Ničím originální nebo zapamatování hodný film, přesto měl všechno, co jsem od něj očekával a co jsem od něj chtěl dostat. Plus navíc ten fakt, že jsem Jonahu Hillovi pár let vskutku křivdil, když jsem jej nazýval idiotem (v tom lepším případě). Protože ten chlap nejen že umí hrát, ale navíc dokáže být i sympatický, přestože jeho tunajší charakter bylo takový naivní hovádko, co prostě chtěl věřit a nechat se glorifikovat postavou Jamese Franca, který mu, po jeho novinářském výbuchu, jako jedinej pofoukal rozbolavělé ego. Jenže homicide je pořád homicide. Konverzačka, co nešustí papírem a která dokáže děj posouvat kousek po kousku až do závěrečného prozření. A navíc ta Felicity Jones je so so sweet...(30.7.2016)

• Zeck

Diletantský pokus o psychologické drama, ve kterém se od hlavního záporáka nechal ochcat jen hlavní klaďas a divák se jen znuděně ptal sám sebe a tvůrců, ČÍM? Reálný vrah z tohoto případu byl úlisný narcistní blbeček, který kradl kudy chodil, padělal šeky a když mu došly všechny prachy, vyvraždil rodinu, odjel do Mexika a tam píchal nebohé turistky, načež ho FBI ve spolupráci s mexickou policií dopadla a pomalu násilně dovlekla zpět do USA. Ve filmu z toho není nic, aby se mohla pomocí Franca vybudovat neexistující "reálná" postava člověka podezřelého z vraždy, o jehož vině by pravděpodobně měli diváci, zastupování Hillem, silně pochybovat až do závěrečného rozsudku. Názorová rozepře o jeho vině pak měla být hlavní náplní filmu a taky zřejmě to jediné, co by na něm bylo zábavné. Jenže to právě vůbec nefungovalo. Hill byl naprosto stupidní kretén s jehož rozhodovacími schopnostmi jsem se jako divák ztotožnit skutečně nemohl, nemluvě o tom, že jako herec na takové role nemá a Franco se snažil být charismatický tak moc, až předvedl přehrávajícího idiota, který měl být studeně přitažlivý zlosyn a tím působit právě ty rozepře, což na mě jako heteráka nezabralo, zvlášť když se mě nesnažil zmást ani žádnou historkou, prostě jen seděl, čuměl a to je vše. Když jsem shodou okolností před pár měsíci viděl dokument o tomto případu, nudilo mě to jako prase, protože jasnější případ se najde jen těžko, možná jen Kramný je víc jasný. Tento film by měl mít schopnost mě zmást více, zvláště když je podle pravdy tak jenom jako a postavu vraha značně vylepšuje. Nepovedlo se a je ještě nudnější než ten jeden díl z televizního cyklu. 40%(15.8.2015)

• MartinezZ

Ne ne, tohle bylo fakticky moc moc špatňounké. Přehrávající Franco, kdy z prvního pohledu bylo jasné, co je zač a pak ty svoje kdáky a pohledy jen vršil a vršil, Hill si po Wolf of Wallstreet asi chtěl zkusit další vážněji míněnou roli, ale snad mu tak i došlo, že na něco takového nemá vůbec a naprosto vlohy, a co tam dělalal Jones už vůbec nechápu. Nuda jak trám, Hill se celou dobu naprosto nesmyslně hnípe v něčem naprosto zřejmém a snaží se z toho vykřesat drama. Je z toho ale jen hodně špatná parodie, která postrádá humor. A jak Zeck zmínil, tak autoři si i nedělali hlavu s poukázáním na minulost padoucha, protože pak by ten film byla totální nesmyslná sračka.(6.9.2015)

• Hpatrik

James Franco a Jonah Hill ve svých rolích prostě nepřesvědčiví, ačkoliv se dost snaží. Nemůžu si pomoct, ale když koukám na jejich důležitě se tvářící ksichty, čekám jen že každou chvílí vyprsknou smíchy a začnou si balit jointa :) A potom co jsem si doplnil informace o tom, jak to vy skutečnosti bylo, a jak moc si tvůrci příběh "přikrášlili" jak se jim to hodilo, se mi taky moc nelíbí.(25.4.2016)

Nijak výrazný súdny thriller, ktorý ťaží hlavne z reálnych mien a udalostí. Dvaja hlavný herci sa na role vôbec nehodia, nepodobajú sa Finkelovi s Longom, dokonca Hill vyzerá občas zmätený z toho, čo okolo neho deje a do akého filmu sa to dostal. Franco je štandardne dobrý, no scéna jeho výpovede na súde posúva film niekam inak. Zimomriavky jak fras. Inak priemerná televízna vec, ktorá by si možno našla svoje miesto na Hallmarku.(26.9.2015)

• - Film se natáče ve Warwicku, na Long Islandu, v Piermontu, v Brooklunu a v Garnevill v New Yorku v USA. (rafix)