Nezapomenutelné prázdniny

• USA The Way Way Back (více)

angel74

Nelehké období dospívání čtrnáctiletého Duncana výrazně zhoršuje namachrovaný a sebestředný přítel jeho matky. Duncan se čím dál více izoluje od ostatních, když mu náhle skříží cestu Owen. A začnou se dít věci! Naprosto úžasný Sam Rockwell v roli svérázného a zároveň velmi přátelského správce vodního parku zvedá moje hodnocení z průměrných tří na čtyři hvězdičky. (70%) ()

klida

Mazák Rockwell v příjemném letním filmu, který prostě musí vykouzlit blažený úsměv na tváři. Kdyby mi bylo o deset nebo spíš patnáct let míň, tak bych asi miloval Annasophii (nebo Annusophii nebo jak se to skloňuje) Cobb. ()

URBAN

Komedie kdeže ,ale drama a ikdyž tento žánr dvakrát nemusím , líbilo se mi to . Jednoduchý námět a jak to jde , ne že by to byl nějáký úžasný film , ale takový u kterého můžete ležet a nepřemýšlet . BTW : Steve Carell si tam asi přišel jenom pro výplatu : ) ( 26.12.13/MAC ) ()

A.Beech

3,5* ale kedže taká možnosť tu nie je, zaokrúhľujem smerom nadol. V pohode film ktorý síce nenudí, ale stále čakáte, že príde niečo viac. Lenže neprišlo. Poslednú scénu som nejako nepochopil (neviem či mi niečo ušlo) a to ma dosť zarazilo, lebo tým pádom doteraz hľadám, kde je záver filmu. ()

Mr.Ripley

Poctivá indie záležitost s hvězdným obsazením, nahláškovaným scénářem, jemuž nechybí srdce na správném místě a naprosto odzbrojujícím Samem Rockwellem a Allison Janney. Druhá projekce v co nejbližší době! ()

chelseaman22

To bych chtěl vidět toho jelimána, který to zafinancoval! Film o jednom extrémně dlouhém Buicku, lásce mezi třináctiletými, kteří se odhodlají k jedinému uslintanému polibku a aquaparku, jež je vhodnou alternativou pro ty, jímž stačí 6 dolarů za hodinu (mimochodem nejhůře ohodnocení zaměstnanci v US berou 7 dolarů a pracují ve Wall-Martu). Nebýti personálu inkriminovaného aquaparku, tak by bylo výhodnější sedět v nepohodlné přednáškové místnosti a poslouchat kterak nějaký otitulovaný hňup odůvodňuje důležitost pseudo vědní disciplíny zvané sociologie. 10% Celosvětový výdělek k 20. 3. 2014: $23,198,652, což je 4,64 násobek budgetu ()

David.Darco

Príjemná dráma/komédia. S viac-menej slušne napísanými charaktermi. Nečakajte film plný stupídneho humoru, k tomu sa tento film nijako veľmi nepriblížuje. Ide skôr o trápenia a radosti dospievajúceho chlapca. Liam James zahral Duncana super. Svoj žáner to splnilo. Navyše nádherná Anna Sophia Rob ()

ecceHOMMO

Absolútne nečakaná super jazda v ktorej sa spočiatku nesmelí chlapec zmení na B-Boya....A Sam Rockwell alias Owen a jeho hlášky, no proste eňo-ňuňo... ()

Tyny

Nevím, jak přesně mám vyjádřit své pocity. Čekala jsem, už podle hodnocení, od filmu něco víc. A to "něco víc" se mi splnilo. Být v kůži Duncana, tak vůbec nevím jak bych se chovala. Měla bych odpor ke všem lidem, nechtěla bych se s nikým bavit a vyhledávala bych zábavu všude jinde, jen ne doma. Steve Carell mi byl jako herec vždy nesympatický, takže tato role mi k němu seděla více, než chlapík, který uhání ženu svého života v romantickém, přeslazeném filmu. Hlavní hrdina, Duncan, zažívá těžké životní období. Jeho matka si našla přítele, který je naprostý idiot a Duncana užírá zaživa. Na druhou stranu je to příjemný film, kde si chlapec najde přátelé a konečně pozná pravou zábavu. Skvělé. ()

LiborGondek

Neskutečně depresivní a možná proto tak realistický film. Tento snímek je možná trochu blbost, vadilo mi v něm opravdu hodně dost uhozených scén, ale vypnout jsem to nedokázal a ostatně ani nechtěl. Určitě by to mohlo být i podstatně lepší, nicméně ve finále jsem spokojený. Originalita mu rozhodně nechybí a dokáži si i představit, že se mnoho lidí v roli Duncana najde. Když už jsme u toho, herecké výkony je třeba rovněž ocenit. 70% ()

psajko

Za mě veliké překvapení. Na film jsem narazil úplnou náhodou, ale stálo to za to. Zamlklý, stydlivý, fádní tzv. outsider Duncan dokáže zapůsobit na diváka, a dokonce se divák může vcítit do postavy - mohu potvrdit. Skvěle napsané role a dobře zahrané. Jenom za ten konec, čekal jsem že se maminka více pochlapí (to udělal jen Pop n' Lock), musím dát o pár hvězd méně. ()

viperDavid

Úplně celé to stojí na Samu Rockwellovi, který tím svým ksichtem a postavou musí bavit. Připomíná mi to jedny prázdniny, kdy jsem potkal jednu holku, milá, hezká mluvila cizí řečí...jo proč to sem pletu. 3* ()

RabbitX

Nechci hanit film, ale prostě mě moc nenadchl ani neoslnil (označení "komedie"?)semtam jsem se zasmál,ale tohle rozhodně bych jako komedii nedal:D Hnedka jsem poznal herce Sama Rockwella, opravdu ten člověk má něco do sebe a měl by určitě plnit filmová plátna.:) ()

Johnny.ARN

Srandy to pobralo asi ako ja šikovnosti. A vraj komédia. Rieši sa tam všetko možné, od nevery, cez prekonanie samoty, samého seba, rozklad novo vzniknutej rodiny a iné kekse. A tých pár rádoby vtipných momentov to nezachraňuje. 2 z 5 ()

LadyPupu

Přehlídka pitoreskních postav. A mezi nimi Duncan... Bože, já mám pro tyhle loosery slabost. Pokaždé sesbírám zbytky jakéhosi mateřského cítění a nejraději bych je objala a nasměrovala na správnou cestu s hlavou hrdě vztyčenou. No a zabiják klaunů Owen se svým sexuálním charisma byl prostě... Owen... se svým sexuálním charisma... ;-) ()

terunka003

Pozitivní, životní, uvědomovací. Takové životně pozitivní filmy mám ráda. V tomhle se odráželo vše od nových partnerů rodičů, rodičovské lásky, samostného dospívání, probojování se ve společnosti a hlavně kupa milých a přátelských lidí okolo, co vás dostanou z těch depresí a tmavých myšlenek. Steve je chlapák, ale tady hrál teda fotra na zabití. ..už aby bylo léto..no, ale jelikož za měsíc začnu péct cukroví.. ()

geklon

A jak je to jednoduché. Celkem jasný příběh, reálně banální prostředí, žádné velké zvraty v ději. Moc příjemně napsané a zahrané postavy. A to do jedné. okouzlující soundtrack. Letní společenská veselohra pro všechny, co museli v pubertě jakýmkoliv způsobem trávit společnou rodinnou dovolenou, pěkně v kruhu těch nejbližších. Něco jako letní komedie. ()