Aniž bych znal obsah téhle komédie, náhodou jsem si ji pustil v autobuse z Prahy do Brna, takže značná část děje se odehrávala ve stejných reáliích, jaké ubíhaly za mým okénkem. To bylo fajn, ale o to více vynikl ten kontrast, že prostě když autobus, kde nikdo nic neuspěchá, tu cestu urazí za dvě hodiny, tak jak to, že když má někdo audinu v kabriu a strašně strašně naspěch, to nezvládne pod dva dny? To je prostě trochu přitažený za vlasy todlecto v tom filmu, a tak to i na diváka působí. Ale závěr se mi docela líbil, musel jsem tak nějak i já přehodnocovat svůj pohled na hrdiny, nejen oni sami, a to mám rád.(3.12.2012)

• honz

Tuctový příběh, který není ničím výjimečný a nemá čím zaujmout. Rádoby vtipné scény mi k smíchu ani trochu nepřišly, herecké výkony byly místy podprůměrné (pravda - mnoho skutečných herců zde vážně nebylo). Ale např. Ondřej Pavelka nebo Vanda Hybnerová - dle svých možností v rámci scénáře - už celou tu nudu ani nemohli zachránit.(27.6.2012)

• ivishka

Zkreslený pohled do světa zbohatlých podnikatelů, právníků a gangsterů. Rádoby road-movie se snahou vynést diváka do nějaké nadlehčené nálady(výsledek: bez úspěchu). Pár pohledů do mé milované rodné Olomouce a dva herci, kteří stojí za povšimnutí(Jitka Čvančarová a Oldřich Navrátil)...Nejvíc mě asi dorazil fakt, že mladý úspěšný právník si v nejlépe rozeběhnuté kariéře vezme obří motorku a odjede na měsíc někam do pryč. Tomu říkám zatraceně převrácený žebříček hodnot. Dvě hvězdy za dva skvělé herce a občasný dobrý vtípek.(30.6.2013)

Drama?? Já se výborně bavila, místy jsem se i hlasitě řehtala a jen o chvíli dřív než Jitka Čvančarová jsem pronesla tutéž hlášku: "To je prdel...". Námět tak trochu připomínal můj oblíbený film Život v sedmém nebi a zřejmě mi sedla i postava vysloužilého rockera, pro ty mám tak nějak slabost, a to celé završila výborná hudba (nejen) Michala Pavlíčka. Chápu, že pro mládež možná nuda, ale za mě čisté čtyři hvězdy a pochvala České televizi za příjemně strávených 90 minut.(17.6.2012)

Road-movie, která je minimálním kýženým standardem televizní tvorby. Dost slušný scénář, jehož potenciál být trendy, in a cool aspoň v parodující poloze se do realizace přes snahu zúčastněných moc nepřenesl a při slabší vypointovanosti scén zůstal jen v úpornosti snaživě bigbítových, anglicky ( občas falešně ) zpívaných předělů. Trpké, že nejlepší z filmové hudby (M.Pavlíček) je kromě kytarových verzí starých pecek zvonění mobilu. Ale dost rock`n`rollu ! Co bude s tím rozvodem ? 2-3*(17.6.2012)

• - Ačkoliv si Jitka Čvančarová dává pozor, aby v žádném filmu nebo na veřejnosti nebyla odhalena, objevily se po natáčení se na internetu fotky z jedné ze scén, na které je vidět ňadro. (FMJ)

• - Natáčelo se v lokacích v Brně, na Vyškovsku, v Pelhřimově a taktéž přímo na dálnici D1 a v jejím nejbližším okolí. Natáčelo se i na Slovanském ostrově v Praze, v Olomouci a v bývalém lomu Drysice. (Lynette)