Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

Di Tecka

Nic takového ať už nikdo nenatáčí, jinak se přestanu dívat na filmy jenž mají úroveň a ztratim se v podobných nesmyslech jako bylo toto.... hvězdičky za těla, jen díky tomu jsem film dokoukala do konce... uf. ()

Chip89

Je to film o ničem s jasným koncem. Nemusí se u toho přemýšlet. Stačí se dívat. A myslím, že takovýhle pohled se, obzvláště ženám, opravdu hodně líbí.:-) Tak proč si taky jednou neužít film s polonahými krásnými chlapy? Pro chlapy je v každém druhém filmu nějaká sexy baba, konečně film, u kterého můžou vzdychat i ženské:-) ()

E lan

Originální, příjemné, sem tam vtipné. Navíc film je nabitý velmi zdařilými tanečními scénami, ve kterých se herci opravdu vyřádili. Hlavní hrdinové k sobě tak nějak patří a dokumentární formát dodává příběhu opravdu zajímavou podobu. ()

Oonika

Nooo, tak doma bych to nechtěla, ale koukalo se na to docela pěkně... Škoda, že to nemělo nějakou lepší zápletku, takhle to bylo skoro o ničem.. ()

ER

Na Soderbergha spíše slabší film, kde snaha působit neokázale vyvolává místy až nudu (barva filmu a místy podivná zvuková kulisa tomu moc nepomáhají). Aspoň choreografie scén v klubu je dobrá a Ch.Tatum ukazuje, proč byl vybrán pro první Step Up. Jo a je tam ještě pár zajímavě nasnímaných a nastříhaných scén (třeba ta s prasátkem je dost good). ()

Kingjiri

Chápu nadšení ženskejch, který jsou rády, že konečně někdo natočil film, ve kterym se producírujou polonahý chlapi. U mužský části obecenstva už nadšení příliš nerozumim. Nemám se snímkem problém proto, že v něm byli striptéři a ne striptérky, ale proto, že je vlastně uplně o ničem a slouží možná jen jako exhibice ušopleska Tatuma. Co jinýho si taky můžu myslet o dramedy, která nemá pořádný vtipný ani dramatický pasáže? Typickej Sondenbergh - řemeslně na úrovni, jenomže příběh a tempo vyprávění jsou naprosto mimo zvolenej žánr, dvě slabší hvězdy. ()

Sentax

Alex Pettyfer ako Adam padá do striptízovej šou rýchlo a spoľahlivo. Channing Tatum nepôsobí tuctovo, veríte mu chuť ísť, začať inú kariéru i budovať si vzťah. Po Manželskom sľube i Jump Street ďalšia silná úloha – a opäť v inom žánri. Hereckú korunu si uchmatne Matthew McCounaghey ako legenda, čo striptízovej šou vládne – lebo táto vedľajšia úloha mu je písaná na telo a on si ju náramne užíva. Magic Mike je také prekvapenie. Malý film medzi tonou blockbustrov, čo nečakáte, ale zaujme. Tuctový scenár, ktorý šikovný režisér posunul oveľa ďalej. A herci odvádzajú parádne výkony. ()

Kofolacik

Fajnova oddychovka... Soderbergh je fajn masina, 2/3 filmy kazdy rok? Tatuma som moc nemusel ale v tomto filme hra neskutocneho sympataka a po 21 Jump Street a Magic Mike som si ho fakt oblubil... Matthew McConaughey jetu awesome! :) 7/10 ()

bono22vox

Bez kalhot není stupidní oplzlou komedií, jak se z plakátů nebo trailerů může zdát. Steven Soderbergh jako režisér, střihač i kameraman filmu je zárukou sofistikované podívané, která má chytře strukturovaný příběh, u nějž se pobaví ženy i muži. A Channing Tatum je zatraceně sexy striptér! To musí uznat i hetero chlap :-) 75% ()

vla_kor

Tenhle film kazí především příšerně toporný výkon herečky Cody Horn (tatík je bývalý šéf Warner Bros. takže víme odkud vítr fouká). K jejímu polenovitému výkonu lze jen poznamenat, že tak mizerně nehrají ani amatéři po prohýřené noci. Rovněž zamrzí téměř nulové vykreslení ostatních postav striptérů a vystřižení jejich tanečních čísel (ta vyšla pouze na americkém BD jako bonusy). ()

ZnalecH

No primárně asi pro dámy natočený film byl překvapivě docela koukatelný. Byl tam nějaký děj, taneční pohyby se mi taky líbily a to co tam bylo navíc (ale pro dámy) jsem taky přežil. Takže podtrženo sečteno až na ten americký konec pohodový film, asi jako Magický Mike. 70% ()

Sammy.Boy

Dobře promyšlená zábava, avšak ne oplzlá! Dramedie primárně mířící na ženské publikum, která nad tanečními filmy z posledních let zřetelně vyčnívá. ()

Likan7

Skvělá oddechovka. Je hodně znát rukopis Stevena Soderbergha, je to moderní, rychlý, s pěkným střihem, ale k úplné dokonalosti něco zbývá. Přesto má Bez kalhot dvě esa v rukávu, které film katapultují vysoko nad ostatní hudební/taneční filmy. Channing Tatum je na podium jako doma a jeho postava je naprosto s přehledem zahraná. Kdo si ale uzmul každičkou scénu, ve které vystupuje, je skvělý Matt McConaughey. Jeho šéfík je parádní! Je vidět jak moc si Matt natáčení užil. Ostatní jsou tu jen pro parádu, protože vypadá hezky, ale naštěstí se to s nima dá přežít. Alex Pettyfer, který se tváří jako hlavní postava, je naštěstí jen vedlejší a jeho nejistej "panic" přesně vystihuje výraz tohodle hereckýho polena. Film jako vždy v poslední půl hodině poněkud zvážní a je potřeba i nějaké to morální ponaučení, ve finále mu to ale odpustíte a myslím, že se shodneme, že to je fajnový béčko se skvělým Tatumem, který umí tancovat, ví to a má dost prostoru nám to ukázat. ()

Aleix

Moc se mi to líbilo. Narachany borci a okolo nich kočičky v bikinách. Velká závist. Se svou vanou a tanečním talentem šlapky zelí mě žádna kariéra striptéra nečeká... ()

Armin82

Pořád jsem se tomu vyhejbal, protože sledovat týpky, jak si jednim tahem sundají kalhoty a rozsvítí se na vás tanga, mě moc nelákalo, ale nakonec jsem se odhodlal. A musím říct, že jsem se docela bavil, ve filmu bylo dost úsměvných scén, ale znova už to vidět nemusím. Film opravdu spíš jen pro dámy ---70% ()

štíple

Každý si vykládá film po svém. Podle mě se o komedii rozhodně nejedná....Letní a přímočará zábava to také není. Adorace svalnatých těl - ani tak to nevidím. Chápu, proč byl film zařazen do programu v Karlových Varech. Zaujala mě profesionální choreografie. Z vnitřní prázdnoty života hlavních protagonistů naskakovala husí kůže. Matthew McConaughey je herec, kterého opravdu nemusím a na filmy, ve kterých hraje, se nekoukám. Tady byl tak přesvědčivě slizký, že překonal veškerá má očekávání. Pokud to není jeho přirozenost (trochu ho z toho podezírám - mám z něj takový pocit už roky), je opravdu dobrý herec. Cody Horn hrála civilně a přesvědčivě, věřila jsem jí každé gesto. Díky ní mě závěrečný happy end potěšil. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)