poster

Kouzlo Belle Isle

 • anglický

  The Magic of Belle Isle

 • slovenský

  Znova chuť žiť

 • anglický

  Once More

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2012, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wbcko
  ****

  Obrovská dávka pozitivní energie a Morgan Freeman mne opět přesvědčil, že je skutečně pan herec a má charisma asi jako nikdo jiný v Hollywoodu. Jen si vyčítám, že jsem si film neschoval do kina ( jestli ho do něj ovšem geniální čeští distributoři vůbec pustí). 85% a jeden z nejpříjemějších filmových zážitků posledních měsíců.(1.12.2012)

 • Hannibal92
  ****

  Krásná oddychovka plná pohody (i když to tak možná ze začátku moc nevypadá), jen mě mrzí ten konec, sice už jsem to tu teď nedávno k něčemu psal, ale kdyby film končil o cca 10 minut dřív dal bych asi 5*. Každý film prostě nepotřebuje nutně happyend. Jinak Freeman i když už ani náhodou není zádnej mlaďas, tak pořád dokáže podávat úctyhodné herecké výkony, což nedokázal jen v The Magic of Belle Isle, ale letos i v pokračování Temného rytíře. Samotný film i přes svůj ponurý začátek celou dobu vyzařuje neuvěřitelnou pohodičku a klid. Možná je to tou krajinou, možná hercema...(12.11.2012)

 • Autogram
  ***

  Predstavivosť má silnú moc a dá sa s ňou dosiahnuť všetko, dokonca aj tancovať valčík alebo aj niečo viac. Príjemný bezkonfliktný film, na ktorý sa pohodovo pozerá, len mi z neho zostalo až primálo dojmov. Vznikajúci nerovný vzťah atraktívnej ženy a veľmi starého muža bol akoby len v pozadí jeho vzťahu k dievčatku, nádejnej spisovateľke. Morgan Freeman prednáša životné múdrosti a to je už akoby jeho životná úloha od určitého veku. –––– Najkrajší pocit, ktorý život môže ponúknuť, je hľadanie spriazneného srdca.(10.5.2015)

 • venison
  ****

  Rob Reiner předvedl zase jednou moc pěknou práci.. Po bezkonkurenčních kingovkách "Misery nechce zemřít", "Stůj při mně" a nadkomedii "Než si pro nás přijde" natočil velmi příjemnou formou příběh "zahnívajícího" spisovatele v mistrném podání Morgana Freemana.. Hořkosladká komedie, která odbourává řadu tabuizovaných témat, mě svým vtipným a nenásilným humorem opravdu zahřála u srdce.. Po dlouhé době opravdu vydařený kousek, který má velké ambice na Oscara..(15.10.2012)

 • DavidS.
  ***

  Cynik by napsal něco o opilém vozíčkáři, co trousí na potkání moudra, kterým podléhají nejen nezletilá děvčátka, ale i jejich matky...Reiner pokračuje na obdobné vlně jako v Bucket Listu, ale té "hřejivosti" je opradu příliš, i když jejímu epicentru vévodí tradičně dobrý Freeman...Emmu Fuhrmann chci vidět až dostane občanku...(7.2.2013)

 • - Snímka nesie aj viacero alternatívnych označení ako Summer at Dog Dave's, The Summer of Monte Wildhorn či The Third Act. (MikaelSVK)

 • - Původně měla hrát hlavní ženskou roli Annette Bening, nahradila ji však Virginia Madsen. (Dzeyna)

 • - Natáčanie snímky prebiehalo pri jazere Greenwood, ktoré sa nachádza v štáte New York. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace