Snímek natočený podle skutečných událostí z 80. let minulého století vypráví příběh Chrise Potamitise (Liam Hemsworth), řeckého imigranta pracujícího jako ochranka ve velké automobilové společnosti, kterého jeho násilnický kamarád Eddie (Michael Angarano) přesvědčí, aby společně Chrisova zaměstnavatele okradli. Když se dvojici po sérii neúspěšných pokusů a komických přešlapů podaří bez jakéhokoli plánu ukořistit největší lup v amerických dějinách, FBI má jasno. Loupež provedl některý z protřelých newyorských rodinných klanů. O to větší překvapení čeká na policii i obyvatele města, když se provalí, že za vším stojí natvrdlý řecký umývač nádobí. (Bontonfilm)

filmharmony

zbytečný film, zbytečně vynaložené prostředky, energie a vůbec všechno... jděte někam miláčkové hvězdičkkovatí a pruhovaní (a to jsem mírumilovný člověk)... sakra ()

URBAN

Tento film bych nazval takovým malým podvodem protože jsem se na něho kouknul z jediného důvodu a tím je Dwayne Johanson a ten se tam snad objevil za celou stopáž tak na deset minut a to možná i přeháním , ale když pominu ten fakt tak tento film měl docela slibný potenciál jenže bohůžel ho nevyužil , ale i přesto dávám tři hvězdy . ( 1.12.13/MAC ) ()

sir-dave

Dwayne tady žádnou parádu neudělá a jen se párkrát mihne jako policajt, není ani divu, v té době skákal z filmu do filmu. 80tkový nádech je jedna z mála pozitivních věcí. Ve zbytku není o co stát. ()

st.jim

Není to akční, není to drama......je to spíš taková ze života nuda. Film u kterého nebude vadit, když usnete. Nezasmějete se, nehty si neokoušete, nebudete valit oči, jak létají kulky. Prostě další zbytečná hodina a půl vašeho života. ()

ecceHOMMO

Ten kto si film ide pozrieť najmä kvôli Dwaynovi alebo Emme, nech sa na to radšej vykašle, nestojí to za to. Obaja tam hrajú vedľajšie role a ešte k tomu vo filme, ktorý nudí a prudí. Údes. ()

elanius

(105/2013) / Docela škoda, pretože tento heistík by si zaslúžil lepšie spracovanie. Čo bolo na filme dokonalé bolo stvárnenie 80-tych rokov a vizuálne nemám filmu čo vytknúť. Horšie to však je s dejom, ktorý je vyslovene odfláknutý. Žiadne napätie pri vlámačke, žiadna chémia medzi postavami. Dwayne je tu vyslovene len do počtu a to je škoda. (6/10) ()

Chris Masters

Tohle asi zapůsobilo i na mě. Geniální reklamní tahák, šoupněte Dwayna Johnsona do prostřed celého plakátu, když vlastně film není vůbec o něm a ještě navíc SPOILER!! hraje ve filmu pouhých 20 minut. Vážně dobrý! Jinak film sám o sobě chudý a slabý. 35% ()

Phietros

Jedním slovem zlamání! Zbytečnej Dwayne, divnej konec po tom jak se vyvíjí průběh, přitom veliký potenciál filmu. Nejvíce mě vtáhla 2/3 filmu a myslel jsem že to nabere obrátky, dostane více prostoru Dwayne, ale to se nestalo. Film by šel natočit určitě lépe a je to obrovská škoda. Za mě 55%! ()

Timak

Takový nemastný, neslaný, prostě bez chuti. Když máte hlad, tak se najíte, ale určitě si nepochutnáte. ()

VanTom

Současných 50% zdejšího hodnocení přesně odpovídá mému pocitu. Nenudil jsem se, ale okolnosti vloupačky do bezpečnostní agentury působily tak nezajímavě, že jsem zapochyboval o smyslu točit o nich film. A proč se téhle roličce upsal The Rock, to ví snad jen jeho agent. ()

Pump

Jednoduchý film o jednoduchých lidech v nelehké situaci :-D. Nebylo to úplně špatné, ale dobré také ne. Překvapení, které jsem v takovém obsazení nečekal. Byl jsem nakonec rád, že jsem vydržel a neodešel v polovině nebo dříve, konec byl vysvobozením. Znáte to, takový ten krásný pocit, že je konečně pátek :-D. Tento film nemohu doporučit... ()

Ceres

I přes negativní komentáře většiny mě tento film nenudil, a to i přes chování některých postav. Film totiž zachraňuje jeho délka, takže v hodině a půl má film pěkný spád. I když D. Johnson tu má menší prostor, vůbec to nevadilo, Liam se zbytkem ansáblu dokázal dostatečně zabavit. ()

JohnSmith

Pokud se jedná opravdu o jednu z největších loupeží v USA, tak se věci měl chopit opravdu lepší režisér a scénárista. Nebýt cool osmdesátkového policajta Johnsona, tak by to bylo za jednu hvězdu.Jinak po celou dobu jsem sledování filmu, jsem měl nutkání toho malýho sráče začít škrtit a zašlapat ho do země. ()

blackJag

Celkem solidně zachycuje film dobu, tedy výpravu má podařenou. A to, že se v něm všichni chovají na inteligenční úrovni bacilů, ještě přeci neznamená, že se tak idiotsky nechovali i ve skutečnosti (když už je to založeno na skutečných událostech). 60% ()

zolo23

Niekde vo filme sa spomína, že išlo o najväčšiu lúpež peňazí v histórii USA...A režíruje to totálny babrák. Vo filme sa takmer nič nedeje, úplne jednoduchá lúpež, ktorá nemá čím šokovať. Postavy sú priemerné, vôbec nemáte chuť niekomu fandiť, film bez emócií, akcie..Dwayne Johnson takmer nevyužitý doslova zbytočný a chlapec si bude musieť pečlivo rozmyslieť k akým filmom do budúcna sa upíše, pretože toto bol jeho zatiaľ najväčší omyl. A prečo až 3 hviezdy? Ako "televízny" film by docela ušiel. ()

Babous

Podle hodnocení jsem to čekal horší. Celé to stojí na výkonu Liama Hemswortha, ale vzhledem k tomu, že snoubenec Miley Cyrus hrát umí, to celkem odcejpá. Další sympatická postava je Dwayne Johnson coby detektiv. Zápletka je ovšem průměrná: zatímco u poctivě vydělaných peněz platí, že se musí točit, ty ukradené se musí tajit a skrývat. ()