Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

Ellmariachi

Ale tak proč ne. Na zabití jednoho odpoledne dobrý. U filmu mi chybí alespoň jedna jediná silná scéna. Celý je to utahaný a ospalý. Upřímně mě to přišlo jako dvě hodiny a ne hoďka a půl. 58 procent za DT. ()

Tony.cs

Danny je opravdu Bad Ass a kladná role mu sluší. Film mohl mít větší rozpočet, v tu chvíli by to byla coolová práce. O to se ale režisér snaží i tak a až na pár děr ve scénáři je to dobré. ()

kaylin

Danny Trejo jako frajer, co nakopává zadky těm, na které policie kašle anebo je na ně krátká. Je to strašně předvídatelné, ale stejně si nemůžu pomoct, tohle je prostě docela fajn. Nýmand (i když tedy veterán z Vietnamu), co dá hajzlům na budku. Treja mám rád, takže asi tak. ()

gogos

Dannyho Treja zase jednou někdo nasral a tak mu tenhle vráskaty sedmdesátník musí rozkopat držku. Bad Ass nemá dobrý příběh, má příšernou akci a Danny Trejo nikdy neuměl hrát nic jiného, než tenhle jeden jediný charakter. Přesto mě tohle ultracéčko potěšilo svou nenáročností, přístupem, hláškama (už mi nkdy nepiš tak zasraně dlouhý smsky, a ty smajlíky? co to má kurva bejt?...), a velmi sympatickou sousedkou. Tnhle film by měl v béčkových vodách slušný potenciál, ale bohužel je prostě až moc vidět, že Danny Trejo kromě sezení a pomalé chůze už nic nezvládne a jeho dublér mě přímo sral. Škoda, slabé 3* ()

Vampireman

Lineárně a maximálně nezajímavě z A do E autobusem v tříčtvrťácích s ledvinkou a tričkem I'm a motherfucker za hrdinského hymnu I'm a badass. ()

Duotone28

Ak od toho nebudete čakať seriozny dramatický akčák, určite zabaví...nakoľko je to liznuté trošku do comedy a vytvorené for fun! Danny Trejovi postava sadla na jedničku, nazdar ()

Derek

v porovnani so zvyskom video filmov (jcvd a seagaloviek) to ma celkom slusnu akciu (i ked skoda zbytocnej cgi krvy a obcasnych spomalovaciek) a hlavne nenakrucalo sa to v nejakom opustenom hangare... danny trejo celkom ujde a asi i to jedine co nie je len priemerne, zvysok je stale len take tupe becko... ()

stuntmanMIKE

takze takto... upozornujem na mozne spoilery...ten film je prehnany... nicim napadity... namiesto nabuseneho svalovca je tam stary danny trejo... miesto naslapanych kar sa hrdina vozi v autobusoch.... namiesto automobilovej nahanacky je tam autobusova nahanacka... takze preco davam 4 hviezdy ? to je jednoduche... ten film je kurva BADASS a mna strasne bavil... ()

HappySmile

Ajaj, čekala jsem, že to bude o hodně lepší. Film s Dannym Trejem, kde nakopává darebákům zadky měl potenciál na slušnou akční komedii. Ale tak nějak tomu prostě chyběla šťáva a zdálo se mi, že si to herci vůbec neužili. Velká škoda! ()

Figu

Danny Trejo je velkým lákadlem filmu. Jemu bych obrovskou životní roli (mimo reklam na Mountfield - to životní dílo je) opravdu přál. Bohužel si nasadil hodně težké břemeno. Veterán z Vietnamu je Danny přeci jen jeden!... Ostatně kdyby Rambo nebyl samotář, tak by s Frankem Vegou tvořili určitě super duo! Věkem jsou si blízcí, vzrůstem taky, snad jen rozdíl je, že Sly má na rukách namísto Dennyho omalovánek křečáky jak horolezecký lana... Za Treja tři hvězdy, jinak si ale myslím, že snímek vidět už nepotřebuju, ale určitě mi podruhé vadit nebude. 50% ()

Martin741

Spatna Prdel /prelozene u nas ako Veteran alebo Mstitel Bezpravi/ je dost podpriemerny film. Jednak reziou a jednak aj dejom a hercami. Najlepsim filmom pana Treja asi ostane uz navzdy nelitostny Souboj s Al Pacinom. Toto bolo len slaboduche becko, ta 1 scena totalne vykradla isty film z 80. rokov /mala napoveda - ten film s A. CiernymCernochom/. 40 % ()

Wiikii

Dannyho Treja má každý rád + tohle je takový ten typ filmu, který vážně nemůžete brát vážně. :) .... HODNOCENÍ: 65% (3*) ()

Mefistofelle

Danny Trejo si poprvé zahrál trochu vážnější roli a musím uznat, že jsem byla překvapena tím, jak mu to jde. Role starého a po uznání toužícího veterána z Vietnamu mu vyloženě sedla. Ale tím zhruba kvality filmu končí, protože příběh je značně nedotažený, ostatní role spíše chabé a akční scény spíše průměrné. Nesmí samozřejmě chybět přeslazený a velmi nepravděpodobný happy-end a trocha toho amerického klišé. I přes pár světlejších momentů je to bnohužel slabší podprůměr. ()

bourec

Sice ne tak silný jako Harry Brown,ale něco do sebe to má.Snad první film navážno,a navíc normální s Danny Trejem.Ten sice hraje poměrně prkenně,ale to se mu dá odpustit.Škoda ,že Moss na konci vpašoval do filmu kuchyňskou drtičku na odpad,protože to tam nepasovalo,navíc si mohl odpustit to jiskření mezi Dannym a tou černou kráskou.To mu totiž vůbec nešlo zahrát.Ale jinak v pohodě uběhlejch devadesát minut.60%. ()

Rodriguez

Trejo předvádí, že rozhodně do starého železa ještě nepatří! I když trošku s nadsázkou bojuje proti zločinu, stále to má určitou kvalitu i fakt, že nehraje žádný pětiminutový štěk, kde ho zabijou :-D Byl jsem po shlédnutí spokojen. 65% ()