poster

Rodinka (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2011, 6x30 min

 • Roman Albach
  ***

  Styl a vtip Fan Vavřincové je v Rodince zřejmý, přesto tento seriál nefunguje zdaleka tak dobře jako stará dobrá rodinka. Jana Štepánková, Hanzlík nebo Kolářová hrají dobře, myslím, že celkem bez problémů navázali na svoje postavy z původního seriálu. Ale něco tomu chybí. Že by to bylo úpornou snahou vyrovnat se původnímu seriálu? Každopádně hodnocení "odpad" mi nepřijde naprosto adekvátní. Takový shit to určitě není. Zajímavé je, že film má lepší hodnocení jak seriál, přestože většina recenzentů poukazovala na to, že tento styl se nehodí do kina, ale jako seriál do televize.(21.9.2011)

 • Maratonec
  odpad!

  Pokračování,které není hodno názvu,tak legendárního seriálu.Proč?U filmové verze z roku 2008 jsem byl mile překvapen.Zde sice hrajou někteří herci z originálu,ale to je asi tak všechno.Chybí originalita,duch, jiskra života a humor.Tady je pitvoření a záměny charakterů postav,vytratil se nápad a přidalo se vykrádání samo sebe...Dále škoda mluvit...(27.11.2016)

 • walkingdead
  ****

  Asi půjdu proti proudu zdejšího hodnocení. Když to tak vezmu, má tenhle seriál podobný základ jako všechny nováckoprimácké slátaniny, které naše komerční TV produkují jako na běžícím páse. Ale: často se u toho zasměju. První díl byl sice takový nemastný neslaný, ale postupně mě to bavilo víc. Srovnávat s původním seriálem je hloupost, takže to dělat nebudu. Svůj účel Rodinka plní a hlavně má jednu velkou výhodu a tou je počet epizod, kterých je asi o milión méně, než je u současné seriálové produkce obvyklé. Za to klidně dám hvězdu navíc, i když objektivní kvalita je tak na *** (55%). P.S. trapný product placement, který je nedílnou součástí dnešních seriálů, radši v hodnocení vynechám, to bych musel dát odpad rovnou:-)(3.10.2011)

 • Pepinec
  odpad!

  Neuvěřitelný, co se dneska lidem dovolí. Samo o sobě je tohle seriálové houno zralé na sešup fekálním potrubím, protože je a) nevtipné, b) nesympatické, c) pomalé jako Poldinka při úprku do kopce a za d) trapné. Když k tomu ovšem přidáme i neskutečnou drzost sahat na legendu a pokus o její zneuctění módním trendem přiživování se na druhých, nejradši bych celou Rodinku i s tvůrci poslal na léčení bez možnosti návratu.(23.12.2012)

 • Bayonnet
  **

  Tohle se nemělo natáčet, akorát to kazí pověst původní rodinky, která byla dokonalá! A tady to zachraňují herci, kteří byli v původní rodince, ale už v sobě nemají takový elán a nadšení pro roli a ta mladá generace mě tam hodně vadila. Asi největším problémem tohoto sitcomu je, že pokud se někdo pokusí o sarkastický vtip ( kterých je pův. rodinka plná ), tak je podán s lehkostí, že je spíše nudný, a tu reklamu snad nebudu řešit, snad jen: Sponzoři jsou všude..... 2*(18.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace