Partičke kamarátov z mesta Maaskantje sa jedného dňa prihodí niečo strašné. Všetci z dôvodu finančnej krízy stratia robotu, nešťastnou náhodou pár z nich príde aj o svoj domov a peniaze, ktoré im ešte ostali, veľmi rýchlo minú. Bez financií to však v dnešnom modernom svete nejde, preto sa rozhodli neplatiť za nič a všetko si brať zadarmo, bez ohľadu na následky. (Ba-nny)

Junglista

Pod tíhou svědomí měnim hodnocení a komentář, protože tohle je něco tak strašně blbýho, že mi to došlo až časem, jak je to vlastně dobrý. Stačilo se mi zpětně podívat na trailer a vzpomenout si na všechny ty hovadiny. Rozchechtal sem se na půl baráku. Musim se podívat eště jednou, ale tentokrát pod vlivem... jenom jestli pak nebudu se záchvatem smíchu měnit hodnocení na pět, klidně se to může stát :-) (a malé významné plus má u mě i Paul Elstak a soundtrack celkově) EDIT: Tak jo, dávám plnej počet, protože tohle je kategorie sama pro sebe a ze známějších režiséru by si tohle nikdo natočit nedovolil... Blood, Sweat & Hardcore!!! Kut! ()

Holina odpad!

Vydržel jsem to 20 minut a měl bych za to dostat nobelovu cenu míru. Primitivní film o primitivech natočený pravděpodobně chybějícím článkem mezi člověkem a opicí holt nemusí sedět každému. ()

Free_player

Ultra - hyper - mega zvrhlá a absultně praštěná, disco úchylárna ... těžko říct jestli jsem někdy viděl něco vtipnějšího a praštěnějšího zároveň, každopádně těžce pochybuji, že celý filmový svět někdy viděl mentálnější obsazení hlavních hrdinů :D ()

ZdenoLo

Aj napriek tomu otrasnému slovenskému dabingu som sa neskutočne zabával. Takýchto 5 ksichtov dať dokopy muselo zabrať určite kopec času, ale vyplatilo sa.. Kostymérku tiež chválim, na také "fajnové" handry je radosť sa pozerať a sen je mať doma takú teplákovú súpravu. Vcelku fakt vydarená komédia no a scénka zo šunkou do peňaženky ma skoro stála vyskočenú sánku z rehotu. Už sa teším na druhé pokračovanie (New Kids Nitro). ()

TERRORDROME

5 totálnych kreténov s IQ zdochnutého červotoča a vyzážou vyslúžilých pornohercov príde o prácu a v rámci boja za sociálnu spravodlivosť sa rozhodnú že už nebudú za nič platiť a rozpútajú tak hotovú apokalypsu. Od začiatku až do konca je to jeden nekonečný príval chujovín a zdegenerovaného buranského humoru najhrubšieho zrna. Takmer v každej scéne niekoho zrazí auto alebo je omylom zastrelený a keď vláda začne na rodné mestečko našich hrdinov hádzať bomby, tí vyhlásia vojnu a pomocou arzenálu z druhej svetovej pobijú zásahové komandá ( zostávajúcich potom zvalcuje retardovaný "Honk-Honk" kamionista ). Debilné, vulgárne, vidlácke, sprosté, dementné, brutálne a ukrutne zábavné. Človek sa proste musí v jednom kuse rehniť aj keď sú tí holandský kokotkovia sympatický asi ako pohlavná choroba. Dodatok: po ďalšom pozretí sa už dá povedať len jedno - Maaskantje forever, KUT!!! ()

Warle

Zvrhlá a vtipná komedie o partičce holandských magorů. Původně jsem měl 4*, ale nakonec přidávám i pátou. ()

kwoky

Ještě se mi nestalo, abych si u filmu řekl každou minutu "to je strašný" a přitom se bavil od začátku do konce. Tohle je neskutečná blbost, ale ty mamlasy prostě nejde nenávidět. Navíc je to i dobře natočené, dialogy jsou geniální ve své jednoduchosti a debilitě a navíc ještě tvůrci přidali horu absurdního humoru, který fakt můžu. Skvělá pomůcka pro "mentální restart" na páteční večer. ()

vander19

Totálne uletená komédia o piatich dementoch. Neviem či som videl niečo podobné. Je to fakt brutálne ladený film, ktorý sa nebojí použiť nadávky (väčšinou niakou tou nadávkou končí každá veta) alebo násilné scény. Všetci piati protagosnisti doviedli svoje postavy do absolútneho štádia dementizmu a práve v tomto štýle je vedený celý film. Fakt netuším či som niečo tak podivné videl. Holanďania proste nezaprú v sebe to slobodné myslenie a je to cítiť naplno v tomto filme, ktorý si neberie servítku pred ničím. ()

Paldiny

Tak toto bola prvotriedna Turbo KoKosina. Príbeh sa odohráva v holandskom mestečku Maaskantje, o ktorom nikto nikdy nepočul a práve v ňom sa tlupa vypatlaných nezamestnaných hovád rozhodla prestať platiť za jedlo, vodu, hypotéku, skrátka za čokoľvek. Film sa na nič nehrá a už od úvodnej spŕšky buranského humoru a slonej dávky nekorektnosti odhadnete či v sledovaní pokračovať. Ako už bolo predo mnou spomenuté miera zábavnosti stúpa s mierou opilosti (v lepšom prípade) a v prítomnosti partie s podobným nevkusom. Keďže som film sledoval sám a za triezva, mi selský rozum nedovolí ísť s hodnotením vyššie, ale zároveň jeho náprotivok z krepej časti zas nižšie. Počas celej minutáže som sa nadmieru dobre bavil, najviac asi na spôsobe akým sa tvorcovia vysporiadali s dejovými zvratmi. Tie riešia buď tak, že sa znenazdajky objaví auto aké zošrotuje nadbytočnú postavu, alebo ju bez vysvetlenia niečo veľké skrátka rozpučí. Rovnako je zaujímavý vývoj príbehu, ktorý by sa dal kľudne rozdeliť do troch mini epizód. Úvodná by sa venovala hlavným aktérom a ich zatvrdeniu sa voči zabehnutému systému. Prostredná začína, keď na scénu vybehne producent so slovami "došli peniaze“ a zvyšok príbehu už len dorozpráva pätica protagonistov. A finálna tretia sa po finančnej injekcii rozžeraví do akčného zúčtovania v akom sa hlavní aktéri stretnú s vyzbrojeným policajným komandom, kde už len počuť rachot samopalov a vybuchujúcich áut. New Kids Turbo rozhodne patrí k filmom aký netreba vidieť ani v originálnom znení. Tentokrát sa činili našinci zo Slovenska s ultra vulgárnym dabingom, ktorý je pre mňa už dnes legendárnou výstrahou všetkým komerčným televíziám. ()

Patrik256

Rozpočet_ 1.5 miliona € // Tržby_ 7.5 miliona € // Blazniva holandska komedia plna skvelej akcie , vynikajuceho humoru , skvelych nadavok a hlavny herci taktiez super. nastrkat tolko veci do 85 minut to chce mat talent a holandsko to zvladlo na vybornu. ()

Santino7

Doteraz netuším, či som vlastne týmto filmom bol uchvátený alebo skôr znudený. Vážne neviem. Ako je pravdou, že ono takýto druh humoru isté čaro nepochybne má, teda minimálne pre chlapov určite. Pobavilo ma to teda statočne, to musím uznať, takéto niečo bezprostredne stupídne a zároveň vtipné som nevidel skutočne dlhú dobu, ak vôbec. Brutality tiež fajn, v podstate všetko fajn, lenže pri záverečných titulkách som sa cítil k tomu všetkému nejakým spôsobom ľahostajný. Skrátka, nebol som z toho až natoľko paf, tak ako drvivá väčšina z tých, ktorých komentáre mi následne tu na čsfd vyskočili. Možno to bude tým, že tento druh dementného a za každú cenu primitívneho humoru mi nikdy stopercentne nesedel. Uznávam však, že títo Holanďania ho zvládli skvele a má to proste gule. Mimochodom, v žiadnom prípade neodporúčam so slovenským dabingom, ten je otrasne domrdaný, radšej titulky. 3/5 ()

Milky. odpad!

Zkoušel jsem to 3krát, ale prostě nebyl jsem schopný to dokoukat. Nemám ani slov jak popsat tuto bezcenou pičovinu. Možná kdyby mi bylo deset nebo bych byl vychlastaný a vyfetovaný Polák, tak bych to docenil. Takhle jsem rád, že už mi to nezabírá místo na disku! ()

bobstock

Nizozemská komediální čuňárna jak se patří. Opravdu se s ničím nemazlí, občas to už nemá hlavu patu a sem tam nějaký vtip, který už každý nemusí zvládnout. 65% ()

Illy

Cože? Něco jako Hot Fuzz?Ani po kotníky. Tohle je imbecilní zábava které nerozumím. A to mám velmi jemně vytříbený smysl pro humor i k sociální satiře, která se snaží poukázat na globální dopad táhlé krize eurozóny, s příhledem na severské státy na současné mapě trhu práce a církevního vzdělání. ()

DaeGurth

Úžasná hovadina. Jako kdyby jste nechali skupinku 15-ti letejch borců natočit film podle toho co o sobě vypráví svým kamarádům. ()