Jackass: Děda Mizera

Jeff Tremaine

Lance Bangs

Sam Spiegel
  • Marsik

Že zrovna tahle blbost bude můj 800. komentář v pořadí, to bych si nikdy nepomyslel. No, co už. Samozřejmě, že jsem čekal klasické Jackass scény a ne road movie. Některé pasáže byly vtipné, i když abych nepřeháněl - byly úsměvné, ale většina spíše blafání o ničem a o nudnost a trapnost rozhodně nouze nebyla. Po 60-ti minutách jsem to vypnul. 40%(24.2.2014)

Koncept, kdy jsou jednotlivé momenty propojeny jakýmsi příběhem, zbytečně ubírá filmu na dynamice, více mi vyhovuje, když jsou prostě poskládány na sebe nenavazující scény s různými paky z Jackass za sebou. Nepřekvapivě, většinu top gagů jsme viděli v traileru, takže film už skoro ničím nepřekvapil a línější tempo není to pravé ořechové.(5.1.2014)

• Spiker01

Johnny Knoxville, ač ho mám celkem rád, v tomto filmu jako starej dědek nepředvádí ale vůbec nic světobornýho, natož vtipnýho. Je teda pravda, že nejsem fanda Jackass, ale tento film mě nudil tak moc, že už ani nechci nikdy znovu dokoukat konec, kterej jsem prospal...10%(7.1.2014)

Slovy klasika: "Pes to neviděl, kočka o to nezakopla." Výjimečně interesantně nestádní počin se zrodil kdes za mořem v kapitalistické velmoci, kde teenagers žijí prakticky jen konáním X-Games v Aspenu (stát Colorado) a sjížděním pitomých infantilních hnusů typu Scary Movie. A hle, nějaká osoba závislá na fajčení sušeného listí přijde s nápadem natočit něco realistického s humorem, jež aplikují osmdesátiletí kmeti nostalgicky mluvících o bezva vojenské službě v Korei. A světe div se, já se smál tak intenzivně, až jsem znepříjemňoval soustředění se na Goetha veškerému obyvatelstvu na koleji v dosahu pěti metrů! Scény s chytáním kapra, s tancovačkou na Miss "Je mi 10 a mám na sobě make-upu jak děvka z E55", srážka nebohého tučňáka či raketový start s raketou u Wallmartu byly natolik úsměvné, že jsem si je následujících dvacet minut po zhlédnutí přehrával alespoň dvakráte (a to se mi naposledy stalo u těch žlutejch mimoňů přátelé!). Knoxville bude dobrý kmet! 87% Celosvětový výdělek k 13. 3. 2014: $150,903,019, což je 10,01 násobek budgetu(13.3.2014)

Tomuhle se dá doopravdy říct Jackass The movie, ne jako ty ostatní sestříhy vtípků. Sice to asi nedosahuje takovejch kvalit, jako když ty kousky dělá víc lidí, ale Johnny Knoxville v roli senilního dědy si to vychutnal dobře, může si dovolit cokoli, s tim, že na něj nikdo nemůže, kdo by chtěl zbít 80-letýho dědka. A já se bavil víceméně celej film (posrání v restauraci, striptýz v baru, nákup v McDrivu), paráda.(29.5.2014)

• - Johnny Knoxville povedal, že pri stvárnení postavy Irvinga Zismana sa nechal inšpirovať perverznejšou časťou svojej vlastnej osobnosti a taktiež svojím otcom. (m.a.t.o.)

• - Názov filmu sa objaví v 7. minúte. (Johnny.ARN)

• - Natáčanie filmu trvalo 60 dní. (Kefas21)