Epizody(6)

The Fades, nebo-li Vyhaslí nemohou být viděni, cítěni ani dotknuti ostatními lidmi. Pomstychtivý Vyhaslý Polus hledá způsob jak se opět stát člověkem a zničit tak lidskou rasu. Paul je dospívající chlapec, který trpí apokalyptickými sny a aby toho nebylo málo, začíná vidět duchy Vyhaslých. Je tedy na Paulovi, aby zastavil Poluse a všechny Vyhaslé před zničením lidstva. (Jane18CZ)

Scaevola

Vezmeme-li americké Walking Dead a procedíme-li přes sýto anglického humoru se špetkou rozmačkaného geeka, dostaneme kvalitní seriálovou jednohubku. Škoda jen jediného - že už jsme všechno, co bylo tak skvěle namíchané v téhle show, někde viděli. ()

Teron

Ty vole to byla krávovina...nejdřív se to táhne 4 díly jak sopel a pak se během dvou dílů začne dít tuna hovadin najednou, jenže už jsou člověku naprosto volný. Tohle by vystačilo na půrměrnou dvouhodinovou duchařinu, kterou člověk za dva dny zapomene, ale ne na šest epek. ()

numan

The Fades jsou sice v podstatě o teenagerech, ale fuckt to není seroš na sobotní odpoledne. Na to se v něm příliš krvácí a souloží. Poměrně originální děj nabízí konflikt nemrtvých bytostí (jakási kombinace duchů, zombíků a upírů) a na druhé straně poněkud neandělských andělů. Všechno je dravě syrové, temné, místy až nechutné - na hony vzdálené bakelitové vyzubenosti ňuňánků z Twilight Sagy nebo Upírských deníčků. V oboru britských fantasy-sérií nejlepší nový kus od doby, kdy se objevil originál Being Human. Scházelo jen málo a dal bych za 5 ()

Norzog

Nuda. Postavy se chovají nepřirozeně, zápletka nedotažená, spousta stereotypů a cliché, a nejhorší je zapojení nemístného humoru do vážných scén a tématu, tak typické pro anglickou produkci. BBC by se mělo držet komediální scény. ()

Tess92

Po prvním díle jsem si říkala, že je to nějaká kombinace Supernatural a Misfits, ale celková syrovost a svižnost mě usvědčila v opaku. Možná jde o nějakou inspiraci, ale velmi krátkodobou. A po vizuální stránce si taky nejde stěžovat. Osobně mě nejvíc uchvátily scény uzdravování z následnými můrami a motýly. Fades mě chytili a nemůžu se dočkat na druhou sérii (ačkoli mi zabili všechny oblíbené postavy). Jak to ti Britové dělají?? ()

Allein4

Celé jsem to skouknul na jeden zátah, protože to mě prostě nenechalo klidným a musel jsem vidět, jak to dopadne. Kvalitních seriálů je v současnosti mnoho (díky bohu), kvalitních hororových seriálů je po hříchu málo, a tak každý další takový vzbudí moji pozornost. No a tenhle počin nenechal hororovou seriálovou scénu na holičkách, ba co víc - kdyby to pokračovalo dál, asi by se nikdo nezlobil. ()

vorel999

Jeden z nej fantasy hororových seriálů, který má opravdu skvělý příběh. Ale 100% procent dát nemohu, jelikož hlavní postava Paul je v nějakých částech seriálu na hovno. Prostě se nechová tak, jak by člověk chtěl. Nechce zabíjet a je prostě moc tvrdohlavý. :D Skvělé vedlejší postavy, jako Mac, jeho ségra, jeho přítelkyně, či Sarah. Je zajímavé, že postavy, co v tomto seriálu hrají jsou spolu také k vidění v seriálu Hra o trůny, což je můj ne seriál. V tomto seriálu se taky snaží o humor a ten je mi tu hodně blízký. Seriál má celkově 2 příběhové linie. První je s "Angelic", která je vcelku dobrá a ta druhá je s vyšetřováním vražd a hledání nezvěstných, která je dost opomínaná. To je ale možná dobře, jelikož ten černoch opravdu nesympatický a pořád vzteklý. :D Vtipné jsou taky odkazy na filmy a dycky, jak každý díl začíná tím, že Mac něco říká, taky prdel :D Občas máte pocit, že nevíte kdo je zlí a kdo je hodný. Postava je třeba na začátku seriálu hodná a na konci najednou přejde na stranu zla (Sarah, i když jenom na chvíli). Jinak vcelku pěkný seriál. Dávám 80 % ()

BigNigel

První dva díly "nic moc" mé hodnocení **, vůbec mě Fades ničím nepřitahoval vžít se do děje, ale tak jak první dva díly stály za starou belu 30%, tak třetí mě do děje opravdu vtáhl a po čtvrtým (podle mě pro diváka zlomovým) díle jsem Fadese fanda jako hrom a nemužu se dočkat 5 dílu. btw: už aji toho Maca jsem si oblíbil :D ()