Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)
Trailer 1

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

Trailer 1

Havaj8

Tomuhle se dá doopravdy říct Jackass The movie, ne jako ty ostatní sestříhy vtípků. Sice to asi nedosahuje takovejch kvalit, jako když ty kousky dělá víc lidí, ale Johnny Knoxville v roli senilního dědy si to vychutnal dobře, může si dovolit cokoli, s tim, že na něj nikdo nemůže, kdo by chtěl zbít 80-letýho dědka. A já se bavil víceméně celej film (posrání v restauraci, striptýz v baru, nákup v McDrivu), paráda. ()

Abes

Někdy hloupoučké, někdy trapné, a to především snahou budovat příběh. To že se nějaký příběh snaží vyprávět nahodilým občanům je v pořádku a funguje to, ale že se snaží vyprávět příběh i divákovi, to strašně vyrušuje. Jednou zafungují vydařené frky, jindy pobaví zámořská mentalita ale to důležité je, že se člověk baví skoro furt. ()

JohnMiller

In memory of Ryan Dunn. Irving Zisman je presne ten starý dedko ktorý nás sprevádzal všetkými časťami Jackassu. Svoje charizma starého tvrdohlavého a zatrpknutého a neznesiteľného dedka nestratil. Pri sledovaní mi vadilo že sa s toho tvorcovia snažili spraviť príbeh aj keď očividne išlo o skrytú kameru ktorú film sám o sebe nepopieral. Keď však nad tým popremýšľam nový Jackass by som s toho nechcel. Dcéra Irvinga Zismana putuje do vezenia, a jej syn billy sa tak dostáva do rúk otca flákača a dopesmokera ktorý sa nachádza na druhej strane Ameriky.Starkému práve zomrie žena takže ako on sám vo filme poznamenal "je konečne voľný" tak zoberie svojho vnuka za otcom. To by bol tak zhruba načrtnutý príbeh ostatné situácie sú vyslovene "Jackassovské". Nechcem tu filozofovať nad tým či boli situácie do ktorých sa dostal Knoxwille hrané alebo boli spontánne (niektoré doslova nebezpečné) no mne sa zdali realistické takže faktor hrania hercov som akosi nezaznamenal. či už išlo o drsných motorkárov alebo černošských striptérov. Nehodnotím vyššie ako hociktorý Jackass no za odvahu a risk vyraziť s tým do kín majú odo mňa tvorcovia uznanie. A teraz už čakám na celovečerný film: Party Boy ()

Dadel

Film ve stylu Bruna/Borata, jejichž kvalit bohužel nedosahuje. Dobrých nápadů je tu dost, ovšem realizace pokulhává, málokdy se povedlo z obětí vymáčknout něco extra, jako třeba v nejlepší scéně filmu během soutěže "Malá Miss Sunshine". Když se filmaři obětem odhalují (sestřih k vidění během titulků), je to většinou zábavnější než žert samotný. Pořád je to ale z letošních oscarových filmů jeden z těch zábavnějších a přeju mu, ať všechny své nominace promění. Malý Jackson Nicoll je frajer a určitě o něm ještě uslyšíme. ()

SonG

To nejvtipnější už jsem viděl v traileru, bylo tudíž naprosto zbytečné koukat na celovečerní film. Navíc jsou gagy (dá se tomu říkat "gagy"?) dost nudné, chvilkami mi připadlo, že nekoukám na Knoxvilla, ale na nějaké ubohé lidi, co Jackass parodují. Bad Grandpa nesahá klasickém Jackassům ani po kotníky. ()

• Natáčanie filmu trvalo 60 dní. (Kefas21)
  • Názov filmu sa objaví v 7. minúte. (Johnny.ARN)
  • Počas záverečných titulkov môžete sledovať vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)

Související novinky

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021

22.12.2019

Studio Paramount Pictures stanovilo premiéru čtvrtého filmu v sérii Jackass. Původně zábavní pořad na stanici MTV vznikl v roce 2000 a stvořili jej Johnny Knoxville, Spike Jonze a Jeff Tremaine, o… (více)

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

Dnes odpoledne vyhlásila Akademie filmového umění a věd (AMPAS) ústy své prezidentky Cheryl Boone Isaacs a herce Chrise Hemswortha nominace na Oscary pro letošní rok. O prvenství v počtu nominací … (více)