Karate Kid 3

• USA The Karate Kid, Part III (více)

Daniel a jeho učitel pan Miagy se ocitají na počátku dalšího karate dobrodružství pro mládež. Nad Danielem se totiž stahují mraky. Agresivní učitel karate, jehož Daniel svým vítězstvím v prvním filmu znemožnil, se zvedá z prachu poražených a společně se svým nechutně bohatým a podlým žákem chystají rafinovanou pomstu. (oficiální text distributora)

RigorMortis

Čože? Prvý diel bol skvelý, druhý tiež, hoci mal svoje chyby, no pri tomto som mal pocit, akoby som pozeral úplne iný film. Martina Koveho mali odstaviť už v prvom filme a ten nechutne arogantný záporák s ulízanými vlasmi pôsobí v tomto dieli ako päsť na oko. Herecké výkony meh, Ralph vyzeral v porovnaní s predošlými dielmi ako úplný amatér. Bolo nám toto treba? Jednu hviezdu za "Pata" Moritu a Ralpha Macchia. Inak film, ktorý zrejme chcel vyťažiť zo slávy dvoch starších súrodencov, no nejak mu to nevyšlo. ()

Blazkowicz

Na rovinu můžu prohlásit, že Daniel-san je nejhorší karatista všech dob. Celou dobu dostává zase nakládačku a až v poslední sekundě před koncem filmu někoho konečně nakope. Ale jen jednou a decentně. On je to totiž film spíš pro děti, protože postavit celý film na tom, že někdo předstírá zájem a ve skutečnosti se za zdí směje (doslova, to tam vážně je) a hraje habaďůru, tak to se opravdu hodí jen na dětský kanál. To je klišé jak nechceš a nemá to v normálním filmu co dělat. Dodělal mě opravdu povedený dabing, kdy asi sebrali kluky z ulice, aby namluvili úplně každého (až na pana Miyagiho), ať už je starý nebo mladý. Prostě všichni mluví mladým hlasem. Komické. 2* ()

Aywes

Kdyby tam nebyl pan Miyagi dal bych 1* hvězdu za snahu udržet sérii. Pan Miyagi zde je takže 2* se slovy " Stay focus! " ()

Via

Další pokračování Daniela a pana Miagyho, kdy jen čekáte, oč půjde tentokrát... Nepřijde mi, že by se z tohoto snažili tvůrci co nejvíce vytřískat peněz a proto natočili třetí pokračování... kdyby tak bylo, proč by nepokračovali dále - náměty by se našli... Leč pokračuje se v nácviku karate, které se nikdy nemůžete naučit tak (ostatně jako všechno ostatní), že byste si mohli říct - umím vše... více se mluví o bonsajích, o cti a zákeřnosti, o životě... Doporučuji, když nebudete očekávat něco ve stylu novodobého Karate Kid, které ale je opravdu klišé nad klišé... ()

Lajty

Pořád je to dobré...u mě je to skoro na stejné úrovni jako dvojka, ale o trochu slabší...důstojné zakončení legendární trilogie. ()

vodkasesemte

For person with no forgiveness in heart living even worse punishment than death. Vietnam. Dneska jsem si četl o jednotce, která tam vystřílela celou vesnici civilistu. Tendle byl určitě mezi nima. No mercy! Tak todle jsem rozhodně neviděl. True bonsai grow wild. Devils Caldron. Like all bonsai found in tree, all karate found in this kata. If karate used defend plastic metal trophy, karate no mean nothing. Další kunda. A má šikovný ruce. Konečně nemá prdel velkou jako almaru. Pamatuju si, že tam kleštil stromky. Just like bonsai live inside the tree, answer live inside of you. Welcome to neighborhood (2x). Usually hes very mellow guy. He saved my life in Vietnam. War does something to a man. More medalsof honor came out of the 442nd than all WWII put together. To je rudá Sonja, ne? Dobře ji zkopnul! Rope is your friend. Docela by mě zajímalo, jak vylezou zpátky. Hes not going to tell me put it back. Tak to bylo jasný od začátku - závěrečná scéna. You cant keep stopping like this. You gotta build up your wind. Od kdy na karate potřebuješ fyzičku? No strings attached. Desire, devotion and discipline. First two I cant give you. Last one I can but you have to be willing to receive it. Rule number one. A man cant stand, he cant fight. Ow is not an acceptable kiai in this dojo. Extreme situations require extreme measures. Rule number two. A man cant breathe, he cant fight. I make wimps into winners, not the other way around. Rule number three. A man cant see, he cant fight. Blood, so what? Make believe its his. Whats wrong with you? What are you, nuts? That was beautiful. You didnt even think. Something got in your way, bang! Down it went. Technique and killer instinct. It wasn you. Conan the Barbarian. Tvl, sral se mu do holky. Co je na tom divnýho? Kdyby ho nechal, měla by právo se takhle vztekat. Make it bcs have strong root. No need nothing except what inside you to grow. Nothings for free. First he suffer. Second he suffer more. When this is over, his mother wont recognize him. Its okay to lose to your opponent. Must not lose to fear. Strach by měl maximálně před zápasem. Your karates shit. Až na to, že má pravdu. No jsem rád, že další díl nenatočili. ()

Gig

Trojka je opravdu slabá a je to už jen vykrádačka sama sebe. Ale musím uznat, že dlouhovlasý Thomas Ian Griffith byl opravdu hajzl a za něho bod nahoru. ()

brasek

III. karate kid... námet dobrý aj keď už viackrát použitý, realizácia priemerná. Snímok duchom sa už v druhom pokračovaní odklonil od rodinnej športovej drámy a teraz nám ostal len holý dej. ()

DaNvYto

Ale noták, existují daleko horší... a tohle přeci jen je sranda se koukat. Navíc dobré ukončení trilogie o Danielu a panu Miagim. Pro milovníky karate, bonsají a hrdinů z vietnamu určitě! Kde tam hraje Jan Tříska?! :) ()

Tuty

Nemyslím, že si film zaslouží až tak nízké hodnocení. Nebýt toho jednoduchého a vůči divákovi nefér jednoduchého a krátkého konce, kde tvůrci nevymysleli ani krapet nového, byly by to 3. ()

PanPyzamo

Za mě opět bomba. Po menším zklamání v podobě dvojky mě trojka víc než příjemně překvapila. Okinawa už je pryč a tak zároveň se pro mě vytratila i nuda. Příběh se mi velice líbil. Tentokrát ukazuje temnou stránku Cobra Kai ještě mnohem více. Oproti dvojce, kde jsem si říkal, že byla fakt zbytečná, tak zde jsem hltal téměř každý moment a hlavně finále bylo opět grandiózní a za mě pěkné zakončení trilogie. Jediné, co mě místy docela zaráželo byla kamera. Některé scény mi přišly lehce přesvětlené. Možná se mi to jen zdálo. Nevím. Abych to shrnul. Na jedničku to přeci jen furt nemá, ale překonává to pro mě dvojku na plné čáře. Jedná se čistě o můj názor. Mně se trojka velice líbila. Přišla mi taková trošičku temnější a to já mám rád. Za mě dobrý film, který doporučuji hlavně fandům série. 7,5/10 ()

K4my

Jak já to kdysi žral..... Viděl jsem to nedávno znovu a už vím, že to nikdy neuvidím. Časy se mění, 5tiletej kluk co do té doby viděl snad jen komixy, želvy ninja a šmouly, měl asi v té době jiné měřítka :-D Film postrádá logiku a zpracování. ()

trinan_kop

Znižujem o 2 kvôli podstatným dvom vadám: 1 - Daniel pôsobí svojím správaním totálne nesympaticky - proste ako hlavnému hrdinovi mu neželám aby zloduchov zbil, ale aby oni zbili jeho, a aby zmizol preč. a 2: je to vraj strašný karatista ktorý na konci predošlého filmu vyhral strašný karate zápas - ale počas celého filmu dostáva bitku - a toto sa vôbec nestotožňuje s predstavou strašného karate šampióna - veď ak ho Mijagi tak strašne karate naučil, prečo dostáva bitku od každého koho stretne? ()

hyde1987

No, tak tohle nám sensei doporučil zhlédnout abychom si uvědomili, že takhle karate opravdu nevypadá:D díky tomu jsem vydrřel 15 let a stal se štastným držitelem 1. danu (panu komisaři Sofianidisovi ovšem nikdy nezapomenu, když mě již totálně mrtvému po Basai Dai X kombinacím a dosti tvrdým kumite se dvěma sempai řekl, že mám zacvičit heian nidan (kata ke žlutému pásu)...a já měl co dělat abych ji nezkurvil, protže jsem byl již na pokraji fyzického kolapsu :D ()

Jasmín

Tak tenhle díl se může líbit snad už jen deseti až čtrnáctiletým chlapcům s velkou vnitřní fantazií. Bohužel do této kategorie už dávno nepatřím. Ten závěr, no to je lahůdka. Obhajoba titulu proběhla moc hezky a velice věrohodně ... ()