Abych to shrnul, byl to takový průměr. Ničím neoslní, ale špatné to taky nebylo. Příběh ze hlavně soustřeďoval na Jonaha Hilla, kterého mám jako herce rád, obzvlášť v 21 Jump Street. Jamese Franca už tak rád nemám, příjde mi, že v poslední době v ničem slušném nehrál. Akorát Interview, a jinak nic. Jina trošku horší kameru doprovázela skvělá hudba Marca Beltramiho, který v poslední době skládá hudbu dost, ale v poslední době teda nic moc. Když vezmu v potaz režiséra, viděl jsem od něj zatím jen tohle. A teď k příběhu. Vcelku slušně natočeno, přišlo mi ale, že by se to bez některých scén úplně obešlo. Dohromady bych tak 15 minut vyškrtnul, docela jsem se nudil. Jako drama dobrý, ale thriller bych v tom moc nehledal. Prostě jednoduše: Jonah slídil, James seděl, seděl, seděl. No a aby si to nějak zpestřil, tak seděl. Je to snímek k zamyšlení, hlavně kvůli super konci. Ten mě vcelku překvapil, samozřejmě, že byl dobrý. Jonah vydal knihu, a byl spokojenej. Já se mu ani nedivím. Když se tam ale potom zčistajasna objevil James a položil mu otázku: "Jste rád, že jste se s ním dal do kontaktu?," byl Jonah trošku překvapenej. Potom pravda podle komentátora a závěrečné titulky, doprovázejíc skvělou hudbu. No že by to byl zázrak, se říct nedá. 23. 10. 2015(23.10.2015)

nebylo to špatný.. Franco mi v roli vraha nevadil, ba naopak myslim ze se na to hodil. Od pohledu nevinnej typek, vyrovnanej.. ale pritom zasranej vychytralej zmrd ktery si akorat se vsema hraje.. I hezouni uzou byt dementi. Film špatný nebyl ale něco tomu scházelo.. někdo v komentáři porovnával tenhle film se zodiacem.. ten kdo to porovnával je úplný dement, protože to jsou jabka a hrušky, nebe a dudy.(26.7.2015)

• Zeck

Diletantský pokus o psychologické drama, ve kterém se od hlavního záporáka nechal ochcat jen hlavní klaďas a divák se jen znuděně ptal sám sebe a tvůrců, ČÍM? Reálný vrah z tohoto případu byl úlisný narcistní blbeček, který kradl kudy chodil, padělal šeky a když mu došly všechny prachy, vyvraždil rodinu, odjel do Mexika a tam píchal nebohé turistky, načež ho FBI ve spolupráci s mexickou policií dopadla a pomalu násilně dovlekla zpět do USA. Ve filmu z toho není nic, aby se mohla pomocí Franca vybudovat neexistující "reálná" postava člověka podezřelého z vraždy, o jehož vině by pravděpodobně měli diváci, zastupování Hillem, silně pochybovat až do závěrečného rozsudku. Názorová rozepře o jeho vině pak měla být hlavní náplní filmu a taky zřejmě to jediné, co by na něm bylo zábavné. Jenže to právě vůbec nefungovalo. Hill byl naprosto stupidní kretén s jehož rozhodovacími schopnostmi jsem se jako divák ztotožnit skutečně nemohl, nemluvě o tom, že jako herec na takové role nemá a Franco se snažil být charismatický tak moc, až předvedl přehrávajícího idiota, který měl být studeně přitažlivý zlosyn a tím působit právě ty rozepře, což na mě jako heteráka nezabralo, zvlášť když se mě nesnažil zmást ani žádnou historkou, prostě jen seděl, čuměl a to je vše. Když jsem shodou okolností před pár měsíci viděl dokument o tomto případu, nudilo mě to jako prase, protože jasnější případ se najde jen těžko, možná jen Kramný je víc jasný. Tento film by měl mít schopnost mě zmást více, zvláště když je podle pravdy tak jenom jako a postavu vraha značně vylepšuje. Nepovedlo se a je ještě nudnější než ten jeden díl z televizního cyklu. 40%(15.8.2015)

Dost smíšené pocity z mojí strany, ale oproti evidentní většině, mi to sedlo. Oba spíše komediální herci si střihli solidní drama a na moje poměry to zafungovalo. Téma dost hluboké a pro otrlejší, záběry se nešetřilo... Místy mráz na zádech. J. Hill je v tomto jasný nováček, ale myslím, že se se svojí rolí popral statečně. J. Franco naopak šlapem standardně... Asi mi chyběl víc nějaký ten závěr...(3.12.2018)

Nijak výrazný súdny thriller, ktorý ťaží hlavne z reálnych mien a udalostí. Dvaja hlavný herci sa na role vôbec nehodia, nepodobajú sa Finkelovi s Longom, dokonca Hill vyzerá občas zmätený z toho, čo okolo neho deje a do akého filmu sa to dostal. Franco je štandardne dobrý, no scéna jeho výpovede na súde posúva film niekam inak. Zimomriavky jak fras. Inak priemerná televízna vec, ktorá by si možno našla svoje miesto na Hallmarku.(26.9.2015)

• - Film se natáče ve Warwicku, na Long Islandu, v Piermontu, v Brooklunu a v Garnevill v New Yorku v USA. (rafix)