Sousedská hlídka

(neoficiální název)

Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

Nemá cenu být na tenhle film nějak extra přísný. Ano, určitě se nejedná o veledílo, ale několikrát jsem se solidně pobavil. Film je takovým zvláštním způsobem blbý a Ben Stiller po delší době předvádí že bavit diváky ještě nezapomněl. Přesto si myslím že nebýt Hillovy účasti, tak snímek směřuje k odpadu.(7.11.2012)

• JimWayne

Nemuselo to byť tak zlé a príšerne hlúpe kebyže sa neobjavia emzáci. Obyčajné vyšetrovanie a pátranie po ľudskom zločincovi by filmu určite pomohlo. Kvalitný herci ,ktorí kývli len z jedného dôvodu a to dobre tučný honorár. Raz začas vybehol z úst nejaký priemerný vtip ale to na komédiu v ktorej sú Stiller, Vaughn a Hill nestačí. Stručne povedané megablbosť roka.(9.11.2012)

Velmi mě udivuje, že to má tak slabé hodnocení. Jelikož, než jsem film zkoukla, pročítala jsem tady komentáře a říkala jsem si, že ten film asi bude jedna velká trapárna. A jestli ho mám vůbec vidět?! Jenže, herci jako Vince Vaughn nebo Richard Ayoade - který mě v IT crowd mimořádně nadschl, mě přesvědčili, že to zkusím. A nelituju toho, byla to hrozná legrace. Smála jsem se upřímně od srdce a náramně jsem si u toho odpočinula.(12.4.2013)

• flyboyeda

Nemilosrdny dukaz toho, ze ani takovato allstar sebranka renomovanych sprymaru nemusi nutne byt zarukou velke anebo alespon fungujici legrace nebo nedej boze skveleho filmu. A to se bavime o jiz odlehcenem popcorn zanru. Jeste jeden film s Vincem Vaughnem a pujdu pozadat sveho lekare o recept na antidepresiva.(24.2.2014)

• Chrustyn

Po všech směrech nevýrazná a ostudně nevyužitá komedie, která má dobrý nápad (emzáci vs. nesourodá partička sousedů) i skvělé komediální herce, ale amatérského režiséra. Film je sice nenáročný a první půlka slušně utíká, (překvapivě zde sci-fi část, nehraje tak velkou roli) ale náznak vtipu či zábavy se prakticky nevyskytuje a jediné, čím si film alespoň trochu drží pozornost je dospělé pojetí (převážně vulgární mluva je na denním pořádku). Přesto je to ohromná škoda, protože to mohla být parádní zábava.(9.8.2013)

• - Režisér Akiva Schaffer začal na filmu pracovat okamžitě po odchodu z pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). Nejdříve přibral do týmu Bena Stillera, kterému se jeho vize zalíbila. Poté do projektu vstoupil Vince Vaughn a Jonah Hill, jehož role mu byla částečně psána na tělo. Poslední herec měl být někdo ve Spojených státech neznámý a Schaffer vybral Richarda Ayoadea, který ho zaujal v seriálu Garth Marenghi's Darkplace (od r. 2004). Přes víkend zhlédl seriál Ajťáci (od r. 2006) a v pondělí nabídl Ayoadeovi roli. (Brousitch)

• - Původně měl snímek režírovat David Dobkin a hlavní roli ztvárnit Will Ferrell. V létě roku 2009 se však duo rozpadlo. (Avalon820)

• - Do role Jamarcuse tvůrci zvažovali obsazení Chrise Tuckera. (Zdroj: ČSFD.cz)