poster

K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem

 • Česko

  K-9 (II)

 • Česko

  K-9: Můj přítel se studeným čumákem 2

 • USA

  K-911

 • Slovensko

  Môj partner z K-9: Psí detektív

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1999, 86 min

Scénář:

Gary Scott Thompson

Producenti:

David Bixler

Střih:

Carter DeHaven

Scénografie:

Anthony Stabley

Kostýmy:

Susanna Puisto
(další profese)
 • Shit
  ***

  Vtipnosti prvního dílu to úplně nedosahuje, ale Belushimu se několikrát podaří utrousit pěknou hlášku a celkově si myslim, že o vtipný situace taky neni nouze, jenuž je to prostě taková variace na první díl a tak podobný vtipy tady už prostě nejsou tak vtipný. Taky bych řek, že příběh je takovej trošku jednoduchej a o ničem, ale i tak sem se slušně zabavil(27.12.2006)

 • tron
  **

  „Aký psychopat naučí psa robiť TAKÉTO veci?! – „Je to samouk.“ Ani Chuck Norris (to som prehnal) by sa neodvážil „jednotku“ označiť za ktovieako vydarenú snímku (ja jej dávam 60%, ale bližšie má k "pravdivejšej" štyridsiatke), ale oproti tejto video-dvojke je to klasika. Napriek tomu je tučný James Belushi aj v dvojke aspoň uchádzajúcim ťahákom nezáživne nakrúteného a neoriginálne napísaného pokračovania. Herec, kedysi Pán Niekto, v tomto ukážkovo zbytočnom filme hrá preto, že si zničil filmovú kariéru a dnes môže byť rád, že s ním raz za čas niekto ráta aspoň na video-filmy. Zopár vecí ma potešilo (policajný pes komunikujúci v holandčine), ale scenár je preplnený klišé a akcia netsojí za nič. Vlastne ani ten humor.(2.3.2010)

 • malyLibor
  *****

  Tak tento film mne opravdu dostal! Snad ještě nikdy jsem nezažil, že by druhý díl čehokoliv byl lepší než první - a to tenhle byl. Jak jsem se u prvního dílu celkem slušně bavil, tady jsem se bavil moc. Po slabém začátku se film skvěle rozjel a já se střídavě smál a byl dojatý, i slzičku jsem uronil... Tenhle film mne dostal a mých 5* dnes znamená opravdu skoro 100%, tohle byla prostě rodinná komedie, jak má být... A nebo možná komedie pro starého dědka a jeho psa? Kdo ví. Mne ale opravdu nadchla, rozesmála, dojala... a už stahuju i trojku, o které jsem po shlédnutí jedničky ani neuvažoval. James Belushi vyzrál, jeho partnerka byla sympatická, ale psi (oba) byli naprosto úžasní.(18.10.2014)

 • Radyo
  **

  Abych se přiznal, zpočátku jsem byl připravený film nasypat do odpadu, a to už po cca 10-15 minutách sledování. Pak jsem se ale nějak zakoukal a zjistil jsem, že to není až taková příšerná hloupost, za jakou se to chvíli vydávalo. No a tak jsem se relativně v poklidu dokoukal až do konce, celkový dojem sice nic moc, ale párkrát jsem se i zasmál (třeba u parafráze známé policajtské hlášky: "Máš právo zůstat v bezvědomí. Cokoliv se ti bude zdát, může být použito proti tobě."). No, není to nic moc, ale když od toho čekáte ještě míň, tak nakonec zjistíte, že to docela ujde. Mám v tom trochu chaos, že? :))(15.9.2003)

 • -soch-
  **

  Tento film, ktorý sa snaží o pokračovanie úspechu prvej časti, nebol práve najlepším. Nezdá sa mi tak zábavným ako bola prvá časť a fakt, že Jerry Lee starne nemal byť tak zdôrazňovaný. Zážitok mi kazil asi aj ten holandský doberman Zeus a v tomto prípade i slovenský dabing... V slovenskom znení účinkovali: IVO GOGÁL, LUCIA HURAJOVÁ, MIROSLAV TRNAVSKÝ, JURAJ PREDMERSKÝ a iní.(21.1.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace