Je to dobrý nápad a je tu z něj vykřesáno několik zajímavých situací. Co ale nechápu, je, proč se to tak táhne. Máme tu rockera a motorkáře, ale celé se to vleče maximálně v tempu zakouřeného barového blues. Kdyby to mělo rockový drajv, mohl to být dobrý film, takhle je to jen lehce zapomenutelný průměr (50%).(18.6.2012)

• dopitak

Sejít z cesty se dá i tím, že natočíte podobný film. Když tvůrcům odpustíme narychlo spíchnutý hodně nevěrohodný námět, některé scény prostě odpustit nelze (policajti v hospodě, hospodská, většina scén, kde se vyskytuje Jitka Čvančarová, dost hrozná hudba Michala Pavlíčka, která mi připomněla situaci, kdy na jednom Čarodějálesu začal hrát Visací zámek a já si říkal, proboha... a fakt nepovedený vtipy: "Kdybys šoustala, tak se nemusíš takhle dřít"). Vašek Neužil i Olda Navrátil dobrý, ale proč se tu o Hybnerové mluví jako o dvacítce a ona přitom vypadá jak maximálně o dva roky mladší Halina Pawlowská? Přes to všechno, existují ve světě televizním i horší věci.(8.7.2013)

Solidní podívaná čekal jsem nějakou kravinu ale parádně jsem se pobavil , zase se po dlouhé době ukázalo že se tu netočej jenom trapný filmy. Označení drama nechápu, dal bych tomu spíš označení komedie. Jo a taky smekám před panem Pavelkou záhrál výborně a chválím za hlášku : "Vidíš to, kdyby si šoustala, tak se nemusíš takhle dřít " .(18.6.2012)

Road-movie, která je minimálním kýženým standardem televizní tvorby. Dost slušný scénář, jehož potenciál být trendy, in a cool aspoň v parodující poloze se do realizace přes snahu zúčastněných moc nepřenesl a při slabší vypointovanosti scén zůstal jen v úpornosti snaživě bigbítových, anglicky ( občas falešně ) zpívaných předělů. Trpké, že nejlepší z filmové hudby (M.Pavlíček) je kromě kytarových verzí starých pecek zvonění mobilu. Ale dost rock`n`rollu ! Co bude s tím rozvodem ? 2-3*(17.6.2012)

• honz

Tuctový příběh, který není ničím výjimečný a nemá čím zaujmout. Rádoby vtipné scény mi k smíchu ani trochu nepřišly, herecké výkony byly místy podprůměrné (pravda - mnoho skutečných herců zde vážně nebylo). Ale např. Ondřej Pavelka nebo Vanda Hybnerová - dle svých možností v rámci scénáře - už celou tu nudu ani nemohli zachránit.(27.6.2012)

• - Ačkoliv si Jitka Čvančarová dává pozor, aby v žádném filmu nebo na veřejnosti nebyla odhalena, objevily se po natáčení se na internetu fotky z jedné ze scén, na které je vidět ňadro. (Wade)

• - Natáčelo se v lokacích v Brně, na Vyškovsku, v Pelhřimově a taktéž přímo na dálnici D1 a v jejím nejbližším okolí. Natáčelo se i na Slovanském ostrově v Praze, v Olomouci a v bývalém lomu Drysice. (Lynette)