Oxytocin

Originalita filmu ukazující často nahlas neříkající život velkého množství chlapů a jejich hodnoty značně utrpí poslední cca dvacetiminutovkou a zakončením. ()

BigJohn02

Komedie / Romantický / Drama? Komedie určitě ne, nebylo se čemu smát. Drama? Kde proboha? Metrouš z posilovny čumí na péčko, svým napomádovaným šarmem balí blbky a pak chodí ke zpovědi. To je drámo... Pak nabalí protivnou husu a skončí u babči v posteli. Romantika. Vlastně nevím, co tím Pepča chtěl říct. A Scarlettka? Protivná jak únorová činže... Když koukám na svá hodnocení filmů, ve kterých hrála, 2013 je takovej její "rok blbec". ()

Megahead

Začiatok filmu v štýle mačo akčnej komédie s mladým frajeríkom Jon Martello, ktorého svet sa skladá z posilky, zábavy, porna, holiek na jednú noc a následne víkendovej návštevy rodiny na mňa najprv nezapôsobil, ale postupne sa dej začal odvíjať a výsledkom bol celkom podarený film. Mladík si postupne (aj keď dosť pomaly a skôr vplyvom okolia) začal uvedomovať životné hodnoty a priority a aj svoju závislosť na porne, keď ani spoznanie peknej, avšak v určitých veciach dosť povrchnej holky (kočka Scarlett Johansson) mu nepomohlo s danou zábavkou skoncovať. A dalo by sa povedať, že sa jej aj venoval viac, ako svojej priateľke. Po druhom prichytení pri "čine" a následnom rozchode, sa po preklenutí krízy postupne zblíži so staršou spolužiačkou z večernej školy, vďaka ktorej postupne spozná skutočnú lásku a výhody skutočného partnerského života. ()

SNCIS

"V životě mi ve skutečnosti záleží jen na pár věcech. Na mým těle, na mým bejváku, fáru, rodině, na chození do kostela, na mejch parťácích, na roštěnkách a na pornu!" - 60%. ()

Sejkorka

Slaboučký čajíček. Scarlett hraje to, co hraje (namyšlenou pipinu). Problémy hlavního hrdiny Jona jsou dost nevěrohodné. Z takového filmu si člověk moc nevezme. ()

peproch

Naprosto výborné pojetí tématu - jako povídka, obsahujici asi tak pul roku děje. Jedná se o autorský film, původní scénár, režie i hlavní role - vše JGL) Výborná analýza záležitosti mladické závislosti na internetové pornografii, smírnost katolické konfese a konsekvence paárování současných mladých lidí. Děvčata jsou náročná, stárnoucí ženy akceptující. Jon musí přijmout svoji zálibu v pornu jako závislost aby osvobodil sebe jako sexuální bytost pro sdílený sex. ()

angelle

Josephov režisérsky debut mierne potešil, pochlapil sa, ale jeho postava mi prišla miestami až príliš zaostalá (ako mohol nevedieť o tom, že existuje história vyhľadávania?). Ale inak celkom fajn. ()