Jackass: Děda Mizera

USA, 2013, 92 min

Jeff Tremaine

Lance Bangs

Sam Spiegel

Uznávám, že pojící části za moc nestály, ale byla to holt jen povinná vata mezi scénkama se skrytou kamerou, u nichž jsem se, především díky parádním reakcím nezúčastněných zúčastněných, dosyta nasmála. Dědouš byl mou oblíbenou postavou už v klasických jackassáckých koncepcích a ani tady si nedělá ostudu a do důchodu bych ho jen tak nehonila. Krátce řečeno vtipná skrytá kamera v nevtipném slepenci, ale to je holt nutné zlo, sama bych stěží vymyslela lepší řešení, jak dát jednotlivé skeče dohromady. A u kdejaké komedie jsem se zasmála daleko míň. 50%(7.1.2014)

Tým okolo Jackassu zkoumá po boratovsku současnou Ameriku. Škoda jen, že všechny scény nejsou tak dokonalé, jako ta s volbou dětské miss. Jinak by to byla vynikající (sebe)reflexe... Podivný postmoderní hybrid road movie, skryté kamery a nezávislé komedie, kde vlastně překvapivě chybělo víc humorných scén...(10.6.2015)

• Spiker01

Johnny Knoxville, ač ho mám celkem rád, v tomto filmu jako starej dědek nepředvádí ale vůbec nic světobornýho, natož vtipnýho. Je teda pravda, že nejsem fanda Jackass, ale tento film mě nudil tak moc, že už ani nechci nikdy znovu dokoukat konec, kterej jsem prospal...10%(7.1.2014)

• SonG

To nejvtipnější už jsem viděl v traileru, bylo tudíž naprosto zbytečné koukat na celovečerní film. Navíc jsou gagy (dá se tomu říkat "gagy"?) dost nudné, chvilkami mi připadlo, že nekoukám na Knoxvilla, ale na nějaké ubohé lidi, co Jackass parodují. Bad Grandpa nesahá klasickém Jackassům ani po kotníky.(5.1.2014)

• EvilPhoEniX

Měl jsem volné odpoledne na zabití,tak jsem zhlédl Jackass Presents: Bad Grandpa. Zabilo to nejen odpoledne, ale vše v okruhu 100 kilometrů. Tohle je rip-off Sashi Barona-Cohena,který ztvárňuje způsob k nastražení sprostě mluvící osoby či trapné postavy s obyčejnými lidmi a sledovat jak budou reágovat. Baron-Cohen to dělá pro politické důvody,vytváří satiru, má představu a talent. Za to tenhle film je nudný,nezajímavý a staromódní. 2* za konec a Knoxvilla.(11.1.2014)

• - Hlavný predstaviteľ Johnny Knoxville trávil každé ráno 4 hodiny v maskérni, aby bol pripravený premeniť sa na hrdinu filmu, dôchodcu Irvinga Zissmana. (Kefas21)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)

• - Film bol venovaný pamiatke Ryana Dunna. (XsApollo)