Reklama

Reklama

Recenze (23)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oni to fakt udělali! Dali nám Mansona! Pardon, nemůžu skrýt své nadšení. Sice o něm mluvili prakticky v každým druhým dílů už od první serie, ale fakt to uskutečnit, to je něco jinýho. A do prdele, ten rozhovor předčil moje nejšílenější očekávání. Herec, co hrál Mansona, by měl dostat hned Oscara! Husí kůže jako svině! Mindhunter vás prostě donutí podívat se vrahům do nejtemnějších míst, i když se sebevíc bráníte. No a Holden to je jasnej egoista, tenhle cápek prostě miluje slyšet svůj hlas. Upřímně lituju všechny posluchače. Hodnocení: No co si budem, je to čím dál lepší, nemůžu přestat koukat/10 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Holden a Bill sa dočkajú toho v čo od začiatku dúfali - dostanú možnosť vypočuť Charlieho Mansona. Vzťah Wendy s Kay graduje a Billa sužujú problémy doma, pretože ich syn Bill sa stáva objektom záujmu pozorovateľov zo sociálnej starostlivosti...Bohužiaľ, ani predstaviteľ Charlieho Mansona ani predstaviteľ jeho dôverníka Texa Watsona svojimi výkonmi príliš nepresvedčili (možno tejto epizóde uškodilo aj to že tento rok Tarantino natočil Vtedy v Hollywoode a kde boli tieto postavy stvárnenie nepochybne presvedčivejšie, aj keď v trochu inom uhle pohľadu) a aj keď sonda do ich mysle je veľmi zaujímavá, v podstate išlo iba o bandu liberálnych feťákov, ktorých celoživotným zmyslom bol neviazaný sex, zoznam prasiat ktorých by mohli obviniť z toho že nič vo svojom živote neznamenajú a samozrejme fetovať, fetovať a ešte raz fetovať a ktorý za svoju neschopnosť vinili celú spoločnosť (podobne ako je to v prípade všetkých menšín). Mindhunter sa nezbavuje obrovských rozdielov medzi jednotlivými epizódami a tentokrát ani zakopanie fetišov chlapa z Park City nezanechalo vo mne nijako výnimočný dojem. ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to tady, "mansonovská" epizoda (ft. Ed Kemper) s přesně posedlým D. Herrimanem hitla všechna očekávání. (x) Stejně jako zatím fajnová celá druhá sezona. “Each night as you sleep, I destroy the world." ♪♫ ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velký luxus. Naprosto dokonalá psychologická sonda do zvrácených myslí vrahů. Tvůrci si v tomto dílu ukousli opravdu obrovské sousto, když nám představili nejslavnějšího psychopata. Poradili si s tím ovšem nad očekávání skvěle. Dialogy k tomuto seriálu napsal nějaký opravdový mistr, protože všechno dává naprosto dokonalý smysl. Když se zkusíte ponořit do mysli vrahů, tak skutečně dokážete pochopit jejich vnitřní svět, způsob uvažování a dokonalé manipulátorské schopnosti. Zde opravdu neexistuje nic, co by se dalo vytknout. Vysoce kvalitní seriál, který nemá příliš mnoho konkurentů. Naprostá pastva pro oči a pro uši. Když si uvědomíte, že v podstatě v každém dílu sledujete pouze trošku lesbení a poté 40 až 70 minut dialogů, a přesto máte pocit, jako by vás Héfaistos přikoval k sedačce, tak nelze o kvalitách seriálu ani na chvíli zapochybovat. Jsem nadšený. Vysoce inteligentní a současně vysoce chytlavé provedení. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozhovory s dvoma psychopatmi; učiteľom a jeho žiakom, respektíve veliteľom a vykonávateľom rozkazov, nemajú samozrejme žiadnu chybu. Ani tá pani zo sociálky, ktorá svojim kamenným výrazom a strohým vystupovaním vzbudzuje ešte väčší rešpekt než mnohonásobní vrahovia. Prípady sa ale tým pádom príliš vpred neposunuli, takže je na preferenciách diváka, v čom sa pri sledovaní viac kochá, či v oných dialógoch, alebo samotnom vyšetrovaní a nachádzaní dôkazov. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama