Jackass: Děda Mizera

USA, 2013, 92 min

Jeff Tremaine

Lance Bangs

Sam Spiegel

Tým okolo Jackassu zkoumá po boratovsku současnou Ameriku. Škoda jen, že všechny scény nejsou tak dokonalé, jako ta s volbou dětské miss. Jinak by to byla vynikající (sebe)reflexe... Podivný postmoderní hybrid road movie, skryté kamery a nezávislé komedie, kde vlastně překvapivě chybělo víc humorných scén...(10.6.2015)

• Pluhy

Nechal jsem se nalákat vtipným teaserem a výsledek byla naprostá nuda. Pár nudných skečů poslepovaných do nezajímavého příběhu nezafungovalo ani jako večerní oddechovka. Po puštění jsem jen čekal, kdy tohle trapný divadlo skončí a na závěr se mi dostalo jediného vtipného vystoupení málýho tlustýho smrada přestrojenýho za královnu krásy a tancujícího u tyče před překvapenou porotou, což je za hodinu a půl trochu málo.(3.3.2014)

Týpci z Jackass ma vždy vedeli poriadne rozosmiať (alebo mi dvihnúť žalúdok) a preto je tento polovlažný humorný odvar pre mňa viac sklamaním ako satisfakciou. Sú tam stále scény, kde som sa smial ale je ich tam tentokrát žalostne málo. Nabudúce by som sa radšej vrátil k jednotlivým nesúvisiacim vtipom, než to orámcovať obyčajným patetickým príbehom. Záverečná scéna bola najvác! =D(28.2.2014)

• Marsik

Že zrovna tahle blbost bude můj 800. komentář v pořadí, to bych si nikdy nepomyslel. No, co už. Samozřejmě, že jsem čekal klasické Jackass scény a ne road movie. Některé pasáže byly vtipné, i když abych nepřeháněl - byly úsměvné, ale většina spíše blafání o ničem a o nudnost a trapnost rozhodně nouze nebyla. Po 60-ti minutách jsem to vypnul. 40%(24.2.2014)

Líbilo se mi, jak byl Bad Grandpa pojatý jako příběh o starém dědečkovi, kterému se dostane do rukou osmiletý vnuk a společně zažívají na cestě za vidláckým otcem plno dobrodružství a postupně si k sobě nacházejí cestu. Rozhodně nejlepší byla soutěž krásy a mnohokrát mi nešlo do hlavy, že nikdo neprokoukl, že je vše jen hrané.(25.1.2014)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)

• - Hlavný predstaviteľ Johnny Knoxville trávil každé ráno 4 hodiny v maskérni, aby bol pripravený premeniť sa na hrdinu filmu, dôchodcu Irvinga Zissmana. (Kefas21)

• - Názov filmu sa objaví v 7. minúte. (Johnny.ARN)