Would You Rather

Thriller / Horor

USA, 2012, 93 min

Film jsem si pustil jen kvůli Jeffrey Combsovi a musím říct, že jsem byl docela příjemně překvapen... Ne Jeffrey Combsem, ten odvedl svůj standard, ale tím, že Would You Rather je docela uvěřitelně napsaný film, slušně zahraný s dobrou atmosférou a řekněme, tak akorát krvavý... Protentokrát jsem rád, že z filmu neudělali moc velkou řezničinu, třeba ve stylu Japonců... A Sasha Grey má opravdu talent...(28.2.2013)

• korbitch22

Zvrácená ubohost s nulovou myšlenkou, imbecilní a předvídatelnou pointou, okořeněná o partu nesympatických ubožáků jak v rolích hráčů, tak jejich tríznitelů.Se Saw se to nedá vůbec srovnávat, každej díl Saw má aspoň nějakou myšlenku, hloubku a důvody, ospravedlnění, atmosféru a dokonalou hudební vložku, tenhle ubohej primitivní paskvil nemá ani to poslední jmenované.Film se absolutně nezaobírá důvody ani jedné strany, pouze celou stopáž sledujete stupidní rozhodnutí mentálů u stolu, kteří mohli ty zvrácené čuráky přemoc aspoň desetkrát.Opravdu mě nebavilo sledovat úchylného mamrda a jeho bandu noshledů, jek bezdůvodně trízní partu kokotů.Když se to navíc nedohrabalo ani k žádné pořádně pointě, či "spravedlivému" konci, měl sem co dělat, abych tuhle sračku neposlal do odpadu.Snad jen můžu podotknout, že všichni si své debilní chraktery odehráli dobře a drzá pornohvězdička byla malým zpestřením, jinak vyloženej shit a chápu, že některým zde přítomným otyloňům se tyhle sračky moc líběj, kdyby měli o sto kilo méně, mohli by hrát čuráka numero due v bílém oblečku, v normálním případě dalšího Bevanse.15%.(3.3.2013)

Podobné ako "Truth or Dare" alebo "Vile", osemčlenná skupinka ľudí je zatvorené v jednej miestnosti a hrajú hru, pri ktorej sa majú navzájom mučiť - čiže elektrizovať, bodať, bičovať, mordovať, samozrejme víťaz môže byť len jeden a ten získa peknú sumičku, no a hlavná hrdinka, ktorej brat je ťažko chorý, sa do toho pustí, aby ho zachránila. Celkom pozerateľný film, slušne nakrútený, avšak predvídateľný, navyše s dosť slabým scenárom. Nejaké to malé prekvapenie sa tu síce nájde, a výhodou je, že to nebolo úplne bez logiky a postavy sa väčšinou chovali, ako by sa to aj od nich dalo čakať, no podobných filmov tu už bolo toľko, že by som tam musel vidieť naozaj niečo prevratné, aby to ešte vzbudilo môj záujem. Ukecané je to jak hovado, navyše by som si to želal vidieť v omnoho krvavejšom vydaní.(9.2.2013)

Taková hardcore variace Chcete být milionářem? Akorát že místo vědomostních otázek se čtyřmi možnostmi máte jen dvě a to přímo životně důležité.Třeba za A)nechat se utopit v sudu nebo za B)nechat se zastřelit? Zkrátka vždy máte možnost svobodné volby a když si nevíte rady, nechybí ani nápověda. Vlastně vždy je to 50 na 50 nebo to za vás prostě rozhodne soused u sváteční tabule. To pak není divu, že se sadistický prachatý vašnosta i se svým pokrevním mentálem popadají za břicha, když se hosté po hlavním chodu bodají a bičují jako o život. A abych nezapomněl, samozřejmě jsem se těšil na Šašenku a její herecký výkon. Na Oscara to sice zatím není, ale musíme jí dát čas..přece jen neměla dva penisy v konečníku, tak je to pro ní nová zkušenost.(3.5.2013)

Luxusní devadesátiminutovka, která je až zvrhle zábavná a po celou dobu neztrácí napětí. Jeffrey Combs mi tu svou postavou ke všemu víc než málo připomíná Johna Cleese, vzhledem i "komikou", což celému filmu ještě přidává. Ač už znám postup celého dění, neopouští mě chuť k opětovnému zhlédnutí. Film, u kterého jsem nevěděla, zda se dřív dívat, nebo spekulovat "Ty vole, co bych udělala já?" a jehož scény si ještě několik dní po zhlédnutí promítám v hlavě s myšlenkou, jak to bylo dobré. 80%(8.4.2013)

• - Filmovanie snímky prebiehalo v kalifornskej Pasadene. (MikaelSVK)

• - Herci Enver Gjokaj (Lucas) a Charlie Hofheimer (Travis) majú v záverečných titulkoch pri menách uvedené meno postavy Travis. (sugy1)

• - Přestože se polovina filmu odehrává v jedné místnosti, natáčení probíhalo přesně rok. (rob_troy)