Fantomas se zlobí

• Francie Fantômas se déchaîne (více)
Z natáčení  - Mylène Demongeot

DiableBlanc

Můžu říct, že jsem se tu pobavil víceméně stejně jako u prvního dílu :) dvojka prostě rozhodně nedělá prvnímu filmu ostudu :)) sám za sebe hodně oceňuji, že jsme se z Paříže přesunuli do Říma ...ne, že by mi nějaké město lahodilo více, ale prostě změna je fajn ...zvlášť když se díváte na všechny 3 díly najednou :D Co se děje týče - ano, je to zase hra masek a přestrojení, takže někomu to může přijít ohrané - ale máme tu zase skvělé humorné scény, nápadité vynálezy a pointu, že i víceméně neškodný vědecký nápad může být ve špatných rukách nebezpečná zbraň :) ()

brand28

Pokračování legendy francouzské komedie... Víc není potřeba dodávat. Platí stále to co jsem napsal v hodnocení prvního filmu s Fantomasem. ()

Alagaesie

Řád. Ty grimasy. A sakra. Dobrá maska. Chudák Fandor. Děcka. Zvonky. „Je nahoře, je dole.“ Juve je výbornej paranoik. Je profesor profesor? U televize - profesor. Ta ruka! Kdo byl kdo? „Má mou tvář!“ Ruka! „V naší branži je výhodnější, když vás považujou za cvoka a ne za pitomce.“ Zas hezký šperky. Ztratit se v davu je snadné. Plesk! Skvělá technomístnost. Fantověd. Hehehe. Superstroj. ()