Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Film se točí kolem týmu vojenských agentů a civilních vědců, kteří musí použít netestovanou technologii k návratu časem, aby pozměnili minulé události a tak se postarali o jinou budoucnost. Hrozí totiž drtivý teroristický útok. (Filmbox)

Recenze (15)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Chcelo by to vlastniť prístroj, akým disponuje vedecké laboratórium v tomto pilote, vrátiť sa v čase späť a natočiť to poriadne, aby z toho mohol byť kvalitný seriál. Potenciál to malo obrovský, je veľká škoda, že ho tvorcovia zabili a nakrútili niečo ako vytrhnuté z 90. rokov. Výsledok je skôr podpriemerný, hodnotím skôr nápad a myšlienku, ide vlastne o klasické guilty pleasure dielko, kde sa môžete stále pozastavovať nad nelogičnosťami, aby ste si nakoniec povedali, že vás to práve preto skvele bavilo. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Nenáročná sci-fi jednohubka na tému paradimenzionality a časových paradoxov, ktorá klasicky mala predznamenávať seriálové pokračovanie, bohužiaľ z mne neznámych príčin k nemu nikdy neprišlo. Musím však priznať, že mňa by určite zaujímalo. Za tri solídne časové bubliny. (16.5.2021) ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Pilot: Celé to nepôsobí práve ako najmodernejší seriál, skôr trochu do britských, ale nenudí a istý potenciál na sledovanie sa tomu uprieť nedá, i keď hit roka to zďaleka nebude. Ak budú ďalšie ep, pozriem si. Plot: New York vybuchol a s ním asi 9 mil. ľudí a svetová ekonomika. Už nič nepômôže... snáď len zariadiť, aby k tomu nedošlo. Správne, cestuje sa časom a dúfa sa, že brnknú len na toho správneho "motýľa". ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Kristova noho! Už se nedivím, proč ze zamýšleného seriálu zůstal jen pilotní film. Tohle je něco hrozného. Nejen že to vypadá blbě, ale ono je to blbé celkově. Vychodili všichni ti doktoři, vědci a operativci alespoň střední školu? Mladší herce už měla ve svém pořadu snad jen Dáda Patrasová! Tak tenhle pokus o novou "Hvězdnou bránu" ani "Terra Nova" SyFy fakt nevyšel. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Podobný věci mám rád a tohle dopadlo docela slušně, určitě to mohlo být delší a víc napínavé. Ale jak jsem se dočetl, tak tohle měl být pilotní díl seriálu, který (škoda) nevznikl. Cestování časem je vždy zajímavé téma a nabízí mnoho možností co a jak. Za mě určitě spokojenost. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Ako dobre, logiku za tým nehľadať. O to tvorcom asi ani nešlo. Chcel i len ukázať cestovanie časom, dobové kostýmy, autá a tak podobne. Bolo to krátke, nenáročné, k žehleniu. Ale s tým záverom mi zobrali dekel a nasrali ma. Na tv film však dobré. 1 z 5 ()

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Nápad byl docela slušný, bohužel provedení se moc nepovedlo. A z pilotního filmu zůstal jen film, protože se seriál konat nebude. Kdyby byl seriál asi bych pokračoval dal tomu šanci. Škoda, že se víc nevěnovali tý minulosti. 50% ()

Eratashi 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že zastávám teorii o cestování v čase, že návratem do minulosti započne novou budoucnost bez ohledu na jeho konání, tedy se nemůže nikdy vrátit do stejné budoucnosti, protože pro něho už neexistuje, tak půl filmu musíme čekat, až konečně se do minulosti dostanou, pak de facto nic objevného tam neudělají a vrací se zpět za velkých oslav. Připomnělo mi to starý seriál o cestování alternativními světy. Byl mnohem lepší. ()

chaturga 

všechny recenze uživatele

Vůbec to nebylo tak špatné. Jediný konec to pohnojil, protože při změně minulosti by ta budoucnost už byla naprosto jiná (pokud město zachránili, tak se nikdy nevrátí do místa, kde tu minulost napravují, protože to město bylo zničeno a přitom zničeno už vlastně nebylo) a ani jsem nepochopil toho šmejda, jak věděl, že bude potřebovat to oblečení??? Může mi to někdo vysvětlit? Něco mi uteklo nebo je to spíš chyba a nedokonalost velkého finále? Jinak jako zábavný a zajímavý kousek :) ()

Mamlas odpad!

všechny recenze uživatele

Zkraje to i vypadalo, že by to šlo dívat, ale nešlo. Záhy se to stalo úplně blbou studiovou trapárnou s otřesnými dialogy a vším kolem. (3%) ()

Heywood 

všechny recenze uživatele

Shane McRae mě v tomto filmu zajímal, ale výkon byl slaboučký. Ostatně celé to bylo slaboučké, byť na seriál se to mohlo docela dobře rozběhnout. Ale tohle běhání v čase musí mít také nějakou tu přesvědčivost. (Srovnejte např. 13 patro z roku 1999). Takže dál nic nebylo a už nebude. Možná je to tak lepší...40% ()

Reklama

Reklama