Foxhound#1

A tak jako jo, občas to jsou 2 hodinky skvělé zábavy, ale občas to jsou skoro 2 hodiny, kdy mě Cival svýma kecama sere, Rimsey stále dostává čouda a Hlad s Imfem jsou tak kriticky na výši, že z toho člověk dostane závratě. Naštěstí se to děje méně často, než výskyt KarlaR (i ten by mohl být menší).  Zkrátka zachovejte původní čtyřčlenou silnou skvadru a prosím co nejméně zvěte Djůda a toho druhýho pišišvora, to je pak těžká nuda. ()

Sygauras

Dlouhý, široký a bystrozraký se nás snaží přesvědčit o tom že rozumí filmům. Myslím že nerozumí. Cival je odporná kreatura z ksichtem zralým na rozkopání (arogantní šmejd už na první pohled) Ani nevím za co je ta jedna hvězda - viděla jsem 5 dílů v náhodném pořadí. ()

Eristt

Objektivně vzato je mé hodnocení asi neobhajitelné. Nicméně jedná se o nejlepší pořad o filmech v ČR - rozhodně lepší než Odvážné palce. Navíc jsem cílovka, takže se plně ztotožňuji se způsobem humoru, výběrem filmů, kterým je věnována pozornost, a vlastně i pohledem na svět filmu ze strany redakce. Proto se o objektivní hodnocení ani nebudu snažit. ()

Nolanofil

V momentálnej dobe sa jedná o najlepšíu reláciu zo sveta filmu. Chalani sa vyznajú, vtipne a informatívne prezentujú svoje filmové znalosti a informácie ktoré sú dostupné. ()

Klajnik

Účinkující jsou spíše fanoušky filmu, kteří se sami pasovali na kritiky. Kritik však musí umět v díle číst (viz. jejich bezradnost u Beau is Afraid) a snažit se býti konstruktivní. Před mnoha lety jsem díky nim pronikl hlouběji do kinematografie, ale když se na jejich názory dívám nyní, tak vidím jen unavené zakonzervované chlapy, kteří přeceňují průměrnost a často nejsou schopni číst složitější díla (třeba Lighthouse), načež ani nedocení jejich kvality. Sestava: Cival a Hlad jsou úplně vyřízení. Rimsy a Imf maj lepší vhled a umí díla lépe analyzovat - jen to zrovna nejsou zábavní patroni. Přesto si myslím, že když začnou něco víc rozpitvávat, můžou něco podstatného vystihnout a narušit jinak setrvávající vágnost. Jelikož pořad natáčí večer, tak by se někteří členové raději věnovali něčemu svému. Moderátor Cival tedy v takové případy buď odchází z místnosti nebo začne dotyčného popohánět, ať to zkrátí. Když se mu třeba názor druhého nezdá, tak do toho začne skákat a cpát mu svůj vlastní. O úrovni pořadu to mnohé vypovídá. ()

wampire23

Presne toto je môj šálok. Cival, Hlad, Imf a vždy prítomný KarelR, to je zostava, ktorú by som počúval celé hodiny a nenudil sa. Niektoré hlášky neprekonateľné. ,,Dinklage prerástol svojich hereckých kolegov." ,,Nesiahajú mu ani po päty." ()

husokachna

Totální nulová profesionalita, kdy se dva až tři (podle toho, kdo se sejde) zastydlí nerdové předstihují v tom, kdo je víc necool a kdo bude víc mluvit sprostě a jako puberťák. Když sedí tři lidi, z toho minimálně dva jsou nesympatičtí kokoti, a vy se máte dívat jen na ně většinu času, tak se prostě vypovídací hodnota pořadu těžko hodnotí. Hlad to je unikát, střední musela být drsná. ()

JM87

Co se týká kostýmů a výpravy, tak je to odpad. Trochu mi taky vadí, že chlapci jsou často opilí. Šikana mezi svými kolegy taky není to nejlepší. Ale i přes toto všechno jim dám 4 hvězdičky a doufám, že do budoucna se začnou chovat trochu slušně. ()

fr3ak

Když ho chytnu, tak ho sleduji (na záznamy nekoukám) a musím říct že kluci jsou v pohodě, takže já nemám vůbec problém. Snad doufám že v budoucnu by mohli i sehnat nějakého zajímavého hosta z oblasti českého filmu. ()

rekkky

Snažím se, pravidelně sledovat, protože pořad je skutečně hodnotný. Kluci jsou vážně našlapaní aktuálními informacemi z filmového světa. Parádní počin:-) ()

Ombak▼Penari

Televize je na publicistické pořady o filmech v současnosti dost skoupá. Co si má člověk počít, když se chce něco dozvědět formou pohyblivých obrázků? Naštěstí je tu MZ live! Sice to není žádná dokonalost, ale je to to nejlepší pořad široko daleko, kde se člověk něco o filmech dozví a dozví se i živě nějaký názor. I přes to, že názory jsou to značně radikální a jednoduché a je vidět, že většina redakce si ulítává na stejných žánrech a rádi je protěžují. A i přesto, že za tu řadu odvysílaných dílů působí celá relace stále stejně amatérsky, ačkoliv by nebylo vůbec na škodu, kdyby zůčastnění trochu vypilovali svůj projev i technickou stránku natáčení. Ale pánbůh zaplať za ty dary a krom toho, že se člověk dozví něco zajímavého k novinkám, je to taky docela sranda. Hrubá a někdy až pubertální, ale sranda :) ()

Trešlson

Jsou to pecky. S klukama se vezu rozhodně na jedné vlně a i když nemusím vždy souhlasit s hodnocením filmů. které nám nabídnou, je další nový díl u mě vždycky vítán. Takže hateři, běžte se bodnout a zkuste taky nějakou konstruktivní kritiku, než že jeden je nečesanej, jeden tlustej a jeden má přehazovačku.. Borci dělají ve svém volném čase to, co je baví.. mluví o filmech, zajímají se o ně a dělí se o své názory a zjištění je paráda a za mě rozhodně i v podání, ve kterém nám to s pravidelnou nepravidelností dodávají. Dávám oba palce nahoru a zdar! ()

P.J.2

Chlapci z MZ si jedou na svojí flow a je kurevská zábava to poslouchat! Pro fanoušky filmu povinnost, pro vás ostatní je to dobrý zvukový pozadí ale tohle je spíše fanouškovská základna.. ()

KOOHA

Partu sleduju už hodně dlouho, už z doby, kdy ještě fungoval Filmpub a mám rád jejich komentáře a recenze. To co řeknou nebo napíší pro mne vesměs funguje a mám stejný vkus na filmy. Moviezone je pro mne kompas na filmy a pořad sleduji se zájmem. Doufám, že to ještě nějaká ten pátek bude mít tah na branku. Jen tak dál, hoši! ()

kondor77

Nejlepší povídání o filmech, na které v češtině narazíte. Dokud, ale pánové, kteří jsou někdy uměle korektní, nebudou mít ve svém týmu ženu (nejlépe pak atraktivní, neustále se usmívající a moudře kývající hlavou, kdykoliv někdo z pánů něco řekne), tak Vám nedám ani korunu. ()