Karate Kid 3

• USA The Karate Kid, Part III (více)

Daniel a jeho učitel pan Miagy se ocitají na počátku dalšího karate dobrodružství pro mládež. Nad Danielem se totiž stahují mraky. Agresivní učitel karate, jehož Daniel svým vítězstvím v prvním filmu znemožnil, se zvedá z prachu poražených a společně se svým nechutně bohatým a podlým žákem chystají rafinovanou pomstu. (oficiální text distributora)

Zahanator

No, ze začátku to bylo těžké utrpení. Ale jakmile začal Pat Morita opět trousit svá moudra(nebo stříhat bonsaie, mlátit padouchy, zametat, prostě cokoliv), hned jsem se ocitl duchem u prvních dvou dílů. Ralph Macchio navíc neztratil nic ze svého přirozeného charismatu. Možná ne tak vydařené jako I a II, ale stále velmi dobré a přijemné na koukání. ()

DarthArt

Zbytečnost, zbytečnost, zbytečnost. Bez příběhu, vytahování zapomenutých figur z minula, mizerný herecký výkony. S předchozími díly to má společný jen stejný herce a jména, jinak naprostá ztráta času a pokus vydojit pár doláčů z peněženek týnejdžrů, kteří ale od prvního dílu odrostli a tenhle chabej pokus o návrat je nijak nerozvášní. ()