Spiker01

Joseph Gordon-Levitt je velice talentovaný herec, to už víme dlouho. Nyní si však napsal a natočil svůj zřejmě vysněný projekt s velmi elegantním názvem Don Jon. Nutno říci, že scénář není žádné terno. Jedná se prostě o namakanýho týpka, co je závislej na pornu, i když sám je lev salónů. Jak to tak ale bývá, na konci je z něj jinej člověk. Proč? To je vlastně úplně jedno. Ono ten konec mi přišel dost odfláknutej a příliš nekonzistentní se zbytkem filmu. Mimo ten konec se však jedná o velice solidně vymyšlenou komedii. Většině vtipů se celej sál nahlas smál. Pověstná chemie mezi Levittem a Johansson navíc funguje na výbornou. Abych to nějak shrnul, jedná se o parádní oddychovku navečer...75%...[16.10.2013_Čsfd projekce_Cinestar Černý most] ()

boshke

Levittův počin je příjemně svěží a originální, i když ke konci stejně sklouzne k filmovému klišé. Svým neotřelým tématem a otevřeností kolem něj příjemně baví a zároveň nepohoršuje (přítelkyně byla v klidu). Joseph si svého macho alfa samce užívá, stejně jako Scarlett svou dilinku. Nic světoborného, ale příjemná zábava to byla... 80% ()

Pepinec

Don Jon klame tělem. Tělem Scarlett Johansson, které by její žvýkací dovednosti mohla závidět i kdejaká kráva na pastvě. A ač je pohled na ní i přesto krásnější než na zbarvené podzimní listí, zbytek parády pajdá na obě zadní. Pepík Levitů je všechno možné, jen ne frajer, kterému bych věřil, že sex snídá, obědvá i večeří, příběh se navíc točí v prapodivné smyčce pořád dokolečka jako pejsek za ocáskem, až jsem si ke konci říkal, jestli by bývalo nebylo lepší zůstat doma a dívat se na porno. Až budu příště mazat historii, Don Jon bude na řadě mezi prvními. ()

TeeAge

|| Scenár: Joseph Gordon-Levitt | Hudba: Nathan Johnson | Distribúcia: Relativity Media | Štúdio: Voltage Pictures, Hi Record Films, Ram Bergman Productions | Rozpočet: 6 miliónov $ | Tržby: 30,450,756 $ || Skvelý scenáristicko-režisérsky debut Gordona-Levitta, kde šlape všetko jak má. V dnešnej kinematografii už nie je nič tabu, takže bolo len otázkou času, kedy niekto vylezie s touto témou. 5 nedám len preto, pretože aj keď pointa filmu je skvelá, a činí sexistické scény účelnými, s výberom herečky pre štatút emocionálej plnohodnotnosti to Levitt predsalen prehnal. Julianne Moore je nielenže nepekná, ale i nepríjemná na pohľad. Ajkeď vieme, o čo Levittovi šlo, na kráse predsa len záleží. A kto tvrdí že nie, klame ;) 78% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

dopitak

Scarlett je tu nejzmalovanější v kariéře a ani postupné zkočičkování jí moc nezachrání. Na Julianne Moore už se v souvislosti s čímkoliv spojeným se sexem nedá dívat. No co si budeme namlouvat, na cokoliv, kde se ve sto slovech objeví 80x fuck a 15x shit nebo pussy, se nedá moc koukat. Kdyby to nešlo do kin a běžné distribuce, snad by to zachránily ty surfovací pasáže, ale takhle pár rychlých střihů, pár diskoték a pár shybů bez pomoci, a máme tu holomajznu roku, která mi připomene podniky typu Hlavně nezávazně či Samec. Ne že by Joseph Gordon-Levitt s jeho tílky byl nějak na zabití, chvílemi to jako parodie na romantickou komedii vážně funguje, problém je hlavně v tom, že jen chvílemi. ()

• Jon (Joseph Gordon-Levitt) pozerá vo filme porno videa prevažne na stránke PornHub. Jedná sa o jednu z najznámejších a najväčších porno stránok na svete. (ShortyIC)