Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

toi-toi

Škoda, že Soderbergh je väčší exhibicionista ako tí chlapci s holými prdelami. Jeho snahy o umelecké hrátky s farebnými filtrami, strihom či postojmi kamery sú zbytočne rušivé. Napriek tomu hlavná dejová línia, ktorá je okatejšia ako pančuchy starej prostitútky, je príjemná, pobaví a občas i rozosmeje. Herci sa bavili a diváci filmu pravdepodobne tiež. ()

Bukk

Taková pohádka odehrávající se v prostředí na kterém se to obvykle neděje. Skončilo to tak, jak mělo, nepoučitelný zůstal nepoučitelným a šéfík byl pěkný slizoun. ()

Nolanofil

V prvom rade si musíte položiť jednu otázku! Máte radi mužský striptíz? Ak áno nemáte čo váhať a choďte si kúpiť lístky a tú šou si užijete. Ak idete na to ako na komédiu, na ktorú vás nahovoria kamaráti (ako ja), tak sa zasmejete asi 3 krát a zvyšok filmu budete trpieť. Film ako celok nefunguje, je to len zlepenec mužských striptízov, tanečkov, žúriek a nejakým slabým pokusom o drámu a kamarátskom vzťahu. Ak ste Gay, žena, alebo inak orientovaný, ale máte radi mužské striptízy, prihoďte 3* a viac. ()

Horak

Tahle věc může dobře posloužit jako podkres na dámský jízdy. Jinak je to prázdné a falešné až běda, vydržel sem 45min a to jen kvůli tomu, že sem nechtěl zvedat celou řadu. Hlavně se nenechte přesvědčit, že to bude švanda, která se nebere vážně! ()

Vaiollet

Myslela jsem, že se jdu podívat na komedii, což moc nebyla pravda, protože jsem se smála asi u pěti scén. V několika málo scénách, které by tam ani nemuseli být, jsem se nudila a také konec mě celkem zklamal. Jinak ale velice příjemná podívaná, hlavně na velice pěkné polonahé herce. ()

adriane9

No.. kdyby u filmu nebyl zvuk je to pro mě stejný zážitek jako se zvukem, takže film o ničem a o nikom, co by za to stál. Každopádně jsem ženská že ano, takže doporučuji přeskákat jen na ta striptérská čísla, protože takhle při čtvrtečním osamělém večeru se to hodí :).. Dvě hvězdy za obnaženého Tatuma a Matthewa. ()

Rehooo

Pro něžné pohlaví je to rozhodně úchvatná podívaná a díky tomu je to donutí sledovat každou vteřinu. Pro nás ostatní pak pár scén polonahých chlápků a pak děj. No děj, pravda, není to žádná velká zápletka ze kterého by byl člověk paf. Channing Tatum podává skvělý výkon a taneční role mu sedí, ale jako chlap chlapa mě tak slepě nezískal :-) Ve filmu se objevuje i pár dobrých momentů, ale jako celek mě to prostě neoslovilo. Pro všechny slečny minimálně o jednu hvězdičku navíc :-) ()

Bozvav

Jako 15 minutová pastva pro oko výborný, pánové jsou fakt kusy, co by stáli za hřích. Bohužel to je tak vše, co 110 minutový film nabízí. Absence smysluplných dialogů, dramatických scén a vtipných hlášek posílá toto dílko do hlubokého průměru, možná i kousek níž. Jednou se to vidět dalo, nicméně po druhé už to nejspíše nezopakuji. Za mne 40%. ()

Brousitch

"Četl jsem spousty knížek o tom, jak funguje lidský mozek a proč lidé radši odslouhlasí 150milionový rozpočet než 8milionový. Myslí si totiž, že když je to větší, bude to mít automaticky větší úspěch a chytne se na to širší publikum. Jako přemýšleli jsme, že bychom dali do Magic Mika zombíky, jenže nám to nepřišlo vůbec sexy. - Steven Soderbergh ()

jochanan

Příběh jako takový je trochu hollywoodský blbý a jako takový za moc netojí, ale skvělá kamera a choreografie a nahá těla fakt pěkných kluků vám na tyhle přehmaty dají zapomenout. Pokud tedy nejste žárlivý chlap, který zrovna sedí vedle své přítelkyně, která s další polovinou velkého sálu v Thermalu co chvíli výská, hlasitě se směje a tleská nahému zadku Channinga Tatuma. Sucharů, kteří nedokážou pochopit, že tu jde vážně jen o zábavu (zejména pro ženský), je mi docela líto. Já jsem se totiž opravdu dobře pobavila a na vybrané pasáže asi s kamarádkami vyrazím ještě jednou :) 47th IFFKV ()

Poupe

Viděla jsem film v předpremiéře a předčilo to mé očekávání! Film dělaný pro ženský, kde se to hemží polonahými muži, tancem a v kinosále se ozývá achání pokaždé, když se na scéně objeví (ať už oblečený či svlečený) Channing Tatum. Každý z hlavních představitelů má něco do sebe, příběh je taky zajímavý (ikdyž po tolika filmech o mladých klucích, už by se dalo říct, že tak nějak odhadnutelný), stále ten film dokáže zabavit na celých 110 minut. Kdybych mohla, dám mu hvězdiček mnohem více jak pět. Hudba super, taneční kreace luxusní...Co dodat ... :) Utřít sliny a nenechat si "zkazit chuť" při pohledu na pupkáče v ulicích. ()

Wolvie

Soderbergh dokáže udělat inteligentní zábavu i ze striptérské komedie s Channingem Tatumem.Jaký větší důkaz režijní geniality byste ještě chtěli? ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)