Dva kamarádi David (Rhys Wakefield) a Teddy (Logan Miller) se dostanou na nejlepší párty roku. Přinesou si na ni s sebou jak své frustrace, tak velká očekávání, a ze začátku jde vše podle plánu. Po tři čtvrtě hodině se ale díky zásahu shůry vše změní a účastníci párty najednou mají kolem sebe „plus jednoho" - sebe sama. David s Teddym se tak ocitnou ve víru chaosu, který má otestovat nejenom jejich přátelství, ale i schopnost přežít. (Ownerko)

kaylin

Filmu trochu chybí nějaké velké vyvrcholení, na druhou stranu jsem si říkal, že z hlediska "velkých party" je tohle sakra originální pojetí. Zajímavý film, který si hraje s dvojníky a rozvádí tak myšlenky filmů jako "Invaze lupičů těl" a přenáší je do moderního pojetí. Nedostanete odpověď na otázku "Proč?", ale zase dostanete ukázku toho, jak nefunkční skupina lidé jsou a jak mohou řešit krizovou situaci, která na ně dopadne. Pravda, tohle je krizová situace rozhodně neobvyklá. Jsem docela rád, že ač tomu název napovídal, tenhle film s Google+ opravdu nemá nic společného. ()

Murrro

Naozaj? Naozaj mi niekto ukradol nápad na existenciálnu drámu a vytesal z neho jedno z najinteligentnejších teenage sci-fi-čiek, aké som kedy videl? A to až do tej miery, že dokážem privrieť oči nad milostnou líniou dvoch najhoršie napísaných spomedzi všetkých charakterov? Že dokážem odpustiť rozpačitý úvod aj meteorit ako "rozbušku"? Že sa nebojím označiť záver za podarene masakrálny, vrátane tej časti, v ktorej - rovnako ako J*A*S*M - vidím cynickú pointu? A že sa začínam obávať, či som do scenáristického editora neťukal ja sám, ku ktorému sa každým black-outom prib... Do riti! ()

honajz2

Nápad dobrý, některé části taky, ale jako celek... Nic moc. Sice to má občas něco, do sebe, ale spíš to nudí než aby to bavilo. A v tom je právě ten největší problém. Pak mám ještě rozporuplné pocity z konce, nemůžu říct, jestli je povedený nebo zmršený. Ale co už, aspoň to má sympatické postavy. 2* ()

zbyshek

Velmi podivný příběh s ještě podivnějšími herci. Rhys Wakefield je opravdu nesympatický to člověk, na psychopata v Očistě dobrá věc, ale tady? Špatný tah tvůrců. Jaksi mi unikla pointa celého filmu, bohužel nebyla, ani na konci, vysvětlena. Nedává to moc smysl, a tak už si radši nebudu lámat hlavu a jen odevzdán svých 20%. ()

Aljak

Môže byť! Presne takýto druh sci-fi mám rád, aj keď radšej z trochu vážnejšieho prostredia ako z nejakej teenage party. Námetovo však veľmi príjemné prekvapenie a v podstate aj celkom originálne, aj keď vo svojej podstate mi to pripomínalo film Coherence (taktiež vyprodukovaný v roku 2013). Ale najviac zo všetkého sa mi páčil ten psychologický rozmer premýšľania tých originálov po "rozdvojení". *SPOILER* Nie, teraz nemyslím tie bezhlavé jatky niektorých jedincov, ale skôr to ako David dokázal z tejto situácie svojou vypočítavosťou vyťažiť maximum. Škoda, že ostatné originály to zobrali tak ľahkovážne, mohlo to byť ešte oveľa lepšie. Obrovský potenciál zostal nenaplnený s viacerými rezervami. Ale aj tak super, isto lepšie ako tých 52% v hodnotení. ()

Havaj8

Teen párty film, kterej nerušil žádnejma hovadskejma dialogama a prostě jenom plynul. Do tý doby než na řadu přišlo to velký sci-fi. S tim totiž začal přicházet i trošku chaos. Že se začali objevovat a mizet jejich kopie z jiný dimenze a zřejmě? se snažili nahradit jejich místo. Očekávání obrovský, co se vlastně bude dít až na sebe všichni narazej. No bohužel nic extra překvapujícího. Takže jsem vlastně ani nepřišel na to, jaká měla bejt pointa, podle mýho totiž vůbec žádná. Jedinej kdo na tom vydělal, tak byl hlavní hrdina, kterej jako první přišel na to, jak to celý funguje a za to já mu můžu dát +1, ale to je tak všechno. ()

bourec

Poslední dům nalevo vod Iliadise byl skvělej revenge horůrek,a i přes menší výtky mě přikoval k židli.Ale při sledování filmu Plus 1,jsem si vzpoměl na film Triangle ,protože i tenhle filmek byla nuda hlavně v první půlce,a nakonec celkově ne taková pitomost jako Smithův film.Novátorský,origoš,ale pecka ne.50%. ()

Firebug

Zaujal prvotní nápad, nicméně s provedením to bylo o něco horší. Nějak mi ale jsou proti srsti ty monstrózní americké párty, kde se řízeně demoluje barák a postavám jsem nějak nepřišel na chuť. I tak se ale daří budovat relativně hutnou atmosféru plnou nejistoty. Fajn je, že se každá ze 3 postav s nastalou situací vypořádává po svém (holčina vede). Trochu jsem byl zmaten zákonitostmi oné anomálie a hodně mě vykolejil (avšak v pozitivním smyslu) závěr, o kterém ale bez spoilerů nemohu nic napsat. Ten to nicméně vytáhl na trošku horší 3*. ()

iXtr3m3

Slabota slabota a zabitý čas. Po stránke technickej, fajn, po stránke hudobnej fajn, po stránke obsahu, originálne, ale maximálne nevyužitý potenciál. Podobné sklamanie ako pri 7500, kde trailery vnadili na úplne iný film, ako som nakoniec dostal. No nič. Mažeme z disku a ideme ďalej. A to som ten film mal odložený 3 roky, že to bude raz fajn filmík. Žiaľ nestalo sa . ()

BlackHood

TAKŽE SE NAKONEC NEDOZVÍME, PROČ SE ROZDVOJILI. Od režiséra Polsedního Domu Nalevo bych čekal něco lepšího. To rozdvojování začalo až v polovině filmu, začátek byl strašně nezáživný. Mohlo to být napínavé, ale nic :(. Strašidelnost 0/4 Brutalita 0/4 JAKÝ DEBIL TOMU DAL ŽÁNR HOROR? ()

Tred2

Něco mi tu asi uniklo. Podle komentářů ostatních jsou zde komplikované rozbory společenského chování a rafinované prvky originálního sci-fi. Ja vidím pouze bezhlavou a bezpatou rádobyromantickou pakárnu, kde se postavy chovají tak iracionálně, jak jim jen lidské chápání umožní. A konečný vrchol filmu? Ne sorry, to jsem prostě nežral. ()

owwidius

Namotalo ma JASM-ove hodnotenie. Je vidno ze za tym filmom su prachy, minimalne to ma kvalitny vizual. Malokedy sa mi stava, ze mam chut to vypnut, ale teda k zaveru som sa uz musel len smiat a ledva ledva som to dopozeral. Hlavne scenar je hrozna bieda. Myslim ze si na seba zobrali prilis velke susto. Project X wannabe style, pridame k tomu casove slucky a este aj dake filozofovanie.. Odhliadnuc od toho ze cele spravanie je nelogicke, tak jak z toho nakoniec von? Hlavne sokujuco!!!! No nic, mozno nabuduce. [#59/2014] ()

pilarius

Originální? Ano. Horor? Rozhodně ne. Průměrný film, který nenadchne, ale ani nezklame. Je mi docela líto, že to nebylo zpracováno jako komedie, protože tahle pařba okořeněná touhle sci-fi příměsí mohla být ještě o pěkný kus lepší. V téhle podobě se u toho divák ani pořádně nepobaví, ani ho to neponoukne k nějakému hlubšímu zamyšlení a už vůbec ho to nijak nevyděsí, protože tupost postav děs po naprostou většinu času totálně přibíjí k podlaze. Nejzajímavější na tom všem nakonec byla ta zakřiknutá holčina, která si hledala cestu sama k sobě, protože bez ní už by to na ty tři hvězdy fakt nebylo. ()

BOURQUE

Party, dobré baby, alkohol, zábava a „plus“ k tomu to isté ešte raz. Scenár, herecké výkony a réžia sú podpriemerom. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

septic

taková infantilnější Coherence, ale docela povedené. Akorát to mohlo dopadnout morbidněji. A na to jak to bylo dobře točené, tak ta bitka na konci byla nejvtipnější bitka jakou jsem kdy viděl. A to jsem v mládí viděl hodně Texase Rangera a filmu s Van Damem ()

Rathalos

Nevedel som vobec,o com bude tento sci-fi horor,ale mozem byt rad,ze som si ho pozrel,skvely namet a napad na film,ktory ma prekvapil,ale prijemne,pekne zeny,dobra hudba a sympaticki herci,opat nieco nove,co moje oci videli,takze spokojnost na mojej strane...:-) ()

Kingjiri

Možná mi něco uniklo kvůli anglickejm titulkům, nebo nejsem dostatečně intelektuálně vybavenej, ale pointa snímku mi zustala na hony vzdálená. Další z případů, kdy se tvůrci neobtěžujou s nějakym vysvětlenim a nechávaj plně na divákovi, aby si všechno přebral. Cukrkandlovej úvod mi přišel uplně zbytečnej, scény se zaláskovanym Davidem toužícim po omluvě svý vyvolený, mě dost iritovaly a hrátky s časoprostorem tradičně hodně komplikovaly dějovou přehlednost. Nejspíš pro tyhle případy se ale rejža rozhod rozptýlit nudícího se diváka aspoň menší akcí v závěru, pěknejma buchtičkama a pár hláškama. Jenže může vzniknout něco smysluplnýho z romantickýho sci-fi thrilleru s teenagerama? Tenhle výsledek zamrzí o to víc, když Dennis Iliadis už natočil jinej, avšak podstatně koukatelnější snímek s příběhem "z jednoho domu". ()

papaguy

Wakefielda znám jenom jako záporáka z Očisty, kam se castingově celkem hodil... Průzkum bojem v neznámé situaci. Většina postav, až na Davida, se chovala přirozeně. Tj. posraní až za ušima, váhaví. Jen David jako by věděl wo co go. To mi na tom neštymovalo.Ta morální dvojznačnost je každopádně dost znepokoující. Na film pro teenagery to má celkem koule. Příště bude co? Adolescent umlátí svojí babičku a při tom pochopí smysl života? ()