"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

sochoking

Za to vyžieranie tých pistácií by som mu jednu tým žambukom najradšej prijebal po držke! A mimochodom, ak chcete vidieť Sashu Grey, ktorá tu stvárnila Amy, v poriadnej ''hereckej'' akcii, tak si na minútku odskočte na pornhub.com tak, ako ja- uvoľniť trochu napätia z tohto filmu do papierových kapesníčkov... Stačí len naťukať jej meno do vyhľadávania ;-) ()

FFilipCZ

"Pustil byste si raději tento film znovu a nebo dostal tři kopance do koulí?" No vzhledem k tomu, jak suchý ten film byl, tak snad radši ty kopance do koulí... Ne, teď vážně, od žánru thriller/horor bych teda čekal o hodně víc, než to, čeho se mi dostalo. "Would you rather" scénky by mohly být o dost propracovanější, zákeřnější a šílenější. Přirovnávání ke klonu nebo dalšímu Saw nepřipadá v úvahu! ()

honajz

Tak tohle mě docela zklamalo. Od začátku je jasné, kdo hru vyhraje, takže jen čekáme, až všichni ostatní potupně vypadnou (a přitom bych tu výhru přál víc tomu vojákovi), a dokonce nedojde ani k žádným zvratům - černoch je tady vyloženě na prd a prakticky do děje, navzdory jeho zdlouhavé expozici jízdou autem, běháním zahradou apod., nijak nezasáhne. Proč a jak ti lidé pořádají svou hru, to se taky nedozvíme. Kdyby to alespoň streamovali, tak dejme tomu. O nějaké pomstě tady nemůže být řeč, takže to prostě dopadne, jak se dalo čekat už od začátku, bez nějakého prvku překvapení, a je tady jedna hnusná pointa na konec, která mne leda ještě víc otrávila. Jo, a taky zde uvidíte tátu Kevina ze Sám doma, ale odpadne poměrně brzy. Raději si znovu dám Vlčí boudu, tam podobný námět funguje dokonale. ()

Cappuccino

Námet sa mi vcelku pozdával a pevne som spočiatku dúfal, že nás čaká neobyčajná kombinácia thrilleru a hororu. Chabé herecké obsadenie na čele s priemerným záporákom však tlačilo hodnotenie celý čas ku dnu. No a koniec koncov ani samotné úlohy neboli vyslovene extrémne. Verím, že sa z nich dalo vyšťaviť omnoho viac. ()

khedy

Nebýt toho úplně zabitého konce, dalo by se hovořit o velmi nadprůměrném thrilleru. Těch 90 minut uteklo až neskutečně rychle a taková půlhohodinka navíc by tomuto snímku přinejmenším neuškodila. Když přihmouřím obě dvě oči a pominu všechno to nelogické chování postav, tak si film 4 hvězdy určitě zaslouží. Ocení zejména milovníci série Saw a dalších zvráceností. ()

• Filmovanie snímky prebiehalo v kalifornskej Pasadene. (MikaelSVK)
  • Přestože se polovina filmu odehrává v jedné místnosti, natáčení probíhalo přesně rok. (rob_troy)