poster

Futurologický kongres

 • Izrael

  The Congress

 • německý

  The Congress

 • Francie

  Le Congrès

  (Francie)
 • slovenský

  Futurologický kongres

 • anglický

  The Congress

Drama / Sci-Fi / Animovaný

Izrael / Německo / Polsko / Lucembursko / Francie / Belgie, 2013, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • geklon
  *****

  Asi jsem na poprvé neodhalil to, proč někteří z Vás se cítí tímto snímkem doslova uraženi. Označovat snímek za pseudointelektuální břečku, naznačuje, že sám jsem pseudointelektuálním hovínkem, který chce vykouknout z konečníku a užít si trošku světla. Všechno se mi zdá úměrně tématu a lyrice příběhu, i ty prapodivné hrané výkony Wrightové a Keitela. Animovaná část mě moc bavila svou hravostí, fantazií a předvším svou dyspotickou naléhavostí.(4.3.2015)

 • =woody=
  *****

  Pic! Tak tohle je pecka! Úplně mě to rozsekalo! Nebyl jsem absolutně připravený na takovou psycho houbičky jízdu a až do samotného konce jsem byl přilepený k plátnu! To už se mi dlouho nestalo.. Originální zpracování originální knihy, spanilá jízda Robin Wright - a asi nejlepší role Toma Cruise! :-))) Film vypráví o děsivé cestě, kterou se celý filmový průmysl řítí vpřed, aniž by bral na kohokoliv ohledy.. Doufejme, že za dvacet let tady bude stejně mizerně - a né hůř! ;-) Jisté je, že se nepřestaneme mít filmově! Woo.(1.7.2013)

 • GodComplex
  *****

  Naprosto necekana filmova pecka, ktera me totalne rozsekala a dokonce bych se nebal prohlasit, ze neco podobneho jsem citil naposledy pred 15ti lety u Matrixu. Tohle tvoril genius na LSD. Vizual, hudba, herci, ale hlavne myslenka pramenici z knizniho dila Stanisława Lema, nad kterou premyslite jeste dlouho dlouho po skonceni, po delsi dobe jednoznacne desitkova zalezitost. 10/10(18.1.2014)

 • MartinezZ
  **

  Tak tohle je něco, čemu říkám ART - festivalák tak vrcholně umělecký, že to sice má možná dobrý nápad ve formě příběhu nebo zpracování, ale ve výsledku se na to moc koukat nedá. Zjevně jsem prostě mainstreemověji zaměřený divák a konzument. Tedy: Nejlepší byly ty neanimované části a právě ten nápad, zbytek vyhodit a hle: máme z toho celkem zajímavý krátký film.(1.2.2014)

 • Fr
  **

  ,,MOHU SE VRÁTIT TAM, ODKUD JSEM PŘIŠLA?“ … ,,TO MÍSTO, ODKUD JSTE PŘIŠLA, JIŽ NEEXISTUJE....“ /// Zajímavá myšlenka, možná i zpracování…, ale postupně je to fantasie nad moje vnímací schopnosti. Svět chemickejch fantasií zabíjejících minulost – tak jednoduchý (nebo stravitelný?) to zas není. Příběh mi zavírá voka a dávat víc * jen kvůli hraný části a fajn Princezně nevěstě mi připadá nefér. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou povídku, kterou v roce 1971 napsal Stanisław Lem, číst nebudu. 2.) Jsem spíš na ty antiutopie, založený na iluzích... 3.) Thx za titule ,,majo0007“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(28.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace