The O'Reilly Factor (TV pořad)

Talk-show / Publicistický

USA, 1996, 60 min

Bill O'Reilly

Bill O'Reilly, Dennis Miller, Adam Carolla, Bruce Friedrich, Vince Flynn, John Ratzenberger, Robert Smigel, Hugo Chávez, Jimmie Walker, Bernardine Dohrn, Tony Bennett, princ Charles, Madeleine Albright, Condoleezza Rice, Kofi Annan, Hillary Clinton, Jose Antonio Vargas, Christopher Lawford, Erin Andrews, Steven Tyler, Ward Churchill (a.z.), Rachel Maddow (a.z.), Arianna Huffington, Bill Ayers, Mark Burnett, Mike Love, Brian Wilson, Chris Kyle, Van Jones, Jared Bernstein, Geraldo Rivera, Al Roker, Cesar Millan, Adolf Hitler (a.z.), Jonathan Morris, Barbara Walters, Steven Bochco, Michael Strahan, Sarah Palin, Rick Warren, Erin Moran (a.z.), Tara Wall, Yanni, Jeb Corliss (a.z.), Willie Aames, Wayne Rogers, Megyn Kelly, Billy Gray, Don Piper, Daddy Yankee (a.z.), Jill Whelan, Al Franken, Tony Romo (a.z.), Robert H. Schuller, Russell Simmons, Joe DiMaggio (a.z.), David Boies, Marc H. Morial, Hans Blix, Barbara Boxer (a.z.), Camilla Parker-Bowles (a.z.), Deepak Chopra (herec, a.z.), Nicolas Sarkozy (a.z.), David Nelson, Ricky Nelson (a.z.), Jim Nabors (a.z.), Deborah Lipstadt, Arnold Bell, Pamela Duncan (a.z.), Sally Quinn, Lincoln Hall, Tom Hayden, Evel Knievel (a.z.), Cindy Sheehan (a.z.), Bo Dietl, Helen Prejean, Olivia Culpo, The Carpenters (a.z.), Maria Shriver (a.z.), Elisabeth Hasselback, Rudy Giuliani (herec, a.z.), Gloria Allred, Ayaan Hirsi Ali, Doug McIntyre, Mickey Mantle (a.z.), Connie Chung (a.z.), Montel Williams (a.z.), Béla Károlyi (a.z.), Mike Wallace, Joseph Ratzinger (a.z.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

• sirien

Pořad, který když vidim tak se mi chce do několika vteřin zvracet - za zprávy (komentáře) maskovaná extremistická pravicově-populistická propaganda dodávaná vulgárnim idiotem, u jehož projevu dokáže člověk přemýšlet jen nad tím, jak mohlo lidstvo klesnout do tak hluboké demence, aby mohl mít někdo podobný takovou sledovanost.(15.10.2015)

• JamesSi

Představte si zprávy plné nepřesností a nadávání na počítačové hry ve stylu Televizní Noviny. Teď z toho udělejte talk show s moderátorem, který umí krásně řvát. Nasypte do toho několik milionů. Dostanete perličky jako ranty o tom, že Obama je muslim, Atheisté ničí vánoce a počítačové hry ničí mysli mladých lidí, aby vystříleli všechny školy ve státě. Bohužel i přes spoustu geniálních momentů je to většinu času jen nudná propaganda. V těch nejlepších momentech je to však fascinace sledovat - podobně jako bezdomovce řvoucího, že svět je ovládán illumináty, zatímco na něj lidi sypou drobáky.(23.12.2015)

• JosefIII

Pan O'Reilly je mi velice nesympatický člověk. Například svým chováním k ženám a feministkám a jeho neustálé obvinování demokratů atd.(1.8.2017)