K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem

Anthony Stabley

Kostýmy:

Susanna Puisto
  • -soch-

Tento film, ktorý sa snaží o pokračovanie úspechu prvej časti, nebol práve najlepším. Nezdá sa mi tak zábavným ako bola prvá časť a fakt, že Jerry Lee starne nemal byť tak zdôrazňovaný. Zážitok mi kazil asi aj ten holandský doberman Zeus a v tomto prípade i slovenský dabing... V slovenskom znení účinkovali: IVO GOGÁL, LUCIA HURAJOVÁ, MIROSLAV TRNAVSKÝ, JURAJ PREDMERSKÝ a iní.(21.1.2010)

Tak tento film mne opravdu dostal! Snad ještě nikdy jsem nezažil, že by druhý díl čehokoliv byl lepší než první - a to tenhle byl. Jak jsem se u prvního dílu celkem slušně bavil, tady jsem se bavil moc. Po slabém začátku se film skvěle rozjel a já se střídavě smál a byl dojatý, i slzičku jsem uronil... Tenhle film mne dostal a mých 5* dnes znamená opravdu skoro 100%, tohle byla prostě rodinná komedie, jak má být... A nebo možná komedie pro starého dědka a jeho psa? Kdo ví. Mne ale opravdu nadchla, rozesmála, dojala... a už stahuju i trojku, o které jsem po shlédnutí jedničky ani neuvažoval. James Belushi vyzrál, jeho partnerka byla sympatická, ale psi (oba) byli naprosto úžasní.(18.10.2014)

Celkem pohoda, slušný hlášky. Belushi už trochu z formy, ale drží dobrej standard. U Tucciů má sice brácha Stanley víc talentu, ale Christine taky není tak špatná. Handy byl přesvědčivý zloduch. Psi v pohodě. Je vidět, že film byl určen přímo na DVD, ale není to tak hrozný. 60 % bez problémů. "Doktorka: Ten zarudlej obličej - to bude vysoký tlak. Dooley: Omyl, to je alkoholismus." :-).(27.6.2012)

• tron

„Aký psychopat naučí psa robiť TAKÉTO veci?! – „Je to samouk.“ Ani Chuck Norris (to som prehnal) by sa neodvážil „jednotku“ označiť za ktovieako vydarenú snímku (ja jej dávam 60%, ale bližšie má k "pravdivejšej" štyridsiatke), ale oproti tejto video-dvojke je to klasika. Napriek tomu je tučný James Belushi aj v dvojke aspoň uchádzajúcim ťahákom nezáživne nakrúteného a neoriginálne napísaného pokračovania. Herec, kedysi Pán Niekto, v tomto ukážkovo zbytočnom filme hrá preto, že si zničil filmovú kariéru a dnes môže byť rád, že s ním raz za čas niekto ráta aspoň na video-filmy. Zopár vecí ma potešilo (policajný pes komunikujúci v holandčine), ale scenár je preplnený klišé a akcia netsojí za nič. Vlastne ani ten humor.(2.3.2010)

• Radyo

Abych se přiznal, zpočátku jsem byl připravený film nasypat do odpadu, a to už po cca 10-15 minutách sledování. Pak jsem se ale nějak zakoukal a zjistil jsem, že to není až taková příšerná hloupost, za jakou se to chvíli vydávalo. No a tak jsem se relativně v poklidu dokoukal až do konce, celkový dojem sice nic moc, ale párkrát jsem se i zasmál (třeba u parafráze známé policajtské hlášky: "Máš právo zůstat v bezvědomí. Cokoliv se ti bude zdát, může být použito proti tobě."). No, není to nic moc, ale když od toho čekáte ještě míň, tak nakonec zjistíte, že to docela ujde. Mám v tom trochu chaos, že? :))(15.9.2003)