Karate Kid 3

• USA The Karate Kid, Part III (více)

Daniel a jeho učitel pan Miagy se ocitají na počátku dalšího karate dobrodružství pro mládež. Nad Danielem se totiž stahují mraky. Agresivní učitel karate, jehož Daniel svým vítězstvím v prvním filmu znemožnil, se zvedá z prachu poražených a společně se svým nechutně bohatým a podlým žákem chystají rafinovanou pomstu. (oficiální text distributora)

nevermore

Těch 112 minut už mi nikdo nevrátí:( Jeden týpek se učí se svým mistrem dýchat a rozjímat. Druhej láme prkna vejpůl. První celej turnaj dostává na tlamu a pak v poslední sekundě dá jeden chvat a celý zápas vyhraje. Druhý ačkoliv je nepochybně lepší a silnější, prohraje. No trapas na entou a to ani nemluvím o těch bonsajích a té přítelkyni. Ani o tom jak ten šedivý kmet hází těma mafošema. Jediná postava sympatická je záporňák Silver, za toho dávám jednu hvězdičku. ()

VanTom

Pominu-li jednotvárnost a předvídatelnost céčkového scénáře (jenž byl víc o mudroslovném pěstování bonsají než o bojovém sportu), nejvíc mi vadilo, že se po celou dobu Daniel choval jako hlupák, co (kromě zpochybnění mistrova učení i ducha karate) všechno tlačil hrozně na sílu. Njn, ukecaný teenager sešel na scestí s padouchem za hranou karikatury, aby se jedním podařeným úderem ve finále napravil zase zpět. ()

Ravi

Pokračování neztratilo mnoho na kvalitě, avšak vidět potřetí stejnou omáčku jednoho omrzí. Pokud jste fandy "Karate Kid" hvězdu si přidejte, ale mě třetí pokračování neokouzlilo natolik, abych ho musel vidět znovu. Snad jenom záporák byl tentokráte trochu výraznější, jinak ale film tápe v klišé. Tentokráte i divák neznalý tohoto sportu sezná, že něco není v pořádku. Slabé a nedůstojné zakončení. 40% = 2/5 ()

MiGi87

Velice slabý odvar předchozích dvou filmů. Z kopce šlo prakticky všechno - hnusná kamera, zhlouply dialogy i Danielovy navztekané monology, přitroublý scénář. To ani nemluvím o tom, že autoři poprvé přišli se zcela "zlými" postavami, které máte chuť zabít od začátku do konce. Prakticky urážka těch prvních dvou. ()

JohnSmith odpad!

Jak je možný, že člověk co natočil Rockyho mohl takhle klesnout. Třetí Karate Kid je naprostý děs bez hlavy a paty, je to nudný a strašně dlouhý. ()

Styxos

Naprosto nechápu místní hodnocení - ten film je dobrý. Ani skvělý ani perfektní prostě dobrý. Viděl jsem ho několikrát a vždycky, vždycky si ho dokážu užít. Možná je to tím, že Karate Kid patřil k mému dětství, kdo ví. Na ty 3* mě ale rozhodně co by diváka uspokojuje. Jen škoda toho finále :-( ()

ranp

Mně to zase až tak špatný nepřijde. Samozřejmě, že to není žádný zázrak, ale třeba scéna na konci se mi docela líbí. ()

keoma26

ty opakované sestupy do propasti jsou více než symbolické, starostlivě šlechtěnou bonsai předchozích dílů se sice nakonec zachránit nepodařilo ... ale martin kove jako libovej záporák pro mě zachránil alespoň jednu hvězdičku. Ex post za 4 hvězdy, seriál Cobra Kai tenhle díl dokonale rehabilitoval. ()

Han22

Trošku tu zvednu hodnocení, trojka se mi sice nikdy nelíbila tak jak první dva díly, recykluje v podstatě jedničku včetně jednoho záporáka a Macchio ani ve třetím díle neumí karate... ale pořád je to nádherná součást mého dětství.. tohle nejde hodnotit objektivně. ()

casioa....

Bieda, niektorí proste nevedia, kedy prestať. Uťať to bolo najvhodnejšie už po prvej časti, ktorá sa ešte ako tak dala. Dvojku silnejšie povahy tiež zniesli...ale, čo je veľa-to je moc :( Do*ebať sa dá všetko, a ani filmy o karate nie sú výnimkou ()

Paity

Tady už začal strmý pád. Díl, který vůbec nemusel vzniknout, ale vznikl, se hodnotí jednoduše.... do koše s ním! ()

Paldiny

Návrat na americký kontinent chválim. A síce to v úvode ešte stagnuje, Daniel záhradkárči, randí s ďalšou broskyňkou a zdráha sa súťažiť, nepotrvá dlho a chytrý plán starých známych z Kobry Sai nielen šampióna vyprovokuje, ale aj postaví proti svojmu učiteľovi. Film týmto momentom naberá slušné grády, aké pekne umocní drastická metóda tréningu. Škoda, že finálny turnaj neukázal viac zápasov s Kouďákom, jeho technika sa mi pozdávala. Rovnako škoda, že si ten zlosyn s copíkom nevykopal nejakú akčnú sériu v štýle Kickboxera, mal potenciál. ()

Milodar

Vše při starém, šampion Russo se tentokrát dá na podnikání. Hlavní roli zase hraje malý osvícený děda Miyiagy. Russo se zase vyptává, diví se, stále neumí karate až do chvíle, než se začne soustředit po moudré japonské radě "yu mas fokas". Tvůrci tentokrát přidali novou dějovou linku, která by vydala na samostatný film, a to horolezectví. Slaňování a vytahování na laně je skutečnou bonsaí mezi horolezeckými filmovými scénami. ()

merigieren

Po třetí stejní lidé, stejný cíl, jiná holka, přitvrzené pojetí z obou stran až do extrému. Bohužel neexistují české titulky, takže sem musel používat svou 6 semestrální angličtinu, to mi zároveň pomohlo pochopit, že Daniel dospěl v uřvaného (v minulých dílech vyrovnaný hlas, vystřídal jekot) spratka nijak se nelišícího od svých soupeřů. Soupeři intrikují jako mafie, celé to ztratilo jakékoliv kouzlo z hlášek, umění, je to jen hon za podpisem a následnou bitkou na turnaji. Dokonce to nudí natolik, že píši komentář ve 2/3 filmu a budu přemýšlet zda to někdy dokoukám. Bůh ví proč dávám * ... ()

Rathalos

Aj tretie pokracovanie by som zrovnal s prvymi dvoma dielmi,bavilo ma asi priblizne rovnako,takze nie je o com polemizovat...:-) ()