Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

The Fades, nebo-li Vyhaslí nemohou být viděni, cítěni ani dotknuti ostatními lidmi. Pomstychtivý Vyhaslý Polus hledá způsob jak se opět stát člověkem a zničit tak lidskou rasu. Paul je dospívající chlapec, který trpí apokalyptickými sny a aby toho nebylo málo, začíná vidět duchy Vyhaslých. Je tedy na Paulovi, aby zastavil Poluse a všechny Vyhaslé před zničením lidstva. (Jane18CZ)

(více)

Videa (5)

Ukázka z filmu 4

Recenze (51)

topr harley 

všechny recenze uživatele

Po prvním a druhém díle jsem čekal další seriál, který budu pravidelně sledovat, bohužel se z toho časem vyvinulo cosi beztvarého a nudného. Nevím jestli se mi to zdálo ale vždy v dalším díle se postavy chovaly víc a víc nelogicky a hloupě. Místo akce se pořád mluvilo a každý měl nějaký ten svůj komplex. Námět je dobrý, na zemi zůstali duchové, kteří nemohli přejít na druhou stranu a tak jsou čím dál víc nasraní (kdo by sem jim taky divil), takže jsem logicky čekal hororovou duchařinu, i když trochu odlehčenou. A ono z toho byl sitcom o problémech dospívajícího kluka, který vidí duchy a má božský komplex. Další sérii už sledovat nebudu. ()

Ant 

všechny recenze uživatele

První epizoda mě nechala chladnou a akorát to vě mě vyvolalo reakce ve stylu WTF? Ale to co se začne dít od 4. dílu, je naprosto neskutečná paráda. Já vážně nevím, jak to ti Briti dělají. Herci jsou výborní. Především mi neznámý Iain De Caestecker mě jednoduše odrovnal. Konec je cliffhanger toho nejhoršího druhu a já chci 2. řadu. Tak nic, seriál po 1. řadě zrušen. ()

Reklama

6thSun 

všechny recenze uživatele

Je to svůdným způsobem zábavné (hláškující černoch FAKT HLÁSÍ!) a první tři díly se to rozjíždí k něčemu opravdu neobvyklému, jenže pak se začne víc kecat než jednat a protože to má hodinu, stává se každá z posledních tří epizod značně nudopudnou a počáteční potenciál je tak ubit téměř do bezvědomí. I přesto nemůžu jít pod čtyři hvězdy, to by k tomu černochovi, perfektně zpracovaným úvodním titulkám či originálnímu námětu prostě nebylo fér. Jedním dechem ale dodávám, že mně je úplně jedno, jestli bude další série, což taky myslím mluví za vše. 50 - 80% ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Logiku to nevidělo ani z rychlíku, postav je tolik, že spíš překážejí, než by posouvaly příběh dopředu a náboženských připomínek je přes míru únosnosti. Ale jo, jde to. Hlavní hrdinou je dospívající kluk, který zjistí, že je něco jako anděl strážný celého lidstva, navíc někdy až s mesiáškými schopnostmi. ____ Dobré herecké výkony, zajímavě vytvořené charaktery postav, občas vtipný moment, poněkud nepřesvědčivé lavírování mezi dobrem a zlem a hlavně osvěžující ztvárnění zombie tématiky. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

The Fades, Vyhaslí chcete-li, duchové, kterým se nepodařilo přejít na druhou stranu a zoufale touží po tom znovu žít.. Zpočátku mi propojení humoru, fantasy a hororové atmosféry připomínalo první řady Supernatural, ale seriál si po prvních dvou epizodách jde vlastní cestou,která je nanejvýš originální. Jenomže- existují případy,kdy nenávidíte hlavního hrdinu tak, že si rvete vlasy jakmile je na scéně (tedy skoro neustále) - a tohle je jeden z nich. Herec sám o sobě špatný není, ale postava Paula je typickým příkladem komplexu méněcennosti a nepochopení, jeho asocialita zavání špatným klišé. V prvních epizodách se to dá snést, ale jakmile odmítne zabíjet Vyhaslé, je to skutečně k nevydržení. Naštěstí seriál zachraňují výborné vedlejší postavy (Lily Loveless jako protivná sestra, vtipný Mac, Vyhaslá Sarah), odkazy na filmy a jejich chyby (Šestý smysl,Stmívání..), příběh (i když ten je chvílemi skutečně přitažený za vlasy), napětí,to, že není všechno tak černobílé jako v jiných žánrovkách, dobro a zlo tu není tak snadno oddělitelné a nebo prvky, které mnozí třeba ani nezaregistrují - síla přátelství, sourozenecká rivalita, nenaslouchající psychiatr, a tak dále a tak dále. Závěr mě ale nijak nenadchnul, navíc zůstaly ještě nezodpovězené otázky.Přesto jsem vděčná, že je jen šest dílů, britská roztahanost zde skutečně nechybí. Co jsem ale postrádala, byla nějaká výrazná a zajímavá hudba, kterou se obvykle v podobných seriálech Britové vyznačují. Přesto za shlédnutí stojí, jen škoda šablonovité hlavní postavy, nebýt té,jdu klidně výš... ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama