Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

ywo666

Hladali sme jednoduchu oddychovku. Nasli sme toto. Jedna sa o absolutny priemer. Sandler sam o sebe nie je vtipny nilkdy. Jeho filmy sa opieraju vzdy iba o vedlajsie postavy. Tu to drzi nad vodou hlavne Jennifer, ktora je herecky niekde inde ako Adam. Vedlajsie postavy su ok. Nic viac nic menej. V minulosti som videl Sandlerovky kde sa bud smejes alebo uplne trpis a chces si vyskriabat oci. Tu tolko trapnych momentov nie je (na Sandlerove pomery). Ale je to za cenu ze ani vtipov tu zas tolko nie je. Nepretrpel som to. Obcas som sa pousmial. Ale pecka to rozhodne nebola. Davam 50%. slabe 3* ()

uiu

Shodou okolností jsem se několik hodin předtím dívala na film Knives Out, který má mnohem propracovanější detektivní zápletku, ale tahle komedie se Sandlerem a Aniston, to je prostě trefa do černého. Film baví (i když vtípky Sandlera někdy vyzní do trapna, jako ve většině jeho filmech) a spolu s manželským párem, kterému jde o krk, hledáte vraha. Pokud je tohle budoucnost Sandlerovek, tak jsem jedině pro. ()

terunka003

Vtipné, klasické, americky trapné, zábavné. Vy rejpálci, co byste chtěli? Bylo to vtipné a svižné, zábavné, mělo to šmrnc, nějaké to napětí a detektivní zápletku. Pobavilo mě to. Američani ze sebe klasicky udělali trubky a totální hovada. Po dlouhé době fajn komedie. .sice nevím o čem to bylo, takže jasný případ na znovu shlédnutí.. ()

anli

Můj první film na Netflixu ,na který jsem se celkem z ukázek těšil a nutno říct ,že mě nezklamal.Ano je to oddychovka a protože jsem k tomu tak přistupoval ,bavil jsem se od začátku do konce.Je to vlastně jakási akční romantická komedie s mysteriózními prvky ,okoukané z detektiovek Agathy Christie.Hlavní je ale herecké duo Sandler-Aniston ,kvůli kterému se na to většina lidí divá ,kterému to opravdu dobře šlape celý film a tak je na co se dívat.Je tu spoustu hlášek ,vtipů a vtipných momentů a skutečně si u toho člověk odpočine.Scénář není nijak moc nápaditý ,ale celkem dobře šlape ,režie je slušná a chvílemi trochu napínavě kriminální.Kamera se umí dobře rozhlédnout a k tomu trochu pobytu na luxusní ,výletní lodi.Osobně jsem byl spokojen ,neb jsem dostal ,co jsem čekal a slušně jsem se bavil.Dávám výletních 70% a samozřejmě chápu ,že ne každému tahle zábava sedí.Mě ovšem ano.Komedií je ke všemu čím dál méně ,tak je k nim správný divák i trochu schovívavější.Fakt jsou v letadle i bary? ()

Pavlínka9

Za mě taková ta "klasická americká zábava", kterou vyhledávám opravdu jen párkrát za rok, když si chci vyčistit hlavu...Za mě až moc předvídatelné, jakože zábavné a pro mě chvilkama až otravné. Bylo to pestré, živé, ale pro mě až vyumělkované, ale jsem ráda, že propojily dva světy, které jsou tak odlišné a vlastně USA tam nebyla vykreslena ve skvělé světle...Celé to pro mě vylepšoval Luke Evans, na kterého je prostě božské se dívat ;) ()

Sany33

Asi to malo byť vtipné ale moc teda nebolo. Ak to mala byť paródia na detektívky minulého storočia tak ide o dosť nepodarený pokus. Popravde nechápem ako sa tam dostala Jennifer Aniston, ktorá má podla mňa na viac. Čo sa ale týka Adama Sandlera ten si svoje najlepšie herecké obdobie odbil pred 10 rokmi a teraz je už iba priemerný komik. Herecké obsadenie bolo teda k filmu veľmi milosrdné ale aj napriek tomu ho nedokázali vytiahnuť z priemeru tohoto žánru. 49% ()

Timak

Jo, Sandler je prostě vocas co si posral kariéru už hodně dávno a Gemma s Jennifer, bůh ví proč, se nechaly k téhle kravině přemluvit. Zajímalo by mě, proč? Jestli kvůli Evansovi, tak se to dá pochopit, ale jinak ... 2 * za každou jednu z nich (G + J) - a to jen z nostalgie. ()

lykan9

Vražda na jachtě je pro mě velmi milým překvapením. Přesto, že až na pár výjimek, Sandlarovky nemusím, tak tato se vyloženě povedla. Sandler očividně dospěl, a zcela zanevřel na stupidní a nechutný humor a zábavu podává v tomto případě střídmě a vkusně. S Jennifer Aniston mu to vyloženě sedne a po letech spolupráce jim člověk věří, že jsou dlouholetí partneři. Další věcí, kterou bych rád vyzdvihl je závěrečná automobilová honička. Některé akční pecky by se klidně mohli učit, jak se dělá svižná a zábavná honička, jako v tomto případě. Ve výsledku se jedná o skvělou komedii, která si vkusně dělá legraci z brakových románů. Nechápu, proč se dle hodnocení, (ne)těší film takové přízni. ()

VasaX

Tohle jsou hodně odřené dvě hvězdy. A tím nemyslím Aniston a Sandlera, i když vlastně jo. Jejich "herecká" snaha ze sebe udělat simpletony na výletě byla opravdu mučením. Ano, gagy a repliky tu jen frčí, ale zábavných je tak jedno procento. Kdyby to tvůrci a ty dvě hvězdy tak moc netlačili do grotesky, bylo by to mnohem lepší. To by si ale museli trochu více promyslet příběh, aby ten děj nepůsobil tak naivně. Takhle to bohužel není ani to, ani ono. ()

Master19

Sandlerova postava je tady fakt na ránu. Celá ta zápletka je dost přitažená za vlasy. Kdybych byl milionář tak Jennifer Aniston na jachtu beru všemi deseti, ale tady ve filmu absolutně není důvod aby Cavendish potřeboval tuhle postarší potrhlou paničku s idiotským manželem někam zvát... Druhá půlka je o něco lepší a vrcholem je Jennifer ve Ferrari, to je pecka. Jedno shlédnutí bohatě stačilo, a budu si to pamatovat, abych na to náhodou nekoukal znovu. ()

mkubalikova

Klasická televizní detektivka s A-list herci a zamotanou zápletkou. Vlastně by mi vůbec nevadilo dostat každý týden jeden příběh. Říkal někdo Vražda v Orient Expresu? 🔍 70% ()

blackJag

Sice zajímavě obsazená, ale jinak v podstatě slaboduchá televizní hra na dobrodružnou detektivku. Ekvivalent navoněného hovna. 30% ()

m.a.t.o.

„Nemienim počúvať ako chceš mojej žene platiť za sex. Ale čisto zo zvedavosti, o akej sume sa bavíme?“ Bez mučenia sa priznávam, že Adama Sandlera som už dávno odpísal a nečakám od neho žiadne zázraky. Asi aj preto je táto beta verzia Knives Out celkom milým prekvapením. No milým... Stále je to zlátanina bez scenára, ktorú Sandler točil počas dovolenky (tentoraz v Európe), ale oproti jeho posledným veľdielam tu aspoň fungujú hlášky („Vraveli ste, že neviete strieľať!“ – „Keď ide o moju ženu, tak viem. Ale mieril som jej na nohu."), sem-tam sa pritrafí vtipná scéna (pravostranné riadenie) a dosť napomáhajú veľmi trefne obsadení herci vo vedľajších úlohách. 45 % ()

Hollohlaway

Za mě překvapivě zábavná a odsýpající záležitost. Zápletka je originální a nebýt naprosto dementního Sandlera žvanícího úplný kraviny v duchu svých nejhorších filmů, dal bych čtyři hvězdy, protože jsem se bavil slušně. Ale ten mi vysloveně vadil, to se nedalo místy vydržet. O to smutnější, že zbytek obsazení je v pohodě. ()

blackkocour

Už je to nějaký týden, co Sandler podepsal a záhajil spolupráci s Netflixem. Slíbili nám, že Sandlerovky budou ještě víc odvázanější a lepší než doposud byly. A to byla doposud zasraná lež, a zatím nám tu jen přinesli "Šest odvázaných jelit z divokého análu", a dlouze nudnou píčovinu Sandyho Wexlera. Hlavní dvojice Sandler a Aniston jsou nadpřirozený košťata a burani. Postupem času, kdy je o trochu víc spoznáme, jsou na tý fázi, že nemáte chuť si vypíchat oči. Rovnou vám řeknu, nejde o žádný zázrak, ale jde to. Humorem se sice šetřilo, pár flákot tam určitě jsou, ale mě to spíš přišlo zoufalé hlásání do temnoty. Herci v rámci možnostech, byly přijatelný a film rychle uteče. Jennifer snad podle mě niidy nezestárne, a pořád bude skvělá kočka. Sandler s knírkem, vypadá jak nějaká porno parodie s Magnumem. ()

jefff

Aniston výborná, Sandler své role čím dál tím častěji pouze odchodí. Evans víceméně v pár záběrech. Celkově lehce zábavné, jinak veskrze průměrné. ()

JADIM

Veľmi obľúbení herci Adam Sandler a Jennifer Aniston vo veľmi priemernom filme, ale také niečo som aj očakával. Film dosť zhadzovali naozaj nelogické a nereálne fakty a bolo vidieť, že tvorcovia tam proste chcú dať niečo "zaujímavejšie", ale dosť nereálne a k danej situácií naozaj nelogické. Murder Mystery držia na priemere tí dvaja už spomínaní herci a ešte Sandlerove vtípky. Občas som sa celkom bavil, ale naozaj to mohlo byť lepšie. 5,5/10 ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (více)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)