Režie:
Michael LehmannHudba:
David NewmanHrají:
Ed Begley Jr., Stockard Channing, Dabney Coleman, Glenn Shadix, Camille Cooper, Susan Barnes, Bobby Jacoby, Adam Biesk, Lisa Comshaw, Dan Bradley (více)Obsahy(1)
Rodinka přerostlých jihoamerických brouků, mající schopnost měnit se v lidi, se z důvodu demolice jejich rodného pralesa rozhodne přestěhovat do města, kde se snaží zosnovat plán, jak by se pomstila lidem pomocí sabotáže v tamní jaderné elektrárně. Život na předměstí není pro brouko-lidi snadný. Celá rodina propadne typickým lidským neřestem, což vede k mnoha zvratům a peripetiím a následně k "nevyhnutelnému konci". (Stanislaus)
(více)Hrají
Ed Begley Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Akta Simpsonovi (1998) (video kompilace)
Columbo (1971) (seriál)
Naostro (1979)
Stockard Channing
USA
Nejlepší filmy:
Smoke (1995)
Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)
Pomáda (1978)
Dabney Coleman
USA
Nejlepší filmy:
Skleněné peklo (1974)
Na Zlatém jezeře (1981)
Tootsie (1982)
Glenn Shadix
USA
Nejlepší filmy:
Ukradené Vánoce (1993)
Demolition Man (1993)
Beetlejuice (1988)
Camille Cooper
Nejlepší filmy:
Nejstarší žijící konfederační vdova vypráví vše (1994) (TV film)
Shocker (1989)
Seznamte se s Applegatovými (1990)
Susan Barnes
USA
Nejlepší filmy:
Opustit Las Vegas (1995)
Nebezpečná rychlost (1994)
Není co ztratit (1997)
Bobby Jacoby
Nejlepší filmy:
Doktorka odjinud (1989)
Pearl Harbor (2001)
Chvění (1990)
Adam Biesk
Nejlepší filmy:
Natankovat, najíst se a vyspat (1992)
Let vetřelce (1991)
Leprechaun 2 (1994)
Lisa Comshaw
USA
Nejlepší filmy:
Obtížné a vražedné (1995)
Zhoubná vášeň (1995)
Erotické voskové muzeum (1996)
Dan Bradley
Nejlepší filmy:
Osvícení (1997) (TV film)
Dangerously Close (1986)
Lovec lidí (1989)
Lee Garlington
USA
Nejlepší filmy:
Boj o Jenny (1991) (TV film)
Když si na mě vzpomeneš (1990) (TV film)
Kdyby zdi mohly mluvit 2 (2000) (TV film)
Roger Aaron Brown
USA
Nejlepší filmy:
Star Trek: Film (1979)
Princezna a žabák (2009)
Temné nebe (1996) (seriál)
Jeffrey Weissman
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti II (1989)
Návrat do budoucnosti III (1990)
Růže (1979)
Les Podewell
USA
Nejlepší filmy:
Na Hromnice o den více (1993)
Záblesk ve tmě (1993)
Sám a sám (1991)
Mark Bringelson
USA
Nejlepší filmy:
Mrtvý muž (1995)
Král rybář (1991)
Smrtící atrakce (1988)
Savannah Smith Boucher
USA
Nejlepší filmy:
Boj o Jenny (1991) (TV film)
Psanci (1980)
Sladká pomsta (1984) (TV film)
Mark Roberts
USA
Nejlepší filmy:
Střelený (1996)
Nejbližší příbuzenstvo (1989)
Křižovatka (1994)
Sherrie Wills
Nejlepší filmy:
Smrtící atrakce (1988)
Vymítač ďábla III (1990)
Ghoulies III: Ghoulies Go to College (1991)
Joe Liss
Nejlepší filmy:
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)
Bůh žehnej Americe (2011)
První liga (1989)
Chuck Lafont
Nejlepší filmy:
Smrtící atrakce (1988)
Bledý jezdec (1985)
Amazonky na Měsíci (1987)