• liquido26
    ****

    Herečka televizního seriálu, který rekonstruuje skutečné vraždy, vydírá scénáristu, se kterým to kdysi táhla, zároveň má románek s technickým konzultantem, kterého odkopne a ještě má nevyřešenou minulost s manželem. Jak se dá čekat, někdo jí uškrtí. Bohužel je od začátku nad slunce jasný, kdo to je, což je škoda. Jinak ale příjemná béčková záležitost, se skvělým Robinsonem. ___ Upřímně nechápu ten komentář od uživatele f1. Asi viděl úplně jiný film, protože se na snímku nepodílel žádný Veber, neodehrává se to v Paříži, ale v LA a taky tam není ani slovo o daňovém úřadu, protože vše se odehrává v prostředí televizní studií.(8.1.2015)

  • f1
    *****

    Docela si dovdu představit, že Vebera přiměla k tomuto geniálnímu dílu kontrola daňovým úřadem. Takže co se zásadně dozvíme: že uřednící jsou pitomci, ale v duchu hodní, že francouzský jazyk je plný úskalí i pro rodilé mluvčí, že lidé mají různé koníčky, které jiným připadají úchylné, že někteří lidé jsou nepoučitelní, že si v Paříži nikdy nemůžete být jistí, že váš partner zrovna není v lůžku s někým jiným. Tn. blbci jsou nakonec všichni. Veber je bůh!(23.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace