Bezpečný přístav

• USA Safe Haven (více)

M.i.k.e

když Hallstrom chce,dokáže stvořit věru povedený film (hačiko,Lov lososů v Jemenu,...),žel bohu v tomto případě chtěl podle všeho stvořit pouze další unylou a pocitově neuvěřitelně zdlouhavou romanťárnu ve stylu Dear John.Celý tenhle kus působí hodně ospalým dojmem a nezáchrání to ani okořenění rádoby mysterióznem,které sice nikoho nenapadne,ale nakonec působí jako z trošku jiného filmu...40% ()

zbyshek

Takový ten téměř typický romantický film. Což o to, každý ví jak to dopadne, každý už ví po pár minutách, jak se bude vyvýjet děj. Ale někdy i tohle všechno nemůže zkazit zábavu. Nebude to žádné přestřelené hodnocení, ale svůj účel tento film splnil. Překrásná Julianne Hough byla zářící hvězdou, ona byla hlavní důvod, proč dávám víc jak pár červených hvězdiček. Příběh nebyl nějak přestřelený, myslím tím i romantické scény, všechno bylo na snesitelné úrovni. Tedy až na konec, a na mystickou Cobie Smulders alias Matku ze záhrobí. I hrdina opačného pohlaví je u mě považován jako klad, Josh Duhamel je sympaťák vyskytují se v mých oblíbených projektech. No tak abych to shrnul, 60%.. pro tento žánr v mém žebříčku dobré hodnocení! ()

Havaj8

Další film z dílny Nicholase Sparkse, jeho předlohy prostě nezklamou. I když to patří možná k těm největším klišé, tak díky skvělýmu obsazení je z toho uvěřitelná romanťárna. Prostě tyhle nový tváře pro mě, hlavně teda blondýnka Julianne z toho udělaj něco tak osobitýho, že jim fandí každej. Přiznám se, že tady druhá linka z její minulosti byla spíš otravná, ale bez ní by to nebylo ono. A ten mysteriozní konec? Ten mě už jenom mile dorazil. ()

Martin741

Jeden z tych lepsich filmov rezisera Hallstroma, medzi tie plansie sa pocita Skandal 2006 a Hypnotizer. Josh Duhamel je vcelku sympatak, ma aj fajnu samicu Julianne Hough. No a velka hetero laska sa moze zacat - aby bolo jasne, zbuznelu homoromantiku treba strielat a sex a manzelstvo u mna musi byt len hetero. Plus sympaticky bol aj fakt, ze zenska musela riesit, ci si zvoli lasku alebo ju dozenu problemy z jej minulosti. Dialogy su normalne, na urovni par exterierov potesilo a film na seba zarobil, to je tiez plus : 75 % ()

Figu

Nenáročnej film dělanej přesně pro večer prožitej u bedny vedle manželky. Romantika solidní, obsazení průměr, ovšem ta koncovka a rozuzlení z mysteriózního pohledu u mě zafungovala na jedničku a příjemně to vše završila. Za mě nečekaný, i když moje žena to věděla ještě než se ve filmu vůbec něco řeklo... Holt neumím jako ona číst mezi řádky! 70% ()

O´Neill

Taková jednorázová podívaná. Duo Hough a Duhamel funguje skvěle (nehledě na to, že Julianne Hough je neskutečně HOT) a dívá se na ně skvěle. Žánr je hodně různorodý, převládá ale drama/romantický. Nějak výrazný efekt na mě film nezanechal ale jako vyplnění nudného odpoledne je to výborné. ()

bourec

Ústřední dvojice tohodle filmečku funguje parádně.Duhamel je sympaťák,Hough docela kost,navíc s výrazem bezbranný kočičky.Film je samozřejmě scénáristicky omšelej,klišovitej až hrůza.Ale nenudí.Hlavně že to netočil Refn,a nehraje tam Gosling,se svym nehybnym výrazem obličeje podobnym stažený prdeli.Jinak konec mě trochu zklamal,čekal sem větší peklo,ale s přimhouřenym vokem to tři dá.60%. ()

Streeper

Před koncem jsem byla rozhodnutá dát filmu 3 hvězdičky, ale scéna, kdy Katie čte ten dopis mě tak dojala, že nemůžu jinak než dát hvězdičky 4. Julianne Hough byla v roli Katie úžasná a moc se mi do téhle role hodila, doufám, že v budoucnu dostane více hlavních rolí. S představitelem Alexe jsem už tam moc nadšená nebyla, ale i tak ušel. Příběh se docela drží knižní předlohy, i když tam je pár nepřesností, ale ten konec mě prostě dostal. Byla jsem stejně dojatá jako u knihy. ()

laik_60

neni sparks naahodou potomok rosamundy pilcherovej ??? Ak aj nie, v hollywoode ju totaalne nahradzuje. :) Ešte aj tie "posledné listy" čo nezhoreli v dome poliatom benzínom (mimochodom asi to už bol posledný benzín inak by vybuchli aj naadrže) su totálny sladký gombík ... bodka za podpriemerným romantickým farebným hollywoodskym nepodarkom. ()

sulimo odpad!

Asi jaktěživa nepochopim, jak tuhle plochou televizní kosočtvercovinu dokázal natočit někdo, kdy kdysi natočil božská Pravidla moštárny. Někdo holt dokáže klesnout skutečně hodně hluboko, až k odpadu s vykřičníkem. ()

pakobylka

Kriminální zápletka je jednoznačně přínosná a bez větších výhrad přijatelná, ovšem romantická linie se táhne jako ... jako lepkavý přeslazený sirup - a poněkud těžkopádně naservírovaná "mysteriózní" pointa mě značně otrávila ... tím spíš, že pod její realizací je podepsaný můj oblíbenec Lasse Hallström ... 2,5* ()

Ketchi

Mysteriózní složka je v tomhle filmu docela zbytečná a naprosto předvídatelná. Jinak je to vcelku příjemnej cajdáko-trhiller. ()

papaJA21

Lasse se snažil "obohatit" thriller klasického střihu, kdy manželka utíká před násilnickým manželem, mysteriózní liniíí, která je bohužel pitomá a průhledná až to bolí a po objasnění této prosťoučce napsané kraviny vás leda tak rozbolí hlava. ()

Radiq

Na jednu stranu romanitckej příběh se sympatickou dvojicí, na druhou stranu že by thriller? No, byl by to thriller, kdyby to nebylo tak extra very předvídatelny. Takhle jsem cítil nějakej thrill leda tak když jsem u toho usínal (podařilo se mi to 3x, než jsem to dokoukal). Rozhodně ta rovina romantická je tady lepší... a to je co říct. Ale jinak žádná velká sláva. V mysli mi zůstane hlavně Julianne Hough a Josh Duhamel jakožto sympaťáci, ale za rok nebudu vědět, o čem to pořádně bylo... ()

vesper001

Psychopatický polda a paranoidní pijan hledá holku do nepohody. Citová investice, která se vyplatí. Dotyčná po jisté době soužití získá nový život, image, identitu i nápadníka s rodinou included. Napětí, dusno, flashbacky i finální konfrontace – jo, ale tohle tu už mnohokrát bylo, je i bude. ()

Lopezka1982

Jeden z nejhezčích romantických filmů, který jsem v poslední době viděla... Jako drama jsem ho tedy nebrala, to mi opravdu připomínalo děj Noci s nepřítelem, ale čistě romanticky se mi to moc líbilo, krásně natočené svůdné pohledy, duch mrtvé manželky a jako třešnička na dortu úchvatný Josh Duhamel!!! Díky němu jsem si některé části i přetáčela, abych si je mohla zcela vychutnat. Pro nás holky happy ending, takže prostě vše co od romantického filmu na večer očekávám... Velké nadšení :)))) ()

chelseaman22

Do Southportu v Severní Karolíně upláchne mladá vražednice, jejíž poslední peníze padly za dálkový autobus, v USA zvaný coach. Ergo si kolem deváté ustele na pláži, ráno se probudí s dokonalým účesem a hurá najít práci v městečku, kde nezaměstnanost je 25% a průměrný hrubý roční příjem per capita je ubohých $23,059 (nepřepočítávejte to na koruny súdruzi!). Zázrak nezázrak, atraktivní blondýna práci dostane do dvaceti minut a navíc je jí přidělen dvoupatrový dům o rozloze 90m2 pro každé patro jako solidární bonus (to má práce servírky výhod, což?). Ale pozor, pořád je teprve dopoledne a naše mladá diva uzře chalana, jež si rozumí s dětmi a hurá na vdavky! A i když mám romantické filmy rád jako Gándhí válku, tak musím uznat, že tento počin s těžko očekávaným rozuzlením má vážně co nabídnout i těm, kteří preferují fotbal a mastění nejroztodivnějších PC her! 76% Celosvětový výdělek k 10. 3. 2014: $71,349,120, což je 2,46 násobek budgetu ()

st.jim

V jednoduchosti je síla a krása. V Bezpečném přístavu to ovšem tak není. Přeplácané a šíleně překombinované. Po shlédnutí jsem si řekl, že scénář musela psát mužem nepolíbená žena......omyl, psaly ho dvě ženy :DDD ()

ecceHOMMO

Bavilo ma to asi tak do chvíle, kedy Alex zistil totožnosť Katie. Potom to nabralo podivuhodné a zbytočne extrémne obrátky, nehovoriac o záverečnej mysterióznosti...**/*** ()