Jednoho dne se hezké a sexy advokátce Claire Kubik naráz zhroutí celý svět. FBI spojí jejího muže Toma s vraždami nevinných civilistů během utajované vojenské operace před patnácti lety. S pomocí skvělého právníka, který pracoval u armády, bojuje Claire za očištění Tomova jména, ale dostává se čím dál blíž k vládnímu tajemství. Nyní riskuje kariéru - a dokonce i vlastní život - aby odhalila pravdu. (Bontonfilm)

Kozlowski8

Claire a Tom si žijí spokojený život, jsou úspěšní, pokoušejí se o miminko... Z tohoto idylického rozpoložení je vytrhne razantní zákrok FBI v jejich domě, odvedení Toma v poutech a jeho obvinění z těžkého zločinu. Slušný scénář a režie, ne nijak dominantní, ale příjemná hudba, sympatický rošťácký zjev Morgana Freemana a především fakt skvělá Ashley Judd, která byla opravdová a přirozená, ať plakala, byla naštvaná, nebo zářila štěstím. Moc jsem si její hraní vychutnával, jako celý film. 75%. ()

Spike86

Film se dá rozdělit na dvě trochu odlišné části. První fáze od začátku filmu do okamžiku zatčení Toma Kubika se vyznačuje nepřesvědčivými hereckými výkony a je podkreslena zejména příjemnou melancholickou jazzovou hudbou. Druhá fáze je potom příjemný oddychový lehounce nadprůměrný krimi thriller, kde herecky vyčnívá svým výkonem Morgan Freeman. Závěr je poměrně zajímavý a překvapivý. Nicméně celkově je scénář takový trochu překombinovaný. ()

joywork

kriminálka v stylu seriálového J.A.G. - konec sice popřel předešlý děj, ale na rozptýlení sobotního večera to stačilo. ()

rogerr

U mě za tři hvězdy a to jen díky M. Freemanovi a A. Juddové. Začátek filmu dobrý, konec nepovedený a při představě, že by hlavní role ztvárnili ,,obyčejní´´ herci, tak nevim, nevim... ()

Plavan

Pomorně zajímavý a napínavý film. Bohužel trochu nelogický závěr filmu mě trochu "překvapil". Asi happyend by tam sednul lépe. ()

ricky4

Důmyslný scénář ve spojení s příjemnými herci dal vzniknout fajn filmu. Je fakt, že se nejedná o nic světoborného a že plno scénáristyckých obratů je prostě známo. Tudíž nic nového. Film táhne Freeman. Dobrá stopáž. Průměrný americký malofilm, 60% ()

demovka

Váhala jsem mezi dvěma či třemi hvězdičkami. Většina filmu byla napínavá a zajímavá. Člověk musel i trochu zapojit mozkovnu. Konec ale bohužel všechno zkazil. Dle mého dojmu A. Judd and J. Caviezel se k sobě filmově nehodí. Mezi nimi byl obrovský odstup, i když byli na sebe přilepeni při polibku. Nemám ráda zaběhnuté klišé typu: Celý život se tebou žiju, mám s tebou děti, ale nakonec vyjde najevo, že jsi př. mafián, vrah, podvodník, máš druhou rodinu atd. To už bylo ve filmech tolikrát, že se to nedá ani spočítat. Morgan Freeman jako alkoholik nebyl špatný, jak obvykle hrál příjemnou a rozumnou postavu. ()

dodopet

Nalákal mne Morgan Freeman, hned na začátku jsem se pokusil odhadnout celý děj a povedlo se :D jsem rád že jsem nemusel být nervózní o vánocích :D ()

raru

Celkom sa mi to páčilo,ale musím podotknúť,že hlavne kvôli ústrednej trojici-Ashley,Morgan a hlavne James. ()

Pythonator

Nejdřív soudní drama alá stupidní seriál JAG a následně thriller, díky násilně napasovanému konci, který nemilosrdně zabil všechno to, co režisér celý film pracně vystavěl. Morgan Freeman je jednička, Ashley Judd by potřebovala jako vždy nějaké vlasy, aby byla opichatelná a Amanda Peet to celé dozdobila svojí mladickou krásou i když jí tam už bylo třicet let. ()

Mark1983

Já mám slabost pro mysteriózní kriminálky či kriminální thrillery či dramata, ale v této mi něco chybělo. Nebyl jsem s ní zcela spokojen a tak je to pro mě film na jedno podívání. ()

charles3

Mám rád soudní dramata a právnické thrillery, zvláště filmové, i když zrovna nemusím A.Juddovou. Tenhle film se dlouho vyvíjel poměrně dobře, dokud nezačalo být zřejmé, že si tvůrci (a možná už autor knižní předlohy) neodpustí závěrečný zvrat v duchu už vícekrát použitého "mustru" Zubaté ostří a "konečné řešení". Nebýt této překombinovanosti, hodnotím o hvězdu více. Třeba Freemanovo vystoupení u soudu s jeho dotazy na úmrtí svědků nemělo chybu... ()

davidh76

Príjemný film, velmi zručně napsaný i natočený. Kvalitní podíván. Bohužel, konec je až moc nepřekvapivý, až možná standardní, což je škoda. 70%. ()

Martyjoker

Dávám 3 hvězdy, nikoliv filmu samotnému, ale Morganu Freemanovi. Bez něho by film "aspiroval" na odpad!, a to hlavně díky závěru, který udělal z průměrného oddychového thrileru frašku, na jejímž konci jsem litoval, že jsem film nevypnul po prvních 15 minutách, kdy už se dalo předvídat, jak to nakonec dopadne. ()