Jackass: Děda Mizera

Jeff Tremaine

Lance Bangs

Sam Spiegel
  • MikeCool

Zapomeňte na klasický Jackass ve stylu "Hi, I'm Johnny Knoxville and this is...". Namísto toho Jeff Tremaine, jakožto režisér Jackass-ové ságy, zapojil do nejnovější novinky Bad Grandpa klasický filmový příběh (děj), což absolutně ztrácelo na efektivitě celého filmu. Na druhou stranu musím uznat, že samotný závěr mě pobavil a s hodnocením jsem si najednou nebyl tolik jistý, nicméně převládl většinový, spíše negativní pocit z celého průběhu děje (příběhu). Bohužel musím konstatovat, že tohle nejmíň povedený Jackass.(6.1.2014)

Občas som sa na tomto omyle prírody aj zasmial, najmä pri scéne kde mu visel vercajch zo slipov alebo keď sa vykládil na stenu v reštike. Dosť ma hnevá, že tvorcovia vysúvajú do takejto zlátaniny aj dej, ktorý bol príliš základný a vôbec nie zaujímavý. Malý chlapec ma dosť často vynervoval, no pri závere kde sa predvádzal ako little miss ma proste odrovnal. Taká suchá americká až rodinná blbosť pre tých, čo majú radi polomŕtvu zábavu. Ja uprednostňujem niečo, čo nie je len nonstop trápne a zábavné možno len tak v Dysneylande. Vtipné asi tak 10-15 minút. 55%(7.2.2014)

Opravdu nahlas jsem se gebil u scény ve strip clubu, kdy mu ze slipů čouhaly megavytahaný svraštělý koule. Jinak je to spíš taková příjemná polohraná komedie. Má to trochu i příběh, který docela funguje. Ten malej špekoun byl vtipnej a měl jsem z toho opravdu dobráckou náladu. Klasické Jackass filmy mě ale baví více.(2.2.2014)

Líbilo se mi, jak byl Bad Grandpa pojatý jako příběh o starém dědečkovi, kterému se dostane do rukou osmiletý vnuk a společně zažívají na cestě za vidláckým otcem plno dobrodružství a postupně si k sobě nacházejí cestu. Rozhodně nejlepší byla soutěž krásy a mnohokrát mi nešlo do hlavy, že nikdo neprokoukl, že je vše jen hrané.(25.1.2014)

Chch, tak tohle se tentokrát Jackass povedlo. Hlavně kvůli tomu, že tam nejsou ty totální nechuťárny, ale pěkně skrytou kamerou zachycený úchylárny. Dělání si srandy z lidí je to, co se mi na Jackass dycky líbilo nejvíc, takže si to zaslouží vyšší hodnocení, než všechny předchozí Jackass počiny. Takhle má vypadat správná drsná skrytá kamera, né ty suchárny, co vidíváme v televizi... K dobru je tam i to, že to má docela i nějakej děj. A ten kluk se taky pěkně zapojil...(10.12.2013)

• - Ide o prvý film, na ktorého scenári sa podieľali aj scenáristi, ktorí nie sú súčasťou "Jackass" tímu. Fax Bahr a Adam Small však už predtým sparodovali "Jackass" v seriáli MADtv. (m.a.t.o.)

• - Názov filmu sa objaví v 7. minúte. (Johnny.ARN)

• - Hlavný predstaviteľ Johnny Knoxville trávil každé ráno 4 hodiny v maskérni, aby bol pripravený premeniť sa na hrdinu filmu, dôchodcu Irvinga Zissmana. (Kefas21)