tak pro lidi disponující mozkovými buňkami taky ne. Aby to byla komedie, je to málo vtipný, takže asi mířili na publikum kolem věku 30, které má trauma z dětství a je pod vlivem alespoň jedné návykové látky. ()

pavol_o

Originálny námet, ťažko sa mi hľadajú filmy, s ktorými sa to dá porovnať, pretože je to fakt jedinečný príbeh (podobnosť sa dá nájsť len v zákaldných rysoch). Zaručená zábava. ()

dominick123

HAHAHA fakt skvělá komedie o perverzním plyšákovi a jeho neméně divném pánovi, kterou jsem si pustil 2x za odpoledne. Fakt naprosto ustřelená záležitost, moc dobře jsem se u této tématické jednohubky bavil. ()

saint3n

"pokud si něčím můžete být jisti, pak tím, že není nic mocnějšího než přání malého chlapce. ovšem, kromě vrtulníku Apache.." bezva film. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)