Sousedská hlídka

Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

• ABLABLABLA

Nehorázná blbost. Říkala jsem si komedie se Stillerem, Vaughnem a Hillem? To vypadalo sakra dobře...ale vyklubala se z toho ani ne moc vtipná ptákovina. Vážně, jestli jsem se párkrát usmála, ale rozhodně jsem se nesmála, a to bych od komedie čekala. Dobré mi přišlo akorát to, že Vaugh si to mohl vyřídit s mimozemským hajzlem, co usiloval o jeho dceru a že se z Jamarcuse vyklubal kámoš mimozemšťan...ale jinak trapné asi od 5. minuty až do konce.(18.12.2012)

• JJ.Gibson

Neuvěřitelná opakuji neuvěřitelná kravina :D U žádného jiného filmu jsem si neřek tolikrát WTF?? jak u Sousedské hlídky!!! Upřímně rečeno, vůbec nechápu jak scénaristi mohli něco podobného splodit. Ben Stiller jako senior manažer svého super obchoďku ve městě, kde se je všechno super a všichni jsou super a kde se řeší vztahy a kde se stane vražda Stillerova mexického kamaráda, takže se rozhodne založit Sousedskou hlídku za účelem jeho dopadení. Dejme tomu, s tím problém nemám, ale přimíchejme do této substance další přísady - nepřátelské emzáky a vcelku nevskusný sprostý humor. Z toho už vznikne vcelku slušná bomba s jediným cílem a to zabít diváka!!!! Všechno to zabalme do víceméně nevtipných hlášek a komentářů a pospojujme to oslíma můstkama a máme zaděláno na pořádný průser!!! Tohle se vážně nepovedlo a film nefunguje tak jak má! Nic méně, mě dostal tento kousek do neskonálého údivu a to se jen tak nestává...(10.10.2012)

Rozhodne to neni tak hrozny, jak jsem podle komentaru cekal a uprimne receno za delsi dobu nejlepsi film kazdyho z hlavni ctyrky. Samozrejme to ale neni ani nic extra a u spousty foru si clovek rika, jestli to jako mel bejt vtip nebo ne a obcas se tak nejak nedeje vubec nic. Ale hlavni particka je tak akorat vymleta, aby byla zaroven sympaticka, pribeh je na tenhle typ filmu dostacujici a triky nadprumerny. Takze obcas se da zasmat nejaky sprosty hlasce nebo scence, obcas to je trochu akcnejsi, ale ve vysledku vcelku spokojenost za slabsi 4*.(2.12.2012)

Sousedská hlídka, film který mě po dobu sledování bavil od začátku, ale po dvou dnech jsem si na film ani nevzpoměl. Sakra já nesnáším takovýhle filmy, nikdy nevím jak je mám hodnotit. Vezmu to ve zkratce, je to jednoduchá komedie u který jsem se nasmál a plno gagů fungovalo, spolu s hercema jsem byl maximálně spokojen. Kdybych film hodnotil během sledování dám 4*, teď po týdnu co jsem to viděl bych dal 3*. Přece jenom jsem dlouho žádnou komedii neviděl tak dám ty 4*.(10.3.2013)

• JimWayne

Nemuselo to byť tak zlé a príšerne hlúpe kebyže sa neobjavia emzáci. Obyčajné vyšetrovanie a pátranie po ľudskom zločincovi by filmu určite pomohlo. Kvalitný herci ,ktorí kývli len z jedného dôvodu a to dobre tučný honorár. Raz začas vybehol z úst nejaký priemerný vtip ale to na komédiu v ktorej sú Stiller, Vaughn a Hill nestačí. Stručne povedané megablbosť roka.(9.11.2012)

• - Film se natáčel v Mariettě, v Atlantě a ve Smyrně v Georgii. (rafix)

• - Do role Jamarcuse tvůrci zvažovali obsazení Chrise Tuckera.

• - Napriek tomu, že sa dej filmu odohráva v americkom štáte Ohio, tak filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v štáte Georgia. (MikaelSVK)