• dopitak

Sejít z cesty se dá i tím, že natočíte podobný film. Když tvůrcům odpustíme narychlo spíchnutý hodně nevěrohodný námět, některé scény prostě odpustit nelze (policajti v hospodě, hospodská, většina scén, kde se vyskytuje Jitka Čvančarová, dost hrozná hudba Michala Pavlíčka, která mi připomněla situaci, kdy na jednom Čarodějálesu začal hrát Visací zámek a já si říkal, proboha... a fakt nepovedený vtipy: "Kdybys šoustala, tak se nemusíš takhle dřít"). Vašek Neužil i Olda Navrátil dobrý, ale proč se tu o Hybnerové mluví jako o dvacítce a ona přitom vypadá jak maximálně o dva roky mladší Halina Pawlowská? Přes to všechno, existují ve světě televizním i horší věci.(8.7.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Kdybych si měl vybrat mezi nadějnou kariérou právníka a svobodnou myslí vysloužilého rockera, tak bych si určitě vybral cokoli jiného. Nemám totiž rád lidi, kteří obhajují zmetky a ani ty, kteří si k přežití musí udržovat vysokou hladinu alkoholu v krvi. Pro mne je tento snímek zkrátka poněkud mimo mé chuťové pohárky, ale na několik úsměvných situací jsem narazil, trochu toho vikingského pocitu volnosti na tříkolce jsem si taky užil a na to špatné raději zapomenu.(5.8.2015)

• ivishka

Zkreslený pohled do světa zbohatlých podnikatelů, právníků a gangsterů. Rádoby road-movie se snahou vynést diváka do nějaké nadlehčené nálady(výsledek: bez úspěchu). Pár pohledů do mé milované rodné Olomouce a dva herci, kteří stojí za povšimnutí(Jitka Čvančarová a Oldřich Navrátil)...Nejvíc mě asi dorazil fakt, že mladý úspěšný právník si v nejlépe rozeběhnuté kariéře vezme obří motorku a odjede na měsíc někam do pryč. Tomu říkám zatraceně převrácený žebříček hodnot. Dvě hvězdy za dva skvělé herce a občasný dobrý vtípek.(30.6.2013)

• honz

Tuctový příběh, který není ničím výjimečný a nemá čím zaujmout. Rádoby vtipné scény mi k smíchu ani trochu nepřišly, herecké výkony byly místy podprůměrné (pravda - mnoho skutečných herců zde vážně nebylo). Ale např. Ondřej Pavelka nebo Vanda Hybnerová - dle svých možností v rámci scénáře - už celou tu nudu ani nemohli zachránit.(27.6.2012)

Beze zbytku jsem si tenhle film užila. Už dlouho jsem se necítila jako neviditelný účastník příběhu. Snad taky proto, že s představitelem Peteho jsme zamlada v nejedné hospodě pobyli a lecjakou taškařici ztropili. Objektivita se tu snad u komentářů nečeká... Na televizní tvorbu originální scénář - road-mowie se tu moc nenosí. Líbily se mi herecké výkony. Ondřej Pavelka (místy na hranici parodie, ale přesto), překvapivý Václav Neužil, Vanda Hybnerová, Luboš Veselý ve smutném motivu bývalého slavného muzikanta - léčeného alkoholika.... a další.(17.6.2012)

• - Natáčelo se v lokacích v Brně, na Vyškovsku, v Pelhřimově a taktéž přímo na dálnici D1 a v jejím nejbližším okolí. Natáčelo se i na Slovanském ostrově v Praze, v Olomouci a v bývalém lomu Drysice. (Lynette)

• - Ačkoliv si Jitka Čvančarová dává pozor, aby v žádném filmu nebo na veřejnosti nebyla odhalena, objevily se po natáčení se na internetu fotky z jedné ze scén, na které je vidět ňadro. (Wade)